3 нових аксесуара сигналізації Ajax 2020

Бренд Ajax відомий як виробник скоєних охоронних модулів, створених у форматі єдиної екосистеми. Фахівці бренду розробляють нові пристрої. З ними Ajax сигналізація стає комфортною для користувача і більш ефективною в плані безпеки.

Оновлення продукції відбуваються щорічно, причому схожих пропозицій немає, адже з кожним новим пристроєм з’являється новий функціонал. З останніми обновками бренду безпеку ще більше виростає, а коло застосування системи – збільшується. Розглянемо, що в 2020 році запропонував Ajax і для чого можуть використовуватися новинки.


Плати для блоків живлення на 12V

Охорона найчастіше потрібна не тільки будинкам, квартирам та іншим стаціонарних об’єктів, але і рухомій техніці, а також приміщенням з малопотужної електромережею. Раніше Ajax працював тільки зі стабільними мережами 220В, які дозволяли техніці нормально функціонувати, але окремі варіанти у вигляді замінної плати (PSU) дають можливість працювати і з низькими потужностями струму.

У новинки потрапили дві плати: для Hub / Hub Plus, а також Hub 2. При цьому вони не взаємозамінні. Це означає, що монтаж версії плати для Hub 2 не може бути здійснений для Hub і навпаки. Однак принцип дії однаковий. Пропускаючи через себе низьковольтні потоки, плата їх обробляє і передає в інші компоненти нормальне напруга. Завдяки цьому можна підключити центральний хаб Ajax до найнесподіваніших мереж:

  • будинки на колесах;
  • вантажна фура, яка перебуває в рейсі;
  • легкова автівка;
  • павербанк.

Крім того, якщо в електромережі задіяне джерело безперебійного живлення, блок живлення 12 В допоможе адаптуватися до нього навіть у випадку відключення мережі 220 В. Сигналізація не дасть збою і охорона не буде знята, таким чином будинок, автомобіль, вантажівка будуть захищені від зловмисників.

У комплекті поставки клієнт знайде все необхідне: саму плату і клемний перехідник для з’єднання з низьковольтних джерелом. Плату замінити можна і самостійно. Для цього досить розібрати головний пристрій, вийняти всю технічну начинку, а далі відкрутити плату, дотримуючись інструкції.

Встановити 12-вольтову пластину можна одним простим рухом, просто приклацнувши її до службового роз’єму. Далі пристрій збирається і може підключатися до низьковольтних мереж без додаткового налаштування. Відстежувати успішність підключення можна по мобільному додатку, в якому статус зміниться на “Підключено до мережі”.


Козирок для датчика руху Ajax Hood

Козирок для датчика руху Ajax Hood

Сенсори маскування MotionProtect Outdoor входять в пристрій для відслідковування рухів і виконують завдання розпізнавання зафарбовування. Тобто, якщо зловмисник вирішить “засліпити” систему фарбою, лаком чи іншої непрозорою субстанцією, датчик подасть сигнал тривоги. Але опади, в тому числі великий сніг, можуть заліпити сенсор і привести до помилкового спрацьовування. Внаслідок цього користувач витратить час на перевірку і, можливо, навіть проігнорує реальну загрозу зафарбовування, про яку повідомить система.

Уникнути помилок можна, якщо купити козирок Ajax Hood, розроблений спеціально для даної системи безпеки. Встановити його можна, не знімаючи захищається пристрій з кріплень. Він монтується на двосторонню клейку стрічку, наявну в комплекті.

Ціна такого доповнення мінімальна, але його довжина і міцність забезпечують стабільність роботи системи безпеки навіть у сильний снігопад або косий дощ. Ця можливість стане в нагоді тим, хто поки не обзавівся камерою або не хоче нескінченно очищати сенсори від забруднень, адже взимку робити це доведеться часто.


Новинки Ajax спрямовані на поліпшення роботи системи та розширення їх функцій, тому їх рекомендується по можливості купувати. Всі нові аксесуари представлені в інтернет-магазині Pipl.ua. Ціни найдемократичніші, щоб кожен, хто потребує безпеки, міг отримати її.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *