5 порад щодо вибору відеореєстратора

Одним з основних елементів систем відеоспостереження є відеореєстратор, необхідний для приймання, обробки, запису, зберігання відеоархіву. Крім цього він доповнює систему відеоспостереження різним функціоналом. При виборі системи відеоспостереження для будинку, квартири, без нього не обійтися.

[techmarket_products_tabs _id="420545" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoi0JLRltC00LXQvtGA0LXRlNGB0YLRgNCw0YLQvtGA0Lgg0LTQu9GPINCy0ZbQtNC10L7RgdC/0L7RgdGC0LXRgNC10LbQtdC90L3RjyIsInNob3J0Y29kZV90YWciOiJwcm9kdWN0X2NhdGVnb3J5IiwicGVyX3BhZ2UiOiI4IiwiY29sdW1ucyI6IjQiLCJvcmRlcmJ5IjoicG9wdWxhcml0eSIsIm9yZGVyIjoiZGVzYyIsInRlbXBsYXRlIjoiIiwicHJvZHVjdF9pZCI6IiIsImNhdGVnb3J5IjoidmlkZW9yZXllc3RyYXRvcmkifX0=" action_text="0JTQuNCy0LjRgtC40YHRjyDQstGB0ZY=" action_link="https://pipl.ua/videoreyestratori/"][/techmarket_products_tabs]

На що потрібно звертати увагу при виборі відеореєстратора

Сучасний ринок охоронного обладнання пропонує величезну кількість відеореєстраторів, в яких недосвідченим користувачам розібратися нелегко, тому при купівлі обладнання слід звертати увагу на деякі основні параметри.

1. Стандарт. Якщо ви вже придбали камеру для відеоспостереження, то відеореєстратор повинен бути такого ж стандарту, при відсутності відеокамери слід вибирати пристрій, представлений двома типами:

  • цифровим або айпі (мережевим) NVR (забезпечить повноцінне функціонування з мережевими відеокамерами). У таких відеореєстраторах є кілька портів RJ-45, роз'єми для підключення камер аналогового типу відсутні;
  • цифро – аналоговим (DVR, XVR, інші). Має практично ті ж функції, але задня панель оснащена аналоговим портом для підключення камер, що нагадує входи для антен (BNC).

2. Роздільна здатність, частота відеозапису. Відноситься до одного з найбільш важливих параметрів, безпосередньо впливає на працездатність всієї системи відеоспостереження.

Для отримання якісного, стабільного сигналу, роздільність має бути або великою, або дорівнювати роздільній здатності зйомки камер. Для домашнього відеоспостереження оптимальними вважаються моделі, значення яких становить п'ять – шість мегапікселів. Частота відеозапису впливає на плавність відтворення зйомки.

Для ip відеореєстраторів NVR даний показник позначається як пропускна здатність, що відповідає за частоту кадрів, і краще, якщо вона буде високою, що дозволить отримати частоту високої якості при великому дозволі відеоконтенту.

3. Кількість каналів. Відноситься до одного з головних параметрів, і свідчить про кількість відеокамер, які можна підключити до відеореєстратора (існують моделі восьми, шістнадцяти, тридцяти двох, шістдесяти чотирьох канальні).

Купуючи відеореєстратор, слід подумати, скільки камер буде підключено до нього, і чи планується збільшення кількості пристроїв, що підключаються, в майбутньому (краще брати відеореєстратори з великою кількістю каналів, для запасу).

4. Запис відеоархіву, його зберігання. Здійснюється на жорсткі диски для відеоспостереження, встановлені всередині відеореєстратора (їх обсяг вибирається відповідно завдань і вимог клієнта). Функція запису відеозображення може бути:

  • постійної;
  • по детекції руху;
  • щодо подій;
  • за розкладом;
  • відсутність запису (при такому режимі запис відеореєстратором на жорсткий диск проводитися не буде).

5. Підключення додаткових пристроїв, інші характеристики. Можливість підтримки мережевих функцій є одним з основних аспектів. Це дозволяє здійснювати моніторинг в режимі онлайн, за допомогою планшета, смартфона, ПК. При покупці відеореєстратора слід переконатися в можливості підключення датчиків, інших додаткових охоронних пристроїв, вивчити наявність портів.

На вартість відеореєстратора впливають кількість підтримуваних каналів, дозвіл запису, кількість жорстких дисків, тривожних каналів, інші параметри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *