65 дюймів інтелекту: сенсорна інтерактивна 4K дошка Hiboard-A65H від Dahua Technology

Переглянути все Відеоспостереження

Якщо перефразувати відому цитату, то можна сказати, що не відеоспостереженням єдиним жива компанія Dahua Technology. Так, на вітчизняному ринку вона представлена здебільшого камерами, реєстраторами та мережевим обладнанням, але якщо звернути увагу на весь асортимент продукції, то можна знайти і дрони, і охоронну сигналізацію, і роботів. Правда 90% всього цього обладнання представлено лише на локальному китайському ринку.

Але сьогодні ми б хотіли розповісти про ще один напрямок діяльності Dahua – виробництво моніторів і сенсорних інтелектуальних дощок – рішення, спрямовані не стільки на безпеку, як на мультимедіа та презентації. Розглядати зріз пристроїв виведення графічної інформації будемо на прикладі Hiboard-A65H – 4K інтелектуальної панелі, яку з першого погляду можна прийняти за телевізійну панель, однак функціонал, який вона приховує дасть фору будь-якому сучасному телевізору.

Заглавный экран Hiboard-A65H

Що таке розумна інтерактивна дошка Hiboard-A65H?

Інтерактивна дошка в широкому розумінні цього слова являє собою мультимедійний екран, який крім виведення графічної інформації має ще й можливість її введення, наприклад, написи, малювання, розрахунків і так далі. Причому в ролі панелі введення виступає найчастіше проекційний екран і спеціальна система сенсорів, які відстежують взаємодію з інформацією. Застосовуються такі дошки, в основному, в навчальних закладах або презентаційних залах.

Рисование Hiboard-A65H

Hiboard-A65H зробила крок в цьому сенсі далі і для її роботи не потрібно проектор або додаткове обладнання – дошка являє собою ELED сенсорний екран, який ідеально точно відстежує будь-які операції з виведеної інформацією по всій своїй площі. Іншими словами, Hiboard-A65H – це збільшений в рази мультимедійний планшет з якісним екраном, відмінним звуком і потужними процесорами.

Застосування декількох типів процесорів, в тому числі графічного, дозволяє користувачеві писати, малювати або переміщати об’єкти на екрані, не відчуваючи проблем з затримками – пристрій реагує миттєво і розуміє до 20 точок дотику одночасно! Не важливо, це буде спеціальний стилус, що йде в комплекті або ваш палець – дошка відмінно реагує на будь-яке торкання. Але ми рекомендуємо все-таки використовувати стилус – він більш зручний і не забруднює скло.

Стилус для Hiboard-A65H

В якості інтерактивної дошки Hiboard-A65H ще гарна і тим, що не вимагає затемнення приміщення – при будь-якому освітленні, інформація на екрані виглядає яскраво, контрастно і різко, чим не може похвалитися звичайний офісний проектор.

Функціональність Hiboard-A65H

Але звичайно, основна перевага даної моделі в її функціональності. Отже, Hiboard-A65H базується на операційній системі Android версії 8.0, основними перевагами якої є відкрита файлова система і підтримка магазину додатків. Хоча і встановлених програм буде більш, ніж достатньо – переглядати презентації, відео, зображення, малювати на екрані і виконувати інші операції можна прямо з коробки.

Работа со стилусом на Hiboard-A65H
Приложения в Hiboard-A65H

З цікавих фішок пристрою варто відзначити якісну 20-ватну аудіосистему, наявність відразу двох зручних двосторонніх стилусів, датчик відбитків пальців і USB порти для підключення зовнішніх накопичувачів на передній стороні екрану.

USB-порты Hiboard-A65H

Як ми вже писали, дошка має діагональ 65 дюймів при здатності 3840 × 2160 пікселів (4К), при цьому яскравість становить 380 кд / м², а кути огляду на рівні дорогих сучасних моніторів – 178 ° без помітних колірних спотворень. Екран також покритий міцним матовим склом із захистом від відблисків і подряпин.

Особливу увагу також варто приділити інтерфейсів – крім Wi-Fi і двох Ethernet портів, Hiboard-A65H може похвалитися:

Wi-Fi антенны в Hiboard-A65H
  • двома HDMI;
  • двома HDMI;
  • портами VGA+PC AUDIO IN, AV, YPbPr и RS232;
  • вихідними портами HDMI, аудіо та навушниками;
  • 7 портами USB і слотом для карт пам’яті;
Порты Hiboard-A65H
Интерфейсы Hiboard-A65H

Також, використовуючи бездротове з’єднання режимі реального часу можна дублювати екран смартфона або планшета на екран дошки. А при підключенні ПК ще в двосторонньому режимі управляти комп’ютером. З доступної пам’яті, Hiboard-A65H підтримує 4 Гб оперативної пам’яті і 32 Гб постійної з можливістю її розширення за рахунок слота карт пам’яті.

Так як дошка передбачає постійний фізичний контакт з користувачем, інженери передбачили міцний металевий корпус з зручними ручками для перенесення і спеціальну мобільну підставку (можна придбати окремо) для зручного переміщення. Екран без проблем можна зафіксувати на стіні, це актуально для навчальних класів та лекторіїв.

На даний момент ціну на інтерактивну дошку Hiboard-A65H складно назвати низькою, але вона знаходиться на рівні конкурентів, яких, насправді, не так і багато. Звичайно, це рішення дорожче в порівнянні з проекційними рішеннями, але і функціональність, і комфорт користування у неї також незрівнянно вище.

Якщо говорити про існуючі розмірах діагоналі, то на даний момент дошки випускаються в розмірах 65 (Hiboard-A65H), 75 (Hiboard-A75H) і 86 (Hiboard-A86H) дюймів, і поки доступні тільки під замовлення зі складу виробника.

Замовити інтерактивну дошку від Dahua Hiboard можна вже зараз на нашому сайті, дізнатися докладні технічні характеристики – на сторінках товарів ну або на нашому YouTube-каналі. Також, не забувайте про спеціальні пропозиції на кожне замовлення для всіх наших підписників і постійних клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані