Про нас

Pipl.ua – це магазин, який думає про людей!

Ми той магазин, який просуває в маси цікаві і корисні гаджети в сфері охорони, безпеки та комфортного життя. Так-так, ми точно просуваємо, а не просто продаємо, бо нашому ринку безпеки (і не тільки безпеки) давно пора орієнтуватися на клієнта, а не продажу. Додати, так би мовити, людяності в ринкові відносини.

 

Допоможемо з вибором, і завжди почуємо ваші побажання!

Особливість нашої роботи полягає в пошуку, відборі та пропозиції вам, дійсно корисного і простого обладнання, – того, з яким ви особисто захочете працювати. Повірте, це не найпростіше заняття – знайти сигналізацію або камеру відеоспостереження, в яких одночасно уживалися б функціональність, класний сучасний дизайн, проста установка і настройка, а ще – невисока вартість. Але ми постаралися, і сподіваємося, що впоралися.

Нам можна довіряти

Ви завжди можете покластися на наш досвід в питаннях пошуку оптимального технічного рішення для системи безпеки  або розумного будинку. Неважливо, наскільки вона масштабна: кімната, квартира, заміський будинок, офіс або склад – у нас завжди знайдеться парочка ідей, як зробити цю систему надійної, функціональної, красивою і доступною. Втім, якщо ви плануєте щось особливо грандіозне, що за масштабами виходить за межі квартири, теж сміливо звертайтеся – досвід в реалізації крутих проектів у нас є.

Професіонали своєї справи

Ми по-доброму самовпевнені, тому що не перший рік (а деякі навіть не перше десятиліття) працюємо в цій сфері і стояли біля витоків зародження ринку безпеки і інтелектуальних систем в Україні. За своє життя наші фахівці здолали таку кількість обладнання, торгових марок і постачальників, що сміливо можуть називати себе Фахівцями з великої літери. Ну, і ще ми офіційні українські дилери найякісніших, популярних і надійних виробників, чиї імена знаходяться виключно в топах світових рейтингів.

Наша мета на сьогоднішній день – показати і довести, що безпека і комфорт можуть бути простими і доступними. Що часи виключно складних систем або йдуть в минуле, або переходять в розряд одиничних проектів і ніяк не визначають більшість. Що за гаджетами, які Ви самостійно зможете купити і налаштувати протягом декількох хвилин стоїть майбутнє. У всякому разі ми хочемо в це вірити і робимо все, щоб це були не просто слова. Включайтеся і ви, разом нам буде простіше, цікавіше і безпечніше!