Акція: Безкоштовна установка сигналізації Ajax по всій Україні! Залишити коментар

Шановні клієнти, з 6 червня 2019 року для всіх покупців охоронної сигналізації Ajax є можливість скористатися послугою безкоштовної професійної установки устаткування по всій території України *.

В акції беруть участь комплекти обладнання Ajax StarterKit, Ajax StarterKit+, а также наборы оборудования Ajax на сумму від 5779 грн., придбаних одним замовленням..

У разі, якщо наша компанія не зможе виконати монтажні роботи зі встановлення сигналізації в віддаленому регіоні, ми надамо спеціальну пропозицію на замовлення, рівнозначне вартості інсталяції.

Детальні умови акції ви можете дізнатися у наших менеджерів за телефонами, представленими на сайті pipl.ua і pipl.ua/ajax або електронною поштою order@pipl.ua.

Монтажний відділ нашої компанії включає високопрофесійних фахівців з багаторічним досвідом установки охоронного обладнання та наявністю сертифікації від провідних світових виробників. Ми гарантуємо якість виконуваних робіт і надійну роботу обладнання протягом усього терміну служби!

* Увага! При виборі даної акційної пропозиції (Безкоштовна установка сигналізації Ajax по всій Україні!), Інші програми лояльності (бонусні бали, купони, безкоштовне страхування від Уніка, акція для користувачів DivanTV і ін.) Не діють і не підсумовуються. Також, акційна пропозиція не діє на установку комплектів охоронної сигналізації Ajax, що включають в себе кульові крани і розумні замки (коди товарів: 30036, 30035, 30037, 30090, 30038 і 30040), а також на ті замовлення, розрахунок яких здійснюється з безготівкової оплати (з ПДВ і без ПДВ, для юридичних осіб).

Будь ласка, враховуйте це при замовленні. Всі подробиці за телефоном, вказаним на сайті, або електронною поштою order@pipl.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Отримайте
Спеціальну
пропозицію
на відеоспостереження,
сигналізацію та домофонію
Отримати
close-link