Аналоговий домофон Neolight з IP-функціоналом

Переглянути все Домофонія

При виборі відеодомофона його функціональність має не останнє значення, адже можливість налаштовувати сценарії фіксації, отримувати виклики на телефон і інтегруватися в загальнобудинкову домофонну систему – це зручно.

Все це пропонує IP-домофон, але є і аналогова альтернатива – пристрій від бренду Neolight. Далі розглянемо його переваги, функціонал і розповімо про процедуру підключення гаджета.

Плюси домофона Neolight

Упаковка и внешний вид видеодомофона Neolight Alpha HD WF

Ми будемо розглядати пристрій Neolight Alpha HD WF – одну з недавніх новинок ринку домофонів, яка стала хітом продажів. Успіх прийшов до пристрою не випадково, адже він має ряд переваг:

 1. Можливість інтеграції в загальнобудинкову мережу. За допомогою фірмового узгоджуючого пристрою того ж бренду можна перевести голосовий виклик з основної зовнішньої панелі домофона. Ви позбудитеся незручної і непривабливої домофонної трубки, керуючи замками і викликами з єдиної панелі.
 2. Перенаправлення викликів. Використовуючи спеціальний адаптер або Wi-Fi з’єднання, всі дзвінки, що надходять на домофон, можна перенаправити в мобільний додаток. Корисна функція, якщо хтось дзвонить у двері під час вашої відсутності. До того ж зловмисники можуть продзвонювали квартири перед пограбуваннями та якщо ви їм відповісте – це врятує житло від проникнення.
 3. Детекція руху. Домофон починає відеозапис, як тільки в кадрі з’явиться об’єкт, що рухається. Підозріла активність біля ваших дверей не залишиться непоміченою, особливо якщо при спрацьовуванні відправлятиметься повідомлення.
Интерфейсы видеодомофона

Також до аналогового відеодомофону можна підключити додаткові камери, таким чином домігшись максимальної оглядовості і перетворивши панель виклику в хаб системи спостереження.

Комплектація і інтерфейси

Якість домофона залежить не тільки від характеристик самого пристрою, але і його комплектації. У даній моделі виробник включив в комплект поставки:

Инструкция видеодомофона Neolight Alpha HD WF
 • сам відеодомофон;
 • роз’єми для підключення;
 • монтажний набір;
 • інструкцію зі схемою розміщення та підключення;
 • задня панель з готовим кріпленням під підрозетник (його повинні передбачити електрики при проведенні ремонту).
Монтажный комплект видеодомофона Neolight Alpha HD WF

Провід живлення вмонтований в сам пристрій, тому ніяких блоків в коробці ви не знайдете. В цілому комплект не дуже великий, але в ньому є все, щоб відразу почати користуватися гаджетом. Єдине, чого немає в комплектації – панелі виклику, її доведеться вибирати окремо, але підійде продукція будь-якого виробника.

Кронштейн для видеодомофона

На задній панелі присутня кришка, отвір в якій залишає доступ до інтерфейсів. З їх допомогою можна зробити LAN-підключення для з’єднання з провідним інтернетом, підключити дві додаткові камери, стільки ж викличних панелей, електромеханічний або електромагнітний замок, додатковий домофон.

Остання можливість залишена для створення интеркома, тобто об’єднаної мережі домофонів. Їх можна поставити в різні кімнати або квартири, щоб спілкуватися з власної мережі.

Підключення і запуск

Подключение вызывной панели к видеодомофону

До першого запуску потрібно підключити панель виклику і сам домофон, використовуючи передбачені інтерфейси. Обираючи продукцію інших брендів, при підключенні простежте, щоб збігалися не тільки кольори проводів, але і призначення пінів на роз’ємах.

Підключивши пристрої, перевірте працездатність панелі, натиснувши кнопку дзвінка. На екрані відеодомофона повинен з’явитися відеосигнал і звуковий рингтон вхідного дзвінка. Цікаво, що домофон підтримує камери до 2 Мп якості AHD, при цьому формат і якість система визначає самостійно.

Графический интерфейс видеодомофона NeoLight

Управління пристроєм Неолайт проводиться через сенсорний екран з IPS-матрицею. Остання перевага дає оглядовість під будь-яким кутом і навіть в умовах сильної освітленості. Меню є на головному екрані в правій частині, змінювати набір ярликів можна свайпом вправо і вліво.

Настройка видеодомофона NeoLight

Ярлики допоможуть активувати запис відео, прослуховування музики, перегляд повідомлень і дзвінків, а також включити мовлення з виведенням через панель виклику. В якості зручної функції є активація зовнішньої камери, щоб непомітно стежити за під’їздом або вулицею.

У спеціалізованому меню налаштувань доступні наступні маніпуляції:

Настройка видеодомофона NeoLight 2
 • налаштування дати і часу;
 • активація режимів прослушки або відключення повідомлень;
 • включення додаткових інтерфейсів;
 • регулювати гучність і мелодії дзвінка (можна вибрати різні варіанти для різних панелей);
 • вибір будильника;
 • активація режиму відеореєстратора з глибокими настройками відеозапису;
 • підключення до Wi-Fi мережі.

Додатково в бічній частині домофона є слот під MicroSD-карту, на яку можна завантажувати сторонні рінгтони або навіть файли прошивки. З цього випливає, що домофон NeoLight – дійсно функціональний і комфортний гаджет, який піддається глибокому налаштуванню і має безліч інтерфейсів для аксесуарів.

З’єднання з додатком

Офіційний додаток NeoLight є безкоштовним в магазині додатків. Його потрібно встановити і запустити, після чого натиснути кнопку додавання пристрою. Ми додаємо AHD монітор, так як за класифікацією відеодомофон є саме ним.

Додаток запропонує перезавантажити пристрій, але можна перейти до наступного кроку і підключитися до Wi-Fi мережі. Домофон WiFi створить точку самостійно, до неї потрібно буде підключитися. Далі слідує процес синхронізації, стежити за прогресом якого можна за допомогою зручного кола, а також логів, розташованих в нижній частині екрана.

Подключение видеодомофону к телефону

Як тільки додаток показав повідомлення про успішне сполучення пристроїв, відеодомофон можна використовувати з телефону. На головній сторінці гаджета буде доступна пряма трансляція з камери панелі виклику. Врахуйте, що швидкість інтернету повинна бути досить високою, щоб уникнути гальмувань і мікролагів.

У додатку можна зробити захоплення відео або скріншот, транслювати голос з телефону на домофон, а також управляти замками і каналами (камерами) пристрої.

Подключение видеодомофону к телефону 2

Обов’язково протестуйте пристрій, перш ніж відправляти його у вільне плавання. Натисніть кнопку виклику на панелі і почекайте, поки виклик не переведеться на смартфон. Прийміть його, щоб перевірити звук і картинку, а в реальній ситуації ви прямо в момент розмови зможете поміняти використовувану камеру, щоб оцінити обстановку навколо дверей або на сходовій клітці.

Саме завдяки своїй простоті як в встановленні, так і в використанні аналоговий домофон NeoLight користується величезною популярністю. В інтер’єрі пристрій виглядає максимально акуратно і стильно, адже вся проводка ховається в спеціальні ніші на стіні.

Управление домофоном с помощью телефона

Можливість користуватися домофоном як інтеркомом і відеореєстратором також буде корисною. Але найбільш привабливою залишається синхронізація зі смартфоном. Ви можете приймати виклики прямо з телефону і тим самим не пропустити жодного відвідувача, а можливо, і захистити приміщення від зловмисників.

Компания Pipl.ua предлагает не только видеодомофон NeoLight ALPHA HD WF, но и аксессуары для него. Вы можете купить камеры, дополнительные вызывные панели и заказать услуги монтажа “под ключ”, чтобы не тратить свое время и не рисковать качеством выполненной работы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані