Android в відеодомофонах: новинки від Hikvision

Переглянути все Домофонія

P-відеодомофони – новий виток в технологіях безпеки, що прийшов на зміну застарілим домофонам, які не могли передавати відео та працювали тільки зі звуком. Але для тих, хто хоче домогтися підвищеного рівня безпеки, сучасний відеодомофон є кращим вибором, особливо якщо вони працюють на Android. Нещодавно, один з лідерів сфери відеоспостереження – компанія Hikvision, презентувала кілька нових пристроїв з цілим набором функцій.

Функції ОС Android в відеодомофонах IP

Функції ОС Android в відеодомофонах IP

Спочатку відеодомофон IP типу являв собою звичайний екран, на який виводився сигнал від відеокамери. Також він мав кнопку відкриття дверей. На даний момент відеодомофони на Android пішли далеко вперед, пропонуючи масу додаткових можливостей:

 • підключення до Інтернету для переадресації дзвінків та віддаленого керування;
 • автоматизація керування за допомогою системи “розумний будинок” з наданням звітів через додаток;
 • налаштування внутрішнього зв’язку між абонентами системи, так званий “Інтерком”;
 • зв’язок з охороною і / або консьєржем прямо через домофон, без задіяння додаткових пристроїв;
 • прийом сповіщень для всіх мешканців, не виходячи з квартири.

Крім того, відеодомофон дозволяє приймати дзвінки з телефону, переглядати повідомлення і навіть записувати на відео відвідувачів, які прийшли під час відсутності господаря. Також, щоб оцінити обстановку за межами квартири, не потрібно виходити – функція live-камери дозволяє подивитися через домофон, що відбувається на сходовій клітці або у двері.

Додатково на відеодомофон можна поставити стороннє ПЗ, щоб розширити функціонал техніки. Але це може виявитися складніше, ніж у випадку зі смартфонами. Через Google Play зробити це не вийде, необхідно зберегти інсталяційний файл на карті пам’яті і запустити його на відеодомофоні.

При цьому установка і обслуговування домофонів нового покоління порівняно проста. Досить забезпечити живлення на монітор системи і підключити до нього камеру з мікрофоном (зовнішній блок), подальша настройка проводиться за кілька натискань. Обслуговування відеодомофона полягає в його періодичному оновленні – більше процедур не потрібно.

Новинки бренду Hikvision

У 2020 році один з найбільших постачальників обладнання для відеоспостереження Hikvision презентував два нових монітора для системи відеодомофона: на 7 і 10 дюймів, які є самостійними пристроями. За характеристиками вони майже однакові. Зокрема, вони мають:

 • вбудований всеспрямований мікрофон, який безпомилково зчитує навколишні звуки і спрощує комунікацію;
 • модуль настройки зв’язку між IP домофонами від Hikvision;
 • функцію захоплення зображення і звуку під час розмови;
 • інтеграція до 8 датчиків тривоги в відеодомофон;
 • підтримка з’єднання по захищеному протоколу PoE.

Дисплеї обох моделей є кольоровими, лише технологія, на якій вони побудовані, різниться. Семидюймовий екран працює по TFT-технології, яка недорога, але дає менш насичене зображення. У свою чергу 10-дюймовий дисплей має IPS-матрицю, яка підтримує більш якісну передачу кольору зображення.

7-дюймовий відеодомофон Hikvision DS-KH9310-WTE1

Всі новинки є сенсорними, тобто ними можна управляти без кнопок, просто натискаючи на екран, по аналогії зі смартфонами і планшетами. Таким чином, відеодомофон простий в управлінні і настройці, а його функціонал обганяє аналоги, завдяки сучасній реалізації і продуманості техніки.

10-дюймовий відеодомофон Hikvision DS-KH9510-WTE1

Переваги відеодомофонів на Android

У відеодомофонів, побудованих на мобільній версії Linux, зокрема Android, є свої переваги. Вони доступні кожному, хто вибере високотехнологічний домофон:

 1. Широкі інтеграційні можливості. Домофони підтримують встановлення сторонніх додатків і підключення до допоміжним сервісів. Всі пристрої безпеки вдасться об’єднати в одну злагоджено працюючу екосистему.
 2. Простота керування. Android – це відома багатьом операційна система, яка максимально налагоджена і комфортна у використанні. В меню і функціях не доведеться розбиратися. Вони можуть застосовуватися навіть новачками, які раніше не мали справи з пристроями безпеки.
 3. Високий рівень безпеки. Незважаючи на відкриті вихідні коди, ПЗ для відеодомофонів приділяється підвищена увага. Постійно вдосконалюються протоколи і методи шифрування, в тому числі і сторонніх додатків. Тому використовувати таке обладнання абсолютно безпечно і максимально легко.

Сучасні домофони з функціями відеозв’язку, записи відвідувачів і керування “розумним будинком” – новий крок у сфері забезпечення безпеки. З їх допомогою користувач може домогтися кращих результатів і комфорту, в тому числі при застосуванні новинок від Hikvision. Тому тим, хто хоче забезпечити справжню безпеку, варто придивитися до Android-техніки як аналогу застарілих домофонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані