Безпека за копійки: Найдешевша камера відеоспостереження

Переглянути все Відеоспостереження

Організація домашньої охоронної системи – це запорука спокою і безпеки. Щоб не переживати за збереження майна в разі тривалої відсутності вдома, краще встановити камеру відеоспостереження. Якщо бюджет не дозволяє вибрати дорогу модель преміум-класу, можна підібрати недорогий пристрій. Головне переконатися, щоб воно відповідало умовам вашого житла.

Сьогодні не важко буде знайти недорогі камери відеоспостереження. Щоб надійно захистити своє майно, не обов’язково купувати супердорогу техніку. Досить підібрати модель з бюджетного сегменту.

Такий пристрій надасть повноцінний огляд території в режимі реального часу. При виборі обладнання варто враховувати основні параметри:

 1. Тип і міцність корпусу. Якщо ви не знаєте, яка система підійде найкраще, для початку визначтеся з місцем встановлення. Для вулиці підійде обладнання з захистом від агресивних температур і захистом від атмосферних опадів, а також пилу. Для встановлення в приміщеннях з підвищеною вологістю знадобиться корпус із захистом від вологи. Якщо камера буде розташована на території, улюбленій правопорушниками, краще вибрати модель з антивандальним корпусом.

 2. Кут бачення (огляд). Під цим пунктом мається на увазі охоплення зони відеомоніторингу і вид зображень. Вони поділяються на панорамні і звичайні. Модель з маленьким кутом огляду передає максимальне фокусування, що дає можливість розглянути я в кадрі об’єкти в найдрібніших деталях. Мінус такого пристрою – не вдасться побачити приміщення цілком, тому може знадобитися відразу кілька камер.

 3. Якість відеозображення. Важливий критерій при виборі системи безпеки. Потрібно простежити, щоб картинка передавалась якісна, чітка і без артефактів. Також важливу роль відіграє роздільна здатність камери, від якої залежить, чи вийде збільшити і деталізувати зображення. Якщо необхідно контролювати територію з великої відстані, мати детальні дані, краще брати техніку з високою роздільною здатністю.

Існує кілька стандартів систем відеоспостереження: цифровий (мережевий, ip) і аналоговий. Якщо необхідна дешева камера відеоспостереження, то аналоговий варіант буде кращим.


Основні характеристики камер відеоспостереження

Основні характеристики камер відеоспостереження

До економ-класу відносяться прилади з мінімальною роздільною здатністю 1 Мп, яке відповідає картинці 1280 × 720 точок (порівняно з камерою в ноутбуці). Максимальна роздільна здатність становить 2 Мп. Такий недорогий варіант забезпечить простий контроль маленьких приміщень. У цих моделей немає особливої світлочутливості і передачі кольору, але своїми прямими обов’язками вони цілком справляються. Випускають продукцію такі бренди:

 •  Rvi;
 • Optimus;
 • Space Technology;
 • Novicam;
 • IMOU;
 • Abron та інші

Устаткування зазначеної категорії коштуватиме від 37 до 130 доларів. Найдешевша камера відеоспостереження – це головним чином виконана в форм-факторі краплі, яка призначена для внутрішнього розміщення з фокусною відстанню 2,8 – 3,6 мм. Таке оснащення підходить для створення контролю на невеликій території, в кімнатах з яскравим освітленням і постійним режимом температури. Легке, просте обслуговування, низька вартість – основні переваги приладів економ-класу.

Дуже популярні пристрої від бренду IMOU. Моделі відмінно підходять як для дому, так і офісу чи магазину.


Яку дешеву камеру відеоспостереження вибрати?

Вдалим варіантом стане та модель, яка буде максимально підходити під ваші потреби і умови використання. Для того щоб убезпечити житловий будинок, досить підібрати відповідне бюджетне обладнання з невисоким дозволом.

IMOU Cue 2 (IPC-C22EP)

Якщо говорити про бюджетні IP-пристрої, то такий варіант дуже надійний і зручний. Одна з найдешевших ip-камер – це хмарна модель IMOU Cue 2 (IPC-C22EP). Серед її основних характеристик можна виділити такі:

 • має роздільну здатність 2 Мп;
 • якісно знімає в денний і нічний час доби;
 • двосторонній аудіо зв’язок, підтримка карт пам’яті;
 • передає зображення як в режимі реального часу, так і записи з архіву;
 • підтримує фірмовий хмарний сервіс;

Крім того, вона здатна проводити зйомку з частотою 25 кадрів в секунду, а знята інформація, завдяки використанню сучасних кодеків, займає менше місця на карті пам’яті. Завдяки технічним характеристикам можна вести запис в необхідний час, цілодобово, по руху. Наявність ІЧ-підсвічування забезпечує ясність і точність нічного зображення. Радіус дії – до 10 метрів. Керувати камерою можна за допомогою спеціального додатку IMOU, яке встановлюється на смартфон з ОС Android або iOS.

IMOU Ranger 2

Ще одна недорога ip-камера зазначеного бренду – поворотна модель Ranger 2 (Dahua IPC-A22EP). Незважаючи на доступну вартість, пристрій забезпечить будинок максимальним захистом і охороною. Відмітна особливість пристрою – поворотний корпус з дистанційним управлінням і детекція людей. Завдяки високоефективної технології обробки зображень камера визначає людей і миттєво повідомляє власника повідомленням на телефон. Ви зможете оперативно відреагувати на таке втручання.

Інформація передається без перешкод, картинка гранично чітка. Також можна активувати режим приватності, натиснувши на кнопку в додатку. Пристрій має вбудовану сирену, двосторонній аудіо зв’язок. Зберігати інформацію можна на карті пам’яті, відеореєстраторі або у хмарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані