Чому не працює електромеханічний замок?

Переглянути все Домофонія

Електромеханічний замок необхідно встановити в систему безпеки, щоб автоматизувати відкривання дверей і збільшити взломостойкость приміщень. Це високоміцний механізм, який має досконалий рівень захисту, але навіть в такому випадку немає гарантії безпроблемної роботи. Електромеханіка може ламатися, тому про основні причини та методи ремонту варто поговорити.

Основні причини поломки

Основні причини поломки електромеханічного замку

Вихід замку з ладу може проявлятися як абсолютною непрацездатністю пристрою, так і занадто довгою реакцією на дію власника, неспрацюванням або сторонніми звуками. Причому, на відміну від звичайних механічних замків, тут є і електрична частина, яка також іноді виходить з ладу.

Поширені причини несправностей:

  • зовнішній вплив на механіку – якщо замкова система погано змащувалася або всередину через дощі потрапила волога, може утворитися корозія або ж початися прискорений знос елементів конструкції;
  • несправність блоку керування – електронні збої через простоту системи зустрічаються вкрай рідко, але ось заводський брак, включаючи поганий припой контактів – часте явище;
  • відсутність або нестача живлення – при самостійній установці замку можна зламати адаптер живлення або роз’єднати внутрішні дроти, через що напруга буде відсутня. Просадка живлення унеможливить спрацьовування автоматики, через яку замок буде виглядати робочим, але свою функцію виконувати не зможе.

В більшості випадків проблема з’являється після непрофесійного монтажу, який проводиться самостійно або із залученням некваліфікованих майстрів. Відсутність догляду теж скорочує термін служби електромеханіки, а от брак зустрічається рідко – простота механізму і досвід виробників в створенні подібних конструкцій забезпечує безперебійну роботу.

Ремонт та збирання

Звичайно, щоб система контролю доступу могла бути відремонтована, її потрібно розібрати. Це забезпечить доступ до всієї електронної та технічної начинки пристрою, спрощуючи його лагодження. Метод ремонту залежить від характеру несправності: якщо мова йде про заїдання механіки, варто змастити її, а також перевірити наявність іржі.

У випадку з блоком керування доведеться його замінити – ця деталь малопридатна для ремонту, а ось недостатнє живлення замку можна виправити, піднявши напругу на соленоїді за допомогою потенціометра. Незалежно від характеру неполадки, варто провести остаточну перевірку на наявність мастила, осередків корозії, заїдання механізмів.

Якщо все в порядку і замок функціонує належним чином, його можна збирати і експлуатувати в звичайному режимі. Не варто забувати про періодичне змащення і регулярну перевірку. Браковані елементи зазвичай не ремонтуються, а відправляються виробнику по гарантії, якщо в ході експертизи буде підтверджено факт виходу з ладу через заводський недоробки.

Таким чином, перш ніж вникати в складності замку при його пломці, варто відразу припустити проблеми з напругою і заміряти його в момент відкриття. Самостійно проводити цю процедуру, як і інші ремонтні роботи, небажано, адже результат може неприємно здивувати. Звертайтеся тільки до фахівців, таким як компанія Pipl.ua. У нас працюють справжні професіонали, які здатні повернути до життя замок будь-якої складності. А мінімізувати ризики виходу з ладу допоможе монтаж системи безпеки під ключ, який проводиться експертами і виключає ймовірність допущення помилки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані