IP відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DHI-NVR4216-4KS2

Артикул: 001263
0 out of 5

0 відгуків
  • Кількість каналів: 16 | Запис: 8.0 Мп | Пропускна здатність: 200 Мбіт/с | HDD: 2;
  • Heat Map | Тривожні інтерфейси;

4 900 

Кількість

IP відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DHI-NVR4216-4KS2

Серія мережевих реєстраторів Dahua NVR4000-4KS2 – є першим бюджетним мережевим відеореєстратором який підтримують 4K і H.265. Lite серія NVR забезпечує підключення 4K IP камер з роздільною здатністю до 8Мп. Сучасний процесор підтримує стиснення H.265, що дозволить заощадити місткість жорсткого диска. Кращу якість і розумна ціна для задач IP відеоспостереження з обмеженим бюджетом.

Покращений інтерфейс, зручне управління за допомогою миші. Віддалене управління і контроль з мобільного телефону або комп’ютера, швидке копіювання тривожних подій – ідеально підходить для широкого спектру застосувань, таких як домашня безпека, школи, маленькі офісні приміщення.

NVR сумісний з багатьма пристроями сторонніх виробників. Відкрита архітектура підтримує багатокористувацький доступ і сумісний з протоколом ONVIF 2.4, що дозволяє взаємодіяти з IP камерами інших виробників.

4K технологія

4K технологія – революційний прорив в зображенні, що дозволяє користувачам випробувати кращу якість зображення. NVR підтримує 4K роздільну здатність (3840 x 2160) для запису, перегляду та відтворення в режимі реального часу.

Кодек стиснення H.265

Завдяки вбудованій інтелектуальній відеоаналітиці, NVR має можливість виявлення і аналізу об’єктів, що рухаються. Дозволяє виявляти в один період часу кілька об’єктів. Підтримує IVS правила, такі як: виявлення вторгнення в зону, виявлення перетину загородження, виявлення зміни кадру, виявлення залишених і втрачених об’єктів, розпізнавання облич, підрахунок відвідувачів.

Plug & Play

З допомогою функції смарт додавання IP пристроїв, стало набагато простіше встановлювати систему, незалежно від того, мережевий відеореєстратор з або без вбудованого PoE. Функція працює якщо мережевий відеореєстратор знаходиться в одній підмережі з камерами.

Інтелектуальні функції

Підтримує IVS функції IP камер. NVR розпізнає і записує відео події, що містять дані IVS, за всіма IP-каналами. NVR підтримує стандартні функції: перетин лінії, вторгнення в зону, а також деякі просунуті функції: виявлення з’явившихся / зниклих об’єктів в кадрі. NVR також підтримує запис даних бізнес аналізу: розпізнавання облич, підрахунок людей і теплову карту з IP камер з вбудованою інтелектуальною аналітикою бізнесу.

ANR (Automatic Network Replenishment Technology)

Функція ANR веде запис відео на SD карту яка повинна бути встановлена ​​на IP камерах, в момент відсутності з’єднання з мережею з камерою. Після відновлення з’єднання інформація з SD карти перезаписується на мережевий реєстратор NVR.

Easy4ip

За допомогою хмарного сервісу Easy4ip ви можете відстежувати те, що відбувається з ваших пристроїв в будь-який час і в будь-якому місці. Сервіс підтримує два режими роботи, через веб клієнт і мобільний додаток.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук на "IP відеореєстратор на 16 камер до 8МП Dahua Technology DHI-NVR4216-4KS2"

Відгуків покищо немає