Показано 1–16 із 139

Датчики

из 9 left-arrow

Датчики – це невід’ємні компоненти будь-якої системи охоронної сигналізації. З їх допомогою централь (хаб) отримує сигнали про виникнення різних подій, а також відстежує загальний стан приміщення – температуру, вологість, рівень шуму та інші характеристики.

На сьогоднішній день практично всі датчики підтримують протоколи бездротової передачі даних – стандартні або фірмові, а також мають автономне живлення з тривалим терміном служби – понад рік від однієї батарейки.

Датчики охоронної сигналізації: типи

Серед основних датчиків, які встановлюються в системах охоронної сигналізації можна відзначити наступні:

  • Датчик руху – реагує на виникнення руху в приміщенні. Має вигляд невеликі розміри і встановлюється зазвичай в кутку для широкого радіусу детекції. Дальність дії датчика в середньому – 10-15 метрів. Сучасні моделі даних пристроїв мають імунітет від домашніх тварин, тобто не реагують на рух об’єктів, масою до 20-25 кг.
  • Датчик диму – судячи з назви, цей пристрій реагує на задимлення в приміщенні, що є основною ознакою починається пожежі. Деякі датчики диму вміють визначати також витоку природного газу і наявність чадного газу в приміщенні. Даний тип обладнання потребує регулярного обслуговування і перевірці, особливо, якщо він знаходиться в такому приміщенні, як кухня.
  • Датчик затоплення або витоку води – ще один необхідний компонент охоронної сигналізації, особливо, якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку. Цей пристрій допоможе вчасно виявити можливу проблему з водопроводом і, при підключеному реле або електромеханічному крані, швидко перекрити надходження води в квартиру. Ну, або якщо заливають вас – миттєво повідомити сусідів зверху, що у них трапилася витік води. Даний датчик має в своїй конструкції декілька електродів, замикання водою яких і визначає потоп.
  • Датчик відкриття дверей або вікон (геркон) – незамінний елемент безпеки, що реагує на відкривання дверей або вікна. Конструктивна особливість така: датчик складається з двох компонентів з магнітом і елементом, який реагує на електромагнітне поле. Як тільки магніт віддаляється від елемента на невелику відстань (приблизно 2 см), виникає сигнал спрацювання датчика і користувач отримує повідомлення про те, що в приміщення хтось проник через двері або вікно.
  • Датчик розбиття скла – служить для цілей, зрозумілих з назви. Реагує як на переміщення в просторі, так і на звук, видаваний при розбитті скла. Цей пристрій особливо актуально для магазинів, офісів і власників житла на першому-другому поверсі, дач і котеджів.
  • Електромеханічне реле – спеціальний пристрій, який може виконати дію у разі виникнення небезпечної ситуації – перекрити подачу газу, води, увімкнути освітлення, закрити або відкрити шлагбаум, гаражні ворота та інше. Це дуже зручно не тільки в разі установки в систему безпеки, але і в якості елемента розумного будинку та іншої домашньої автоматизації.

Перераховані вище датчики можуть бути як для внутрішньої установки в приміщенні, так і мати зовнішньо виконання з більш захищеним корпусом від дії пилу і вологи. Зараз на ринку існує велика кількість самих різних датчиків, що розрізняються не тільки функціональними характеристиками, але також дизайном і навіть кольором корпусу, тому ви без проблем зможете підібрати необхідне рішення під свої завдання.

Купити датчики охоронної сигналізації, датчики руху, диму, витоку води та іншого призначення, ви можете в нашому інтернет-магазині pipl.ua, а якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі – просто зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і наші менеджери підберуть необхідне вам обладнання , виходячи із завдань і бюджету.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані