Показано 1–16 із 142

HDCVI відеокамери

из 9 left-arrow

HDCVI камери відеоспостереження – це сучасні охоронні пристрої цифро-аналогового стандарту, які відрізняються якісною відеозйомкою і відносно невисокою ціною.

Розробником HDCVI формату відеоспостереження є компанія Dahua Technology, вона ж є і основним виробником даних охоронних систем.

Що таке камери HDCVI відеоспостереження?

Зовнішність HDCVI відеокамер неможливо відрізнити від IP або TurboHD пристроїв, – основна відмінність знаходиться всередині. Спеціально розроблені перетворювачі і процесор забезпечують передачу сигналу високої чіткості на значні відстані (від 100 до 500 метрів) без використання додаткових компонентів – приймальників-передавачів сигналу.

Основний тип кабелю, що використовується в системах HDCVI відеоспостереження – коаксіальний, але деякі монтажники використовують також кабель UTP або «виту пару» поряд зі спеціальними перетворювачами сигналу на виході і вході (на виході у відеокамери і на вході у відерегістратора), щоб здешевити і спростити систему відеоспостереження.

Камери HDCVI Dahua, як і інші подібні пристрої мають такі визначальні характеристики:

  • Розподільна здатність запису – на сьогоднішній день дозвіл цифро-аналогового відеоспостереження практично не має обмежень по вирішенню та знаходиться приблизно на одному рівні з ip / мережевими пристроями. Найбільш популярними є камери з роздільною здатністю від 2 до 4 Мп, але також присутні моделі, які ведуть відеозйомку в 4К (8 Мп) стандарті.
  • Об’єктив – вірніше, значення фокусної відстані об’єктива. Від нього залежить наскільки широко і наскільки далеко буде бачити камера. Наприклад, значення фокусної відстані 3,6 мм говорить про те, що у камери буде кут огляду приблизно 80-90 градусів, тобто придатна для загального моніторингу території. Фокусна відстань 20 мм, говорить про вузькому куті огляду, але зате об’єкти, які буде бачити камера, будуть виглядати ближче і детальніше. Існують також об’єктиви з варіофокальним фокусною відстанню, в якому ви самі зможете регулювати кут огляду. Наприклад, від 2.8 мм (широкого) до 12 мм (вузького).
  • Корпус – HDCVI камери призначаються на самих різних об’єктах, під які необхідно підбирати відповідний корпус. Для внутрішньої установки (всередині приміщення) відмінно підійдуть невеликі купольні відеокамери в пластиковому корпусі. Вони впишуться в більшість інтер’єрів і займають зовсім небагато місця. Для зовнішньої або вуличної установки використовують hdcvi відеокамери у циліндричному корпусі. 99% таких корпусів виконані з міцного металу і мають захист від несприятливих умов – спеки, морозу, дощу або великої кількості пилу. На об’єктах з підвищеною прохідністю або ризиком нападу застосовуються антивандальні HDCVI камери, які мають форму купола і вироблені з полімерних матеріалів, що витримують значні фізичні навантаження – удари і пошкодження.
  • Інфрачервоне підсвічування – щоб відеозображення отримувалось оптимальної якості, камері необхідна достатня кількість світла, тому для відеозйомки вночі або в умовах недостатнього освітлення застосовується інфрачервоне підсвічування. Його робота дозволяє отримувати чорно-білу відеозйомку навіть в повній темряві, при цьому підсвічування людина не бачить. Залежно від вартості камери і об’єкта застосування, в HDCVI камери встановлюється ІЧ-підсвічування з дальністю дії від 10 до 100 метрів, найбільш популярні моделі зі значенням 20-30 метрів.

Як працюють HDCVI камери?

Для повноцінної роботи hdcvi відеоспостереження необхідні не тільки відеокамери, але також відеореєстратор. На відміну від ip стандарту, HDCVI не можуть проводити запис на карту пам’яті або на сховище в мережі, тому для фіксації відеосигналу необхідний відеореєстратор з встановленим всередині жорстким диском.

HDCVI відеореєстратор підбирають виходячи з кількості відеокамер – 4, 8, 16 і так далі, але завжди цифра буде кратна чотирьом.

Купити HDCVI відеокамери Dahua, а також дізнатися технічні характеристики і отримати безкоштовну консультацію, ви зможете в нашому інтернет-магазині, просто зателефонувавши нам по телефонам, або представленим на сайті контактам.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані