Показано 1–16 із 66

HDCVI відеореєстратори

из 5 left-arrow

HDCVI відеореєстратори – це пристрої цифро-аналогового формату, розробником яких є китайська компанія Dahua Technology. Основною перевагою реєстраторів Dahua HDCVI є підтримка високого дозволу запису, широка функціональність і невисока ціна в порівнянні з ip цифровими реєстраторами.

HDCVI відеореєстратор: функціональність

HDCVI відеореєстратори прийнято розрізняти за кількома ключовими параметрами, серед яких необхідно відзначити:

  • Кількість підтримуваних каналів запису. Історично і технічно склалося, що переважна більшість відеореєстраторів можуть мати 4, 8, 16 або 32 каналів – тобто одночасна робота з такою кількістю відеокамер. Можливо, існують моделі з більшим числом підтримуваних камер, однак вони використовуються в нестандартних системах відеоспостереження з розгорнутою архітектурою.
  • Розподільна здатність запису. Залежно від запланованих або придбаних відеокамер, необхідно вибрати також дозвіл записи, він повинен бути таким же, як і в моделях камер або більше – якщо ви хочете в майбутньому оновлювати і модернізувати систему hdcvi відеоспостереження. Найбільш популярні HDCVI відеореєстратори Dahua мають дозвіл 4Мп, проте можна знайти моделі з записом до 8Мп.
  • Кількість і обсяг жорстких дисків. Одне з найголовніших завдань будь-якого відеореєстратора – проводити запис і зберігання відеоінформації на жорсткий диск. В даний час практично всі hdcvi відеореєстратори підтримують HDD об’ємом до 6 – 8 Тб. Ну а загальна кількість дисків, що встановлюються в цей пристрій може доходити до 4 і більше.
  • Частота запису. Від величини цього параметра залежить на скільки плавно буде відображатися відеозапис. Кінематографічна частота кадрів становить близько 24-25 кадрів в секунду, які забезпечують плавне відео без ривків. Відеокамери з великою роздільною здатністю – від 4 Мп і вище не в змозі забезпечити таку величину, їх швидкість зазвичай становить від 8 до 18 кадрів в секунду, через що відео може ніяк не цільним і нагадувати швидше прискорене слайд-шоу. Це ніяк не впливає на якість безпеки, в будь-якому випадку всю необхідну інформацію ви побачите, причому з досить високою деталізацією дрібних предметів.
  • Підключення аудіо пристроїв. Поряд з відеокамерами, відеореєстратор може і повинен підтримувати аудіо запис із зовнішніх мікрофонів, а також відтворювати звук на акустичну систему. Правове поле України має спірний момент в тому,  можна використовувати аудіо спостереження чи ні, однак про всяк випадок, можливість підключення аудіо апаратури повинна бути.
  • Додаткова функціональність. Відеореєстратори також можуть підтримувати безліч охоронних функцій, наприклад, здійснювати детекцию руху в кадрі і повідомляти про неї за допомогою миттєвих повідомлень на смартфон. Крім того, на задній панелі пристрою можуть розташовуватися інтерфейси для підключення USB-флешок, датчиків, сигналізацій і реле, пультів управління роботизованими відеокамерами, підключення зовнішніх жорстких дисків.

HDCVI відеореєстратор: формат XVR

З недавнього часу в лінійці цифро-аналогових реєстраторів Dahua HDCVI з’явилися так звані XVR моделі або, іншими словами, гібридні. Вони підтримують підключення до 5 стандартів відеокамер: HDCVI, AHD, TVI, CVBS і IP. Це означає, що ви можете підключати до реєстратора практично будь-яку відеокамеру, що відкриває додаткові можливості для модернізації та оновлення своєї системи відеоспостереження.

Ще одним нововведенням сучасних цифро-аналогових HDCVI відеореєстраторів стала підтримка формату відео кодування H.264+. Його особливість полягає в більш кращому стисненні відеозображення при збереженні вихідної якості картинки. Це дозволяє значно економити місце на жорсткому диску, зберігаючи відео в ультрависокому дозволі.

Купити HDCVI відеореєстратор, а також ознайомитися з їх технічними характеристиками ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину. А якщо ви сумніваєтеся в правильності свого вибору – просто наберіть нас за вказаними на сайті телефонами, і наші компетентні менеджери допоможуть вирішити будь-яку вашу задачу.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані