ІЧ-підсвічування для камери відеоспостереження

Переглянути все Відеоспостереження
ІЧ-підсвічування для камери відеоспостереження

Система безпеки повинна працювати як швейцарський годинник за будь-яких умов. Але при повній темряві, наприклад, в нічний час, якість картинки може знизитися, адже далеко не всі камери здатні працювати при мінімальній освітленості. У такому випадку потрібно ІЧ підсвічування для камери, купити яку потрібно окремо.

Коротко про ІЧ-підсвічування і його використання

Инфракрасный прожектор для камеры видеонаблюдения

Щоб доповнити параметри відеокамери і забезпечити її працездатність в темряві, ми рекомендуємо вибрати LED-підсвічування на основі інфрачервоного випромінювання.

Окремі елементи для освітлення з’явилися ще в той час, коли камери були гранично простими, і не мали підсвічування, передбаченої виробником. ІЧ-прожектори були досить затребувані, але технологія вбудовування підсвічування в самі камери їх ненадовго витіснила в рамки.

Чергове повернення відокремлених прожекторів стався, коли стали з’являтися камери з роздільною здатністю вище 2-4 Мп – вбудовані ІЧ-світильники просто не могли давати хорошу видимість на такій картинці.

Зараз існують навіть камери на 8 Мп, які надають чітку картинку на далекі відстані, а також можливість збільшення особливо віддалених ділянок за допомогою цифрового зуму. Стандартне підсвічування працює на відстані 30 метрів, що є стандартним параметром для високоякісного обладнання.

Светодиоды для инфракрасной подсветки

Однак деяке вуличне відеоспостереження потребує додаткового посилення інфрачервоними джерелами світла, які за багатьма параметрами виграють у звичайних прожекторів:

  • підвищення безпеки – промінь звичайного світла буде занадто помітний в нічний час, тому зловмисники можуть обійти його або спробувати пошкодити;
  • поліпшення комфорту – це ідеальне рішення для встановлення камер в житловій зоні, де світло від стандартної лампи може заважати відпочинку;
  • більш висока якість – звичайне підсвічування може “засвітити” зображення і знизити ефективність камери відеоспостереження.

Всі перераховані плюси забезпечуються невидимістю інфрачервоного підсвічування, адже вона працює в спектрі, який не визначається людським оком. Фактично, ви не бачите промені, але вони безперервно висвітлюють територію і не заважають при цьому відпочинку – це величезний плюс.

Різновиди інфрачервоних прожекторів

Перш за все, підсвічування для вуличних камер розрізняється по показнику напруги, необхідного для роботи. Стандартними є освітлювальні прилади на 12 В, які підійдуть до більшості камер з такою ж робочою напругою.

Работа ик-подсветки в абсолютно темном помещении

Живити такі прожектори можна від тієї ж лінії, яка живить і камери, для цього використовуються розгалужувачі, що подають електроенергію на обидва прилади. Варіант ІЧ-освітлення на 220 підійде в тому випадку, якщо камера живиться по PoE-протоколу. Вилку лампи можна просто вставити в розетку, або ж обрізати і підключитися безпосередньо до системи енергопостачання – це під силу навіть початківцю електрику.

Крім того, прожектори можуть відрізнятися по параметру робочих елементів:

  1. Лампові – більш бюджетний варіант освітлення, який побудований на основі LED-елементів. Освітлення такого типу споживає досить багато енергії і може нагріватися, а ККД залежить в тому числі, від кількості ламп.
  2. Лінзовані – сучасна варіація ІЧ освітлення, яка має мінімум лампочок, але доповнена лінзою. Вона фокусує світлові потоки і підсилює їх, але через складність конструкції має більш високу вартість.

В цілому ж, будь-який ІЧ прожектор використовується для однієї мети – підсвічування зони, що охороняється в непомітному для людського ока спектрі. При цьому система відеоспостереження буде бачити все, що відбувається і ефективно визначати загрози, що виникають на захищеному периметрі.

Видимость мощной ик-подсветки

Цікаво, що у ІЧ прожекторів є і свої хитрощі. Так, встановлювати їх потрібно в місці з природною освітленістю, щоб пристрій нормально визначало рівень світла. Вбудований в прожектор датчик розпізнає освітленість, і якщо змонтувати його, наприклад, під дахом або козирком, швидше за все, лампа буде працювати постійно.

Це призведе до збільшення енергоспоживання і зниженню ресурсу ІЧ-підсвічування. Вам доведеться раніше задуматися про покупку нового обладнання, але цього легко можна уникнути, просто правильно вибравши точку позиціонування лампи.

Особливості роботи ІЧ-підсвічування

Щоб краще зрозуміти переваги відокремленого підсвічування, потрібно розглянути її роботу на реальному прикладі. Ми встановили в абсолютно темному приміщенні камеру з вбудованою інфрачервоною підсвіткою, що працює на дистанції до 10 метрів. Картинку з неї можна було побачити, але на трохи більшій дистанції, на якій працює вулична система, такого ефекту вже не буде.

Підключивши ІЧ прожектор для камери вуличного відеоспостереження, ми відразу помітили різницю. Незважаючи на те, що для неозброєного ока нічого не змінилося, крім червоного плямочки прожектора, камера відразу помітила великий потік світла. Зображення стало набагато світліше і чіткіше, що для вуличних камер – найважливіше.

Таким чином, ІЧ прожектор – гарне доповнення для вуличних камер, навіть якщо в них уже є таке підсвічування. Він збільшує дальність огляду та якість самої картинки, залишаючись при цьому непомітним для людського ока. При виборі такого обладнання варто орієнтуватися на дальність роботи і кут оглядовості, зазначені в характеристиках.

Купити надійний і якісний ІЧ прожектор в будь-якому ціновому сегменті можна в нашому магазині Pipl.ua. Ми пропонуємо не тільки широкий асортимент і прийнятні ціни, але і роботи “під ключ”. Наші фахівці прорахують, встановлять і налаштують системи відеоспостереження як на вулиці, так і в приміщенні – звертайтеся до нас прямо зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані