IMOU Ranger 2: недорога роботизована камера для дому

Переглянути все Відеоспостереження
IMOU Ranger 2: недорогая роботизированная камера для дома

Сегмент домашньої безпеки захопили роботизовані камери, які пропонуються за доступною ціною, легко налаштовуються і дають картинку високої якості. Новий продукт IMOU Ranger 2 підійде для установки не тільки в будинку або квартирі, але і офісі, а дозвіл відеозйомки на 4 Мп дозволяє зафіксувати навіть дрібні деталі.

IMOU Ranger 2
4МП поворотная IP видеокамера IMOU Ranger 2 4MP (IPC-A42P-B)

Далі розглянемо особливості нового продукту від суббренда Dahua Technology, ознайомимося з процедурою підключення та налаштування, а також зробимо огляд комплекту поставки пристрою.

Комплект поставки Ranger 2

Wi-Fi відеокамера поставляється в стандартній для бренду IMOU упаковці, всередині якої є інструкція по першому використанню гаджета, безпосередньо сама камера в поліетиленовій обгортці і звичайний блок живлення на 1А з фірмовим кабелем.

Комплект поставки Ranger 2

Також в коробці можна знайти невелику планку, яка замикається на дні камери, дозволяючи встановити її на стелю. Монтажний комплект для цих цілей теж покладений, тому шукати відповідні шурупи і гайки на стороні не доведеться – все передбачено виробником.

Коммуникационные порты и питание Ranger 2

Сама камера має два входи: mini-USB для живлення і LAN для підключення до локальної мережі. Там же розташований динамік для відтворення звуку (наприклад, для віддаленого спілкування через смартфон).

Мікрофон пристрою розташований на поворотній частині камери, там же знаходиться слот для карти пам’яті і кнопка Reset. Щоб дістатися до цих елементів, потрібно довести об’єктив до крайнього верхнього положення – внизу модуля можна скинути настройки або встановити MicroSD-картку.

Перше підключення та налаштування гаджета

Щоб камера відеоспостереження почала працювати, її досить підключити до електромережі через кабель і адаптер з комплекту поставки. На передній панелі повинен зайнятися червоний світлодіод, після чого вона пройде цикл запуску. Він полягає в повороті камери в горизонтальному і вертикальному напрямках для перевірки сервоприводів і інших рухомих частин.

Светодиод готовности к работе

На готовність камери до роботи вказує зелений мерехтливий світлодіод. Він говорить про те, що пристрій готовий до першого підключення через додаток. Офіційне ПО IMOU можна завантажити в Google Play або App Store, після чого додати в нього новий пристрій.

Для цього натисніть помаранчеву кнопку “+” в правому верхньому кутку екрану, а далі виберіть додавання по QR-коду – це найбільш простий спосіб. Направте видошукач камери на код, розміщений на коробці з пристроєм або його нижньої панелі, почекайте, поки програма його зчитає і перейде на наступний етап.

Сканирование QR-кода

Далі переконаєтеся, що камера включена – на ній блимає зелений діод (ви повинні знати пароль від власної Wi-Fi мережі). Подальші кроки прості:

  1. Відбувається підключення смартфона до Wi-Fi адаптера самої камери.
  2. Налаштовується сполучення Ranger 2 з вашим Wi-Fi роутером.
  3. Відбувається підключення до хмари і додавання нового облікового запису.
Подключение к камере Ranger 2

Додаток має відобразити на екрані повідомлення про успішну операцію, тут же можна перейменувати гаджет. Наприклад, для швидкого орієнтування в декількох пристроях можна вказати назву кімнати, де вони розташовані. На цьому процедура підключення і первинної настройки завершена і камеру можна використовувати через фірмовий додаток.

Функціонал IMOU Ranger 2

Незважаючи на те, що IMOU Ranger 2 – це камера для дома, багато її можливостей виводять пристрій на професійний рівень. Наприклад, на головній сторінці можна за допомогою перемикача приватності, який ховає об’єктив камери. Це корисно, якщо вам не потрібно спостереження або ви хочете перестрахуватися на випадок злому камери.

Зайти в налаштування можна натисканням на значок конкретного пристрою, причому функція трекінгу активна відразу. Гаджет буде відслідковувати ваші рухи і рухатися слідом, таким чином покривається максимальна площа без необхідності ручного підгонки ракурсу.

Главный экран приложения IMOU

Натиснувши на кнопки під вікном трансляції, ви знайдете такі можливості:

  • перемикання якості з HD на SD, якщо вам не потрібна висока роздільна здатність картинки;
  • поділ картинки на квадрати, в них можна об’єднати відразу кілька камер для одночасного відстеження;
  • зупинка або запуск трансляції;
  • двосторонній зв’язок, який активує динамік і вбудований мікрофон;
  • скріншот поточного стану екрану;
  • локальний відеозапис;
  • управління PTZ за допомогою екранного віртуального джойстика.
Виртуальный джойстик видеокамеры IMOU Ranger 2

У даній функції є пасхалка – повноекранний режим. Для цього слід перевернути телефон в горизонтальне положення. Крім управління поворотним механізмом, ви також можете перейти в режим відтворення, в якому на екрані смартофна буде доступний архів записів у вигляді зручної часової смужки.

Полоса просмотра видеозаписей

На вкладці налаштувань програми також є цікаві моменти. Перш за все, це повноцінна робота з хмарним сховищем, де можна налаштувати пробний період і підключити тарифний план. Тут же є можливість перегляду архіву як з хмари, так і SD-карти.

В меню налаштувань ви можете передати доступ до трансляції іншим людям і налаштувати відстеження. Серед сценаріїв детекції є виявлення руху в кадрі або поява людини, фіксація шуму, причому можлива настройка розкладу стеження, а також порогів шумності і руху. Це допоможе виключити, наприклад, шум дощу або переміщення тварин по дому.

Функции видеокамеры IMOU Ranger 2

Серед інших можливостей – режим приватності (збігається з функцією маскування), відключення мікрофона, світлодіоду, сигналу тривоги. І, звичайно, ви можете налаштувати шифрування, перезапустити гаджет, щоб підвищити безпеку.

Відеокамера з Wi-Fi може бути підключена до відеореєстратора в рамках єдиної системи, при цьому є підтримка проводового підключення безпосередньо.

Облачная Wi-Fi камера видеонаблюдения IMOU Ranger 2

Таким чином, Ranger 2 може бути як окремим пристроєм для страховки основної системи спостереження або її частиною. Тим більше що вартість пристрою досить низька і вона відноситься, скоріше, до бюджетного сектору камер спостереження.

Компактна камера IMOU Ranger 2 відмінно підійде як для домашнього, так і офісного використання. Симпатичний дизайн і продуманий функціонал роблять її шикарним подарунком, з яким кожен отримає безпеку і повний контроль над власним життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані