Показано 1–16 із 119

IP відеодомофони

из 8 left-arrow

IP відеодомофони – це відносно новий тип системи контролю та управління доступом, який відрізняє практично безмежна функціональність і висока якість передачі інформації – як аудіо, так і відео. Судячи з назви зрозуміло, що ip домофон базується на мережевих технологіях, на відміну від стандартних цифро-аналогових систем.

Ще однією вагомою перевагою IP відеодомофонів є часта, але не обов’язкова підтримка технології Wi-Fi, що значно спрощує установку і налаштування обладнання.

IP відеодомофони: основні компоненти системи

Як і цифро-аналогова система домофон, ip домофон включає в себе наступний набір компонентів:

  • IP відеодомофон – головний елемент системи, який не тільки відображає всю інформацію, але і є координаційним центром. Домофон має вигляд планшета, який може бути оснащений кнопкової або сенсорною панеллю керування, а більшу частину корпусу займає екран. Зазвичай, ip відеодомофони можуть похвалитися досить великим і якісним екраном, діагональ якого стартує від 7 дюймів. Крім того, ip домофон може похвалитися цілим набором охоронних функцій, наприклад, ви можете підключити до нього камери відеоспостереження – в такому випадку він буде виступати своєрідним відеореєстратором, записуючим сигнал на карту пам’яті і монітором, що відображає відеосигнал. Також, деякі моделі підтримують підключення датчиків охоронної сигналізації – наприклад, руху або відкриття дверей / вікон, – в такому разі ip відеореєстратор виступає в ролі контролера йди хаба системи охоронної сигналізації.
    Ну і додатковою перевагою є підтримка мережевих технологій, що дозволяє управляти функціями всієї системи, а також контролювати відвідувачів з будь-якої точки світу, за допомогою смартфона, фірмового додатка і інтернету.
  • IP панель виклику – не менш важливий компонент системи ip-відеодомофони. Являє собою зовнішній блок з кнопкою виклику і набором компонентів, необхідних для контролю і спілкування з відвідувачем.

Перший за значимістю компонент панелі – ip камера відеоспостереження, що має мініатюрні розміри і високу роздільну здатність зйомки. У більшості випадків воно складає 1-2Мп (FullHD), чого цілком достатньо для детального огляду відвідувача і його ідентифікації. Камера також має нічне іч-підсвічування для зйомки в темряві і може працювати в режимі детекції руху.

Мікрофон і динамік для двостороннього аудіо зв’язку з відвідувачем – надзвичайно корисна охоронна функція, що дозволяє спілкуватися з гостем, не відкриваючи вхідні двері.

Міцний антивандальний корпус для захисту чутливих компонентів від пилу, вологи, впливу агресивних температур і зовнішнього впливу – злому або зриву.

Кабельно-провідникові витратні матеріали і блок живлення – необхідні для зв’язку ip відеодомофона і панелі виклику, а також подачі живлення для всіх компонентів.

IP відеодомофони: популярні виробники

IP домофон купити який сьогодні можна як на вітчизняному ринку, так і в світі представлений в широкому асортименті виробників. В Україні популярні кілька відносно недорогих і дуже якісних фірм-виробників:

  • IP домофон Dahua – пристрій, який проводитися одним зі світових лідерів систем відеоспостереження і відрізняється високими характеристиками як функціоналу, так і якості виготовлення, а також дизайну.
  • IP домофон Hikvision – обладнання лідера по виробництву відеоспостереження в світі, також відповідає високим вимогам стандарту систем безпеки і відрізняється збалансованими показниками вартості і якості.
  • IP домофон Slinex – один з найпопулярніших виробників систем ip і цифро-аналогових домофонів в нашій країні, який відрізняється багатою функціональністю і відносно доступною ціною. Дану компанію можна назвати одним з лідерів в даному сегменті СКУД. Такде, Slinex відрізняє найширший асортимент моделей як відеодомофонів, так і викличних панелей.

Купити IP відеодомофони, а також ip панель виклику, ви можете в нашому інтернет-магазині pipl.ua, в якому представлені кращі представники даного обладнання. Також, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, ви отримаєте безкоштовну технічну консультацію від нашого інженера, яка дозволить вирішити будь-яку вашу задачу по системі контролю доступом.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані