Показано 1–16 із 142

IP відеореєстратори

из 9 left-arrow

IP відеореєстратор – це важливий компонент будь-якої системи мережевого відеоспостереження. Цей пристрій служить для обробки, запису та зберігання відеоінформації, що передається з камери відеоспостереження, а також дозволяє використовувати додаткові охоронні функції без придбання додаткових аксесуарів і гаджетів.

Мережевий відеореєстратор практично не відрізняється від цифро-аналогових – принцип роботи у них схожий, єдиний момент – для підключення ip відеореєстратора може додатково знадобитися свитч з такою ж кількістю портів, як і кількість відеокамер, що підключається до мережі. Ну і звичайно, стандарт камер повинен бути відповідний – IP (мережевий).

IP відеореєстратори: основні характеристики

IP відеореєстратори розрізняються за кількома основними характеристиками, серед яких:

  • кількість каналів – 95% ринку систем відеоспостереження займають 4, 8, 16, 24 і 32-канальні ip відеореєстратори. Пристрої з підтримкою більшої або нестандартного кількості камер використовуються в розгорнутих охоронних системах і практично не застосовуються в будинку, офісі, квартирі, магазинах і інших дрібних об’єктах;
  • розподільна здатність – сучасні ip відеореєстратори вміють записувати відеосигнал з роздільною здатністю від 1 до 12 Мп, де переважна більшість це 5-8-мегапіксельні моделі. Вибирати даний параметр необхідно виходячи з дозволу придбаних відеокамер, однак варто зробити невеликий запас, якщо в майбутньому ви придбаєте ip камеру більш високою роздільною здатністю;
  • пропускна здатність – на відміну від цифро-аналогових ip відеореєстраторів, де враховується кількість кадрів в секунду – в мережевих пристроях це значення замінюється на пропускну здатність і позначається як Мбіт/с – тобто кількість аудіо / відео та іншої інформації, що передається за секунду. Чим вище це значення в характеристиках відеореєстратора, тим краще якість і плавність відеозображення буде при відтворенні;
  • кількість і ємність жорстких дисків – тут також, арифметика проста – чим більше жорстких дисків великого обсягу можна встановити в відеореєстратор, тим більше відеоархіву ви зможете зберігати. На даний момент практично всі ip відеореєстратори підтримують накопичувачі об’ємом 4, 6, 10Тб;
  • додаткові охоронні інтерфейси – дозволяють підключити до реєстратора для ip камер різні охоронні пристрої – датчики і реле, які будуть працювати по запрограмованому вами сценарієм, повідомляючи про можливі правопорушення або виконуючи будь-яку дію. Таким чином, система відеоспостереження масштабується практично до професійної системи безпеки;
  • підтримка PoE-інтерфейсів – для прямого підключення відеокамери до відеореєстратора і передачі живлення відеокамери зовнішнього без використання додаткового блоку живлення. IP відеореєстратори, що підтримують технологію PoE оснащуються додатковими LAN-портами, їх кількість дорівнює кількості каналів або в два рази менше;
  • підтримка технології Wi-Fi – деякі моделі ip відеореєстраторів підтримують бездротову технологію передачі даних Wi-Fi для зв’язку з відеокамерами, так само використовують даний бездротової інтерфейс.

IP відеореєстратори: основні виробники

Всі без винятку компанії, які виробляють камери відеоспостереження мають в своїй продуктовій лінійці ip відеореєстратори, які забезпечать ідеальну сумісність всіх пристроїв. Тому рекомендується купувати такі важливі компоненти, як камери і відеореєстратори у одного виробника.

Звичайно, сучасні пристрої різних виробників ip відеоспостереження забезпечують необхідний рівень сумісності, проте у виняткових випадках можливе неспрацювання деякий функцій.

Серед найбільш помітних виробників на світовому ринку можна відзначити:

  • IP відеореєстратор Hikvision – даний виробник має одну з найширших лінійок обладнання і здатний надати рішення під будь-яке з існуючих завдань;
  • IP відеореєстратор Dahua Technology – ще один іменитий бренд, який був одним з родоначальників сучасних ip відеореєстраторів в найпопулярнішому нині форм-факторі, з використанням жорсткого диска в якості пристрою зберігання інформації.

Купити ip відеореєстратор або дізнатися більше про технічні характеристики і функціональність, ви можете в інтернет-магазині pipl.ua, Вам потрібно лише набрати один з телефонів, представлених у нас на сайті і наші фахівці підберуть ідеальне рішення для ваших завдань і вимог.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані