Комплект відеодомофона ARNY AVD-7005 black

  • Роздільна здатність: 800 x 480 | Екран: 7″;
  • Комплект: ARNY AVD-705 + ARNY AVP-05;

2 565 

У порівняння

Опис

Комплект відеодомофона ARNY AVD-7005 black

Нова модель в сімействі 7-ми дюймових видеодомофонов ARNY – комплект з монітора ARNY AVD-705 і відеопанелі ARNY AVP-05 . Тонкий корпус, стильний дизайн, відмінні експлуатаційні характеристики в поєднанні з невисокою ціною дозволили пристрою швидко завоювати популярність і стати хітом продажів.

Кольоровий відеодомофон ARNY AVD-705

Корпус відеодомофона ARNY AVD-705 виконаний у формі планшета і оснащений кольоровим LCD екраном c діагоналлю 7 “, сенсорними кнопками управління і механічними перемикачами для налаштування параметрів. Пристрій виконаний в лаконічному сучасному дизайні. Є моделі білого і чорного кольору.

Набір виконуваних операцій – стандартний: можливість побачити відвідувача, поговорити і надати йому доступ. Для того, щоб потрапити в приміщення, гість повинен натиснути кнопку виклику на відеопанелі. В цей час на екрані монітора з’явиться зображення з камери. Дозвіл екрану 480х272 px дозволяє добре бачити те, що відбувається і легко дізнатися прийшов. Для поліпшення сприйняття, яскравість, контрастність і кольоровість монітора можна налаштувати індивідуально.

Якщо є необхідність в переговорах, користувач натискає відповідну кнопку на передній панелі домофона. Спілкування відбувається по гучному зв’язку, в напівдуплексному режимі. Максимальна тривалість розмови – 120 сек. Налаштування гучності проводиться поворотом бокового регулятора в потрібну сторону. Після закінчення розмови можна просто вимкнути аудіозв’язок або натиснути на кнопку відкриття замку.

При відсутності відвідувача можна використовувати відеодомофон ARNY AVD-705 в режимі моніторингу – після натискання на кнопку «Зображення» бачити на екрані відбувається перед камерою панелі виклику.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук про “Комплект відеодомофона ARNY AVD-7005 black”


Ще немає відгуків :(