Показано 1–16 із 71

Комплекти відеоспостереження

из 5 left-arrow

Комплекты видеонаблюденияКомплект відеоспостереження – це самий простий і швидкий спосіб отримати набір повністю сумісних між собою компонентів – від відеокамер до джерела живлення і монтажних комплектів.

Найчастіше комплекти відеоспостереження купують для невеликих об’єктів, наприклад, квартир, приватних будинків, невеликих офісів. Там, де необхідна більш масштабна система – супермаркет, офісний центр, стоянки, установи, доцільніше купувати кожен компонент окремо.

Вибрати і купити комплект відеоспостереження досить просто – необхідно лише дотримуватися кількох основних правил і вимог. До них можна віднести місце установки системи, кількість відеокамер або зон спостереження, основні технічні характеристики устаткування, додаткові компоненти і аксесуари.

Комплект відеоспостереження: вибір місця установки

Дана характеристика є однією з основних і ділиться на 3 великі підгрупи:

  • Комплект внутрішнього відеоспостереження – кожен компонент даного набору призначений для установки усередині приміщення при сприятливих кліматичних умовах. Тобто, виключно при позитивних температурах навколишнього середовища і при відсутності опадів.
  • Комплект вуличного відеоспостереження – камери в таких наборах можна встановлювати на відкритому повітрі. Їх корпус надійно захищений від впливу морозів, спеки, опадів і пилу.
  • Комбінований комплект відеоспостереження – включає в себе відеокамери, призначені як для внутрішнього, так і для вуличного монтажа.Необходімо враховувати, що ця характеристика стосується виключно камер відеоспостереження і кабелів. А ось, відеореєстратор і джерело живлення вимагає виключно позитивних температур і відсутність високої вологості.

Таким чином, перше, що необхідно визначити при виборі та купівлі комплекту відеоспостереження – де будуть встановлюватися відеокамери.

Комплекти відеоспостереження: кількість відеокамер

Друга важлива характеристика – кількість зон моніторингу, тобто камер відеоспостереження. У нашому інтернет-магазині pipl.ua, можна знайти комплекти, які містять від 1 до 16 відеокамер самих різних конфігурацій і стандартів. Це можуть бути:

В середньому, оптимальним варіантом для спостереження будинку, квартири або офісу буде придбання комплекту відеоспостереження на 4 відеокамери. Цією кількістю можна перекрити більшість завдань з моніторингу. Наприклад, дві відеокамери всередині приміщення і дві – зовні. Однак, краще проконсультуватися у нашого технічного фахівця за телефоном 044 299 47 00 перед покупкою, так ви напевно не помилитеся.

Комплекти відеоспостереження: характеристики обладнання

До основних характеристиками обладнання, що входить в комплект відеоспостереження варто віднести:

  • Роздільна здатність зйомки відеокамер;
  • Роздільна здатність запису відеореєстратора;
  • Кількість каналів відеореєстратора;
  • Наявність інтелектуальних функцій;

Залежно від ваших вимог, роздільна здатність відеозйомки та відеозапису може перебувати в діапазоні від 1 до 12 мегапікселів. Все залежить від того, яка деталізація відеозображення вам потрібна. Наприклад, для загального огляду території двору або приміщення цілком достатньо відеокамери з роздільною здатністю 2-3 мегапікселя.

Але якщо потрібно вести постійну зйомку важливого об’єкта, в якому кількість деталей грає важливу роль, то необхідна високу роздільну здатність – від 5 Мп і вище. До таких об’єктів можна віднести вхід в будівлю, касу магазину, контрольно-пропускний пункт, і там, де важливо зафіксувати обличчя людини.

Комплект відеоспостереження з бездротовою камерою або відеореєстратором також можна віднести до важливих характеристик. Бездротові компоненти можуть стати в нагоді там, де немає можливості прокладати кабельні траси.

Додаткові компоненти комплекту відеоспостереження

Незважаючи на те, що більшість комплектів відеоспостереження містять необхідні аксесуари для початку роботи – все-таки дещо доведеться докупити. Ось елементи системи, які не входять в стандартні набори:

Купити комплект відеоспостереження з перерахованими компонентами ви також можете в нашому магазині – досить перейти по посиланнях або зателефонувати нам, і наші консультанти підберуть необхідні аксесуари для вашої системи безпеки.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані