Контроль доступу та вулична безпека: огляд новинок Ajax 2021

Переглянути все Сигналізація Ajax

2020 і 2021 рік виявився скупим на новинки в сфері технічної безпеки – виводити на ринок інновації під час пандемії і загальносвітової кризи досить складно, однак найбільші виробники змогли знайти в собі сили побалувати клієнтів цікавими пристроями.

І якщо в відеоспостереження анонси не так помітні – мало хто очікує вихід нової 3256-ої камери, то в сфері охоронної сигналізації новинки злітають швидко, особливо якщо їх виробник – Ajax.

Буквально сьогодні компанія Ajax Systems представила відразу три нових пристрої – функціонально розширену клавіатуру для управління охоронною сигналізацією і вуличні датчики руху – штору і з підтримкою фотоверіфікаціі.

Акценти компанія розставила грамотно – клавіатура дозволить дослідити ринок контролю і управління доступом, а значить швидше і повніше освоїти ринок великої комерційної нерухомості. Ну а датчики руху розширять асортимент пристроїв для вуличної безпеки – на даний момент в ньому всього 1 датчик (MotionProtect Outdoor), представлений ще в 2018 році.

Новинки отримали імена KeyPad Plus, MotionCam Outdoor і DualCurtain Outdoor, а про технічні характеристики і функцій ми поговоримо нижче.

Бездротова клавіатура з підтримкою ID-карт і брелоків Ajax KeyPad Plus

Ajax KeyPad Plus Чорний

Судячи з назви, стає зрозумілою основна фішка нового пристрою – тепер охоронна сигналізація, з допомогою KeyPad Plus, зможе підтримувати фізичні безконтактні ідентифікатори – карти і брелоки.

Идентификационная карта и брелок Ajax Tag и Pass

Причому ідентифікація буде проводитися не за стандартним протоколом, а за допомогою криптографічного технології DESFire, яка широко застосовується як в банківській сфері, так і в найбільших галузевих компаніях, наприклад, NASA.

Считыватель идентификационных карт в Ajax KeyPad Plus

Разом з клавіатурою на ринок виводяться і аксесуари для неї – карта Pass і брелок Tag (брелоки стають хітом цього року). Ну а кількість підтримуваних ідентифікаторів буде прямо залежати від хаба системи сигналізації: Hub 2 буде підтримувати 50 карт і брелоків, Hub Plus – 99, а Hub 2 Plus – 200 штук. Хаби першого покоління не підтримуватимуть дані пристрої.

Клавиатура Ajax KeyPad Plus

Відмінною особливістю нової KeyPad Plus стане також підвищений час роботи в автономному режимі – з включеним зчитувачем карт і брелоків – до 3,5 років, з вимкненим – до 4,5. Це суттєва різниця в порівнянні з моделлю першого покоління, в якій час автономної роботи заявлявся до 2 років.

В іншому, дизайн і принципи роботи модель успадковує першу Ajax KeyPad.

Вуличний датчик руху з вбудованою фотокамерою MotionCam Outdoor

Уличный датчик движения Ajax MotionCam Outdoor

Дана новинка зуміла поєднувати в собі переваги відразу двох популярних пристроїв – внутрішнього датчика MotionCam і зовнішнього MotionProtect Outdoor, звичайно ж, примноживши їх.

Камера в Ajax MotionCam Outdoor

MotionCam Outdoor має новішу і досконалішу фотокамеру з підтримкою технології HDR, яка надішле перше фото вже через 9 секунд при виявленні тривоги. Роздільна здатність фото становить 640 × 352 пікселів, а в налаштуваннях можна вибрати серійну зйомку, яка дозволить отримати анімовану гифку того, що відбувається на об’єкті.

Настройки датчика Ajax MotionCam Outdoor

До слова, дальність виявлення рухомих об’єктів залишився таким же – це близько 15 метрів, присутній алгоритм LISA, система захисту від маскування і покращений імунітет від дрібних домашніх тварин.

Защита Ajax MotionCam Outdoor от пыли и влаги

Звичайно ж, корпус датчика отримав захист від пилу і вологи за стандартом IP54, а також знімний козирок, який тепер доступний в стандартному комплекті поставки – купувати окремо не потрібно буде.

Вуличний двонаправлений датчик руху штора Ajax DualCurtain Outdoor

Датчик Ajax DualCurtain Outdoor

Ну і завершальна новинка від Ajax – вуличний двонапрямлених датчик руху типу штора DualCurtain Outdoor. Пристрій цікавий тим, що має мало аналогів на ринку (якщо взагалі має), як за якістю виконання, так і по функціональності.

Принцип работы датчика Ajax DualCurtain Outdoor

Принцип його роботи полягає в формуванні двох невидимих променів, перетин яких і провокує тривогу. Це відмінне рішення для зовнішньої захисту будівель і магазинів – діаметр охорони сягає близько 30 метрів (по 15 в кожну сторону), а значить вікна, вітрини і двері будуть під надійним захистом, навіть у великих будинках.

Защита окон и дверей с Ajax DualCurtain Outdoor

DualCurtain Outdoor відмінно реагує на рух людини, при цьому має достатній імунітет до тварин, навіть великих собак і має технологію температурної компенсації, що забезпечує надійну роботу при будь-якій погоді.

Монтаж Ajax DualCurtain Outdoor

Як і MotionCam Outdoor, цей датчик має захист від пилу і вологи за стандартом IP54, а живиться від 2-ох батарейок CR123. За заявою виробника – їх повинно вистачити на термін автономної роботи до 4-ох років, після чого елементи живлення можна замінити.

Актуальність новинок

Без сумніву, всі три пристрої повинні по праву зайняти своє місце в екосистемі Ajax, закриваючи завдання по вуличній безпеці і контролю доступу.

Ці, здавалося б, не дуже важливі функції, формують комплексне рішення по захисту не тільки приватного будинку або дачі, а й забезпечують більш досконалу охорону на дуже великих об’єктах. Причому роблять це за бездротовою технологією, на новітньому обладнанні та за відносно доступною ціною.

Ну і звичайно ж, кажучи по Ajax не можна не згадати дизайн – на сьогоднішній день датчики і аксесуари компанії є еталонними по стилю. До речі, колірні рішення новинок залишилися колишніми – пристрої, які розміщуються всередині приміщення (клавіатура) доступні до замовлення в чорному і білому кольорі. Вуличні датчики виконані виключно в білому кольорі.

Що стосується ціни – на сьогоднішній день Ajax KeyPad Plus коштує близько 2300 грн, MotionCam Outdoor – 3950 грн, а DualCurtain Outdoor – 3889 грн. Карти ідентифікаційні і брелки будуть продаватися комплектами по 3, 10 і 100 штук, а ціни починаються від 359 грн за 3 карти до 9599 грн за 100 брелоків.

Купити датчики з клавіатурою і аксесуари можна вже сьогодні на сторінках нашого магазину. А щоб отримати спеціальну пропозицію на покупку всіх новинок – підписуйтесь на наш YouTube канал і дізнавайтеся про всі новинки і вигідні пропозиції першими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані