Облік робочого часу: мультибіометричний термінал ZKTeco P160

Переглянути все Домофонія

Для компаній будь-якого масштабу, в яких є штат співробітників, питання обліку робочого часу стоїть досить гостро. Особові справи, постійні перекури, відсутність з неповажних причин – все це шкодить продуктивності праці. Тому необхідно фіксувати приходи і уходи співробітників, їх перерви. Мультибіометричний термінал P160 від компанії ZKTeco вирішує цю проблему, надаючи технічну можливість контролю.Для компаній будь-якого масштабу, в яких є штат співробітників, питання обліку робочого часу стоїть досить гостро. Особові справи, постійні перекури, відсутність з неповажних причин – все це шкодить продуктивності праці. Тому необхідно фіксувати приходи і уходи співробітників, їх перерви. Мультибіометричний термінал P160 від компанії ZKTeco вирішує цю проблему, надаючи технічну можливість контролю.

Характеристики терміналу

Характеристики терміналу ZKTeco P160

ZKTeco P160 – це сучасний пристрій, з яким облік робочого часу не вимагає ведення cтосів паперів і виділення спеціального співробітника для перевірки перепусток. Термінал є повноцінним рішенням біометричного контролю підлеглих, які можуть використовувати один з методів ідентифікації:

  1. Малюнок вен на долонях. В пам’ять можна завантажити до 600 різноманітних шаблонів, за якими можна проводити розпізнавання. За нього відповідає спеціальна камера, що просвічує долоню і звіряти малюнок з наявними в базі.

  2. Відбитки пальців. Біометрична пам’ять пристрою підтримує до 3000 відбитків, які зчитуються спеціальним сканером. Відвідувачу потрібно лише прикласти палець, заведений в базу, і дочекатися розпізнавання.

  3. ID-карти. Запрограмувавши доступ в карту, її можна видавати як співробітникам, так і відвідувачам. Досить прикласти пластиковий ключ до зчитувача і дочекатися спрацьовування, після чого електрозамок відкриється.

Контроль доступу за допомогою ZKTeco P160 може здійснюватися тільки всередині приміщення, так як діапазон робочих температур невеликий – техніка витримає роботу від 0 до +45 градусів Цельсія, причому надлишкова і недостатня вологість теж шкідливі. При виході рівня вологості за межі діапазону 20-80% прилад може реагувати некоректно і навіть не розпізнавати збережені дані.

Зовнішній вигляд

Біометричний термінал ZKTeco P160 має простий і мінімалістичний дизайн, який відмінно підійде до будь-якого інтер’єру. Основною є лицьова панель, на якій компактно розташовані всі системи управління та сканери. У лівій половині можна побачити невеликий дисплей, який використовується для показу важливої інформації і перегляду поточних налаштувань. Нижче нього знаходиться клавіатура для управління приладом, введення номерів співробітників і службових команд.

Справа вгорі знаходиться віконце камери, що відповідає за розпізнавання малюнка вен на долонях, нижче по зеленому вічка вгадується дактилоскопічний сканер. Саме туди необхідно прикладати палець для розпізнавання. Внизу розташовані отвори під динамік, вони призначені для індикації дій, вироблених користувачем.

Комфорт використання терміналу ZKTeco

Зручність керування технічним пристроєм забезпечується кольоровим TFT-екраном з діагоналлю 2,8 дюйма, який дає можливість обслуговувати термінал і керувати ним. У пам’яті приладу може зберігатися 100 000 подій, при цьому можливо додатково налаштовувати функції:

  • відправка звітів через смс-повідомлення (функція реалізована не дуже коректно і використовувати її ми не рекомендуємо);
  • роботи як через дротове з’єднання, так і мобільний інтернет;
  • керування замком двері.

Звіти про роботу ZKTeco P160 можна отримувати в одному із зручних для читання форматі, в них програма самостійно згрупує інформацію і надасть повну виписку. Таким чином, біометричний термінал виконує функцію не тільки обліку робочого часу, а й веде контроль доступу. Наявну охоронну сигналізацію можна доповнити таким терміналом для більшої безпеки і ведення обліку відвідувачів.

Розпізнавання відбитків і долонь відбувається дуже швидко – в середньому спрацьовування системи займає не більше однієї секунди. На вході ніколи не утворюється затримки через гальмування системи, а всі ідентифікаційні дані будуть оброблені вчасно без всіляких збоїв і складнощів.

Якщо періодично відбуваються проблеми з електрикою, то в комплект до терміналу можна придбати спеціальну батарею. Вона забезпечить безпеку приміщень навіть в періоди без подачі струму, тому переживати про відсутність енергії і можливі наслідки не доведеться.

Біометричний термінал ZKTeco P160 – це відмінний варіант для організації системи безпеки корпоративного рівня. Він дозволяє налаштувати контроль доступу, вести облік робочого часу зі звітами про використання. Швидка робота і демократичний цінник доповнюють перелік переваг зазначеної техніки, роблячи її привабливим вибором.

В інтернет-магазині Pipl.ua можна знайти не тільки пристрій ZKTeco P160 за демократичною ціною, але і зібрати цілий комплект для забезпечення повної безпеки. Офіційна гарантія і допомогу при виборі товару дадуть можливість продуктивно сформувати комплект покупки і внести нотку технологічності в систему безпеки компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані