Огляд хмарної Wi-Fi камери Ezviz C1HC для дому

Переглянути все Відеоспостереження

Забезпечення безпеки свого житла для багатьох є пріоритетним завданням. Більшість власників квартир і приватних будинків вважають за краще своїми очима бачити все, що відбувається в їх відсутність. Але як отримати точну інформацію? Звичайно, за допомогою відеокамери.

На жаль, ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Крадіжки, зради, насильство, негідну поведінку домочадців – все це трапляється повсюдно. Але, благо, ми живемо в століття інноваційних технологій і можемо запобігти або вчасно помітити надзвичайну ситуацію.

Домашнє відеоспостереження дозволяє забезпечити повний контроль над усім, що відбувається з вашими рідними. Ви можете слідкувати за дітьми, які залишилися одні або з нянею, спостерігати за хворими членами сім’ї, які перебувають під наглядом доглядальниць. Камера позбавить вас від необхідності хвилюватися даремно.

Wi-Fi відеокамера Ezviz C1HC в інтер'єрі

Але як вибрати відповідний пристрій? Все залежить від цілей, які ви перед собою ставите. Також потрібно розуміти, де ви її плануєте використовувати і на яку суму розраховуєте. Сьогодні на ринку цифрової продукції представлено безліч різних девайсів. Одна з найцікавіших моделей – камера від компанії Ezviz.

Особливості Wi-Fi відеокамери Ezviz C1HC

Встановлення камери відеоспостереження

На українському ринку бренд домашнього відеоспостереження з’явився недавно. Ezviz є китайським виробником і суббрендом лідера систем професійного відеоспостереження Hikvision. Нова лінійка камер неймовірно проста у використанні. Вся серія створювалася з розрахунком на спільне застосування з мобільним телефоном. Це дуже зручно, оскільки у власника є постійний доступ до девайсу. Керувати ним вийде з мобільного додатку.

В першу чергу розробники передбачили можливість підключення камери до бездротової вай-фай мережі. Щоб налаштувати пристрій, потрібно використовувати свій смартфон. Для цього слід завантажити спеціальний додаток з Goole Play або App Store. Таким же чином вдасться підключити гаджет. Процедура сама по собі нескладна, при цьому не потрібні якісь певні навички.

Додавання камери Ezviz C1HC в додаток на смартфоні

Зазначена wi fi камера відеоспостереження стане прекрасним рішенням простого і доступного за ціною віддаленого контролю над квартирою, будинком і навіть маленьким офісом. Вона характеризується наступними параметрами:

 • компактні розміри;
 • стильний сучасний дизайн;
 • підключення по бездротовій мережі через програму в смартфоні;
 • записування відео зі звуком на карту пам’яті або хмарне сховище;
 • відправка PUSH-повідомлень на смартфон при виявленні найменшого руху.

Вона гармонійно вписується в будь-який інтер’єр і стає його невід’ємною частиною. Пристрій має необхідний функціонал для забезпечення високої якості відео. Він здатен знімати в будь-яких умовах і в який завгодно час доби.

Технічна сторона домашньої камери відеоспостереження

На перший погляд, цей пристрій не може вмістити в собі той великий набір функцій, яким він володіє. Але виробникам вдалося зробити з цієї крихітки повноцінне технологічне рішення. Воно врятує вас при від’їзді або тривалій відсутності і передасть всі відомості в зручному форматі.

Магнітна ніжка відеокамери Ezviz C1HC

У моделі Ezviz C1HC вдало поєднуються інтелектуальні функції і якісний відеозапис, потужне інфрачервоне підсвічування з поліпшеною системою нічного бачення на 12 метрів. Хоч ця камера wifi для будинку має досить скромні розміри, вона передає чітку картинку навіть коли зйомка ведеться в несприятливих умовах (слабке освітлення, повна відсутність світла або його надмірна яскравість).

Серед основних характеристик слід назвати:

 • денний і нічний режим зйомки;
 • ширококутний об’єктив, здатний охопити навіть великі площі;
 • матриця з дозволом FullHD;
 • технологія двостороннього аудіо;
 • слот для карт пам’яті об’ємом до 256 Гб;
 • зберігання запису в онлайн-режимі (в хмарному сховищі EZVIZ Cloud).

Також впроваджені технології Р2Р для оперативного дистанційного доступу. IP відеокамера з роздільною здатністю 2 Mpx має функцію детекції руху, тобто може моментально проінформувати про проникнення зловмисників через додаток. Вбудований мікрофон і динамік утворюють двосторонню аудіо зв’язок. Завдяки цьому можна зв’язатися з тими, хто залишився вдома, через голосовий чат.

Додаткові плюси камери Ezviz

Однією з важливих переваг девайса є магнітна зручна ніжка, яку можна приклеїти до будь-якої металевої поверхні. Інфрачервоне підсвічування надає можливість оглянути приміщення в нічний час, коли недостатньо освітлення.

Ще один плюс виробу полягає в його комплектації:

 • блок живлення – допускається використання PowerBank (так камера зможе працювати при відсутності 220 Вт, хоч і недовго);
 • шнур живлення – йде від блоку до самого пристосування, довжина приблизно 3 м (зручніше прокладати пристрій при фіксації його на стелю або стіну);
 • шайба – фіксується на стелю, стіну для більшої стійкості девайса.

Також в комплектації йде зрозуміла інструкція, за допомогою якої прилад легко і швидко підключити. Там розписано, що необхідно зробити, щоб додати камеру в додаток від компанії Ezviz.

Родзинка моделі – компактний корпус і лаконічний дизайн, що дозволяє ідеально вписати обладнання в будь-який інтер’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані