Показано 1–16 із 120

Охоронна сигналізація Ajax

из 8 left-arrow

Охоронна сигналізація AjaxСигналізація Ajax – це, без перебільшення, найпопулярніша охоронна система в Україні. Це обумовлено в першу чергу вітчизняним виробництвом – всі компоненти виготовляються в Україні, широким асортиментом датчиків і інших аксесуарів, а також привабливим сучасним дизайном.

Крім цього, сигналізація ajax володіє і іншим рядом переваг: швидкий монтаж, просте налаштування і можливість масштабування. Завдяки цьому вона підійде і для домашнього використання, і для великих комерційних об’єктів. Щоб правильно визначити які компоненти Вам необхідні, а також їх кількість, слід дотримуватися невеликих правил:

 • Визначити необхідну функціональність;
 • Обрати необхідні датчики;
 • Підключити сигналізацію до пульта охоронної компанії.

Тепер про кожен з цих пунктів детальніше.

Аякс сигналізація: визначення функціональності

Функціональність сигналізації Ajax безпосередньо залежить від головного компонента – хаба (централі). На даний момент, в лінійці виробника є три моделі: Hub, Hub Plus і Hub 2. Трохи інформації про кожну модель:

 • Hub – це перша і базова модель централі ajax сигналізації, яка володіє повним набором необхідних функцій: підтримка мережі, sim-карти, підключення до 100 різних компонентів і захист від зломів або перехоплень сигналу;
 • Hub Plus – більш новіша версія хаба, яка крім перерахованих вище функцій має підтримку 2 sim-карт (3G), Wi-Fi, збільшену оперативну пам’ять і кількість компонентів, що підключаются;
 • Hub 2 – найновіша модель, яка має функціональність першої версії з додаванням 2 sim-карти, а також підтримкою нового протоколу Wings, що забезпечує передачу не тільки радіосигналу, а й фотозображень, які робить датчик руху MotionCam.

Також, загальною особливістю всіх хабів сигналізації аякс є автономна робота від вбудованого акумулятора (до 16 годин), власний протокол передачі даних Jeweler, захищений від злому і саботажу, а також операційна система Malevich з розширеним функціоналом. Ну і стильний монолітний дизайн з відсутністю кнопкової панелі управління.

Сигналізація Ajax: вибір датчиків

Щоб убезпечити вашу квартиру, будинок або офіс, сигналізація аякс має широкий асортимент датчиків і інших компонентів.

Вони спрямовані на захист не тільки від злому або незаконного проникнення, але і на можливість запобігання побутових НП.
Отже, ось перелік основних датчиків і компонентів аякс сигналізації:

 • Датчики руху MotionProtect, MotionProtect Plus, CombiProtect, MotionProtect Curtain і MotionCam – спрямовані на миттєве виявлення рухомих об’єктів і можуть володіти додатковою функціональністю.
 • Датчики відкриття двері або вікна DoorProtect і DoorProtect Plus – забезпечують надійний захист від проникнення через двері або вікна.
 • Датчик розбиття скла GlassProtect – викликає тривогу, якщо злочинці спробують проникнути через вікно або вітрину, попередньо розбивши їх.
 • Пожежні датчики FireProtect і FireProtect Plus – компоненти сигналізації Ajax, що забезпечують миттєве повідомлення про можливість пожежі, задимлення або високий рівень чадного газу.
 • Датчик протікання LeaksProtect – попереджає власника сигналізації аякс про можливе затоплення вже через кілька секунд. При спільній роботі з електромеханічним кульовим краном забезпечує надійний захист приміщення від протікання.
 • Клавіатури KeyPad – дозволяють вводити паролі на постановку і зняття приміщення з сигналізації, а також мають тривожну кнопку виклику охоронної компанії або введення пароля під примусом.
 • Модулі інтеграції забезпечують спільну роботу сигналізації ajax і компонентів сторонніх виробників, в тому числі охоронного обладнання або розумного будинку.
 • Компоненти автоматизації дозволяють здійснювати сценарії початкового рівня і керувати живленням побутових приладів завдяки розетці Soket.

При цьому, кожен датчик і елемент виконаний в сучасному унікальному дизайні двох універсальних кольорів – білому і чорному, підтримує бездротову роботу з хабом на значних відстанях і розрахований на тривалий час роботи.

Сигналізація Аякс: підключення до охоронного пульта

Повноцінний захист об’єкта, сигналізація Ajax забезпечує тільки при підключенні до пульта охоронної компанії. В такому випадку, при спрацьовуванні тривожної події до вас додому або офіс приїжджає екіпаж швидкого реагування охоронної компанії і затримує злочинця.

На даний момент, аякс сигналізація підтримує підключення до всіх найбільших операторів охоронних послуг і до безлічі регіональних. Вибрати відповідну компанію можна безпосередньо в самому мобільному додатку Ajax або зателефонувавши за телефоном гарячої лінії.

Необхідно враховувати, що деякі охоронні фірми встановлюють компоненти сигналізації самостійно, щоб максимально убезпечити небезпечні і вхідні групи.

Також, просимо звернути увагу на великий асортимент комплектів сигналізації – як класичних з первинним набором компонентів, так і розширених із захистом від протікання, злому або підтримкою автоматизації.

Дізнатися більше технічних характеристик про сигналізацію Ajax, вибрати компоненти і проконсультуватися щодо їх роботи ви можете в нашому інтернет магазині pipl.ua, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані