Показано 1–16 із 130

Панелі виклику

из 9 left-arrow

Панелі виклику домофона – багатофункціональний пристрій, за допомогою якого здійснюється контроль доступу в приміщення – будинок, квартира, офіс та є одним з головних компонентів будь-домофонної системи.

За принципом роботи, викличні панелі нагадують дверні дзвінки, проте більш вдосконалені і поєднують, крім оповіщення про відвідувача, інші охоронні функції.

Панелі виклику: основні функції та компоненти

Невеликий блок панелі для домофона включає в себе не тільки кнопку виклику, але і такі компоненти:

  • Мініатюрну відеокамеру – необхідна для візуального контролю відвідувачів або гостей, відеозображення з якої передається на головний блок відеодомофона або смартфон при підключенні до Інтернету і наявності даної функції. Завдяки невеликим розмірам, відеокамера мало помітна з боку і може знімати в досить високій роздільній здатності. На даний момент найбільшою популярністю користуються моделі з дозволом 500-1000ТВЛ в аналогових моделях і до 2Мп в мережевих.
    IP панель виклику, до речі, має достатню деталізацією і якістю відео, щоб бути до того ж, своєрідною системою відеоспостереження.
  • Інфрачервоне підсвічування – необхідне для якісного відеосигналу в умовах недостатнього або відсутнього освітлення. Зазвичай викличні панелі для домофонів мають іч-підсвічування з дальністю дії до 5 метрів, чого цілком достатньо для ідентифікації людини.
  • Мікрофон і динамік – необхідні для функції двостороннього аудіо зв’язку. Ця функція є надзвичайно важливою, оскільки дозволяє спілкуватися з відвідувачем, не відкриваючи вхідні двері. IP викличні панелі для домофонів можуть мати функцію віддаленого відповіді, за допомогою якої ви можете спілкуватися з відвідувачем в режимі реального часу, навіть перебуваючи в іншій точці світу, використовуючи смартфон і фірмовий додаток.
  • Корпус – зазвичай виконаний з міцного, вандалостійкий матеріалу – металевого сплаву, покритого міцної фарбою, стійкою до несприятливих умов експлуатації. Корпуси викличних панелей зазвичай мають кілька колірних рішень для екстер’єру будь-якого дизайну.

Додатковою особливістю панелі для домофона може бути підтримка декількох абонентів, для цього вона оснащена певною кількістю кнопок виклику для кожної квартири або офісу.

Ще один важливий момент, при виборі панелі – сумісність з головною панеллю домофона. Для аналогових моделей цей момент не надто актуальний, а ось для ip-пристроїв краще вибирати компоненти одного виробника з відповідними технічними характеристиками.

Панель для відеодомофона встановлюється стандартним способом, для неї необхідно підвести кабель живлення (зазвичай воно складає 12В), а також сигнальний кабель для передачі аудіо та відео. Монтаж панелі виклику краще довірити професійному інсталятору, так як при переполюсовкі або недбалої прокладання кабелю сигнал може істотно спотворюватися і передаватися з перешкодами, а в гіршому випадку – вивести з ладу всю систему контролю доступу.

Будь-яка панель виклику домофона купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині pipl.ua, проведена за найвищими стандартами якості і володіє всіма необхідними функціями для надійного захисту і контролю доступу в ваш будинок, квартиру або офіс. А якщо у вас виникли проблеми при виборі моделі панелі або ви хочете проконсультуватися з технічним фахівцем – просто зателефонуйте за вказаними на сайті номерами телефону, і наші менеджери підберуть ідеальне рішення для вашого завдання.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані