AHD відеореєстратор на 4 камери до 2МП Partizan ADM-44U FullHD 4.2

Артикул: 000804
0 out of 5

0 відгуків
  • Кількість каналів: 4 | Запис: 2.0 Мп | Кількість кадрів: 25 кад/сек| HDD: 1;

AHD відеореєстратор на 4 камери до 2МП Partizan ADM-44U FullHD 4.2

1 575 

Кількість

Бюджетний відеореєстратор для невеликої мережі відеоспостереження з повним набором базових функцій і можливістю відтворення аудіофайлів. Передбачено підключення до 4-х відеокамер з роздільною здатністю AHD-H. У гібридному режимі – до 2-х AHD камер з роздільною здатністю AHD-H і до 2-х IP камер з роздільною здатністю 2.0 Мп, відповідно.

Чотири режими запису: постійна, по тривозі, по руху або за розкладом, – надають можливість налаштувати систему відеоспостереження під певні задачі в кожний окремий проміжок часу. Передбачено резервне копіювання на USB носії.

За рахунок стандартного (класичний Н.264) кодека стиснення Ви зможете отримати відеофайли невеликого розміру без втрати якості зображення. Також до даного відеореєстратора Ви можете підключати жорсткий диск об’ємом до 6 Тб (в комплект не входить).

Управляти по мережі можна з будь-якого куточка світу. Сучасне програмне забезпечення включає зручний конфігуратор і систему моніторингу CMS. Мережевий інтерфейс Ethernet 10/100Base-T забезпечує надійне захищене з’єднання з оптимальною швидкістю передачі даних, максимальне значення якої досягає 100 Мбіт/с. Дана модель обладнана 4 аудіо входами і аудіо виходом для запису і відтворення звуку.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук на "AHD відеореєстратор на 4 камери до 2МП Partizan ADM-44U FullHD 4.2"

Відгуків покищо немає