Резервний запис відеоспостереження Hikvision за допомогою функції ANR

Переглянути все Відеоспостереження
Резервная запись видеонаблюдения с помощью функции ANR

Від відеоспостереження потрібна надійність роботи і безперебійність запису. Але якщо використовується хмарна технологія Hikvision, вона може бути вразлива перед слабким сигналом інтернету. При пропажі з’єднання камера перестає транслювати зображення на реєстратор, тим самим безпека серйозно просідає. Пристрої Хіквіжн мають спеціальну функцію ANR, що дозволяє вести резервний запис, далі розглянемо, як це налаштовується і активується.

Можливості функції ANR

Можливості функції ANR

Система відеоспостереження, що працює по протоколу IP, використовує мережевий роутер в якості посередника – до нього підключаються і камери, і відеореєстратор. У звичайному режимі пристрій стеження передає візуальну інформацію на реєстратор за допомогою роутера, чим забезпечується бездротова або дротова комунікація.

Якщо роутер виходить з ладу через відсутність інтернету або технічних неполадок, камера не може передати інформацію на реєструючий пристрій. Саме для такого випадку впроваджена функція ANR, що припускає постачання камери картою пам’яті. Відеоспостереження при виході роутера з ладу не перестає здійснюватися, адже камера продовжує записувати зображення, але вже на SD-карту.

Реєстратор з функцією ANR продовжує працювати і при виявленні в мережі камери (коли відновиться з’єднання) викачує з неї вже записану інформацію, продовжуючи фіксувати все, що відбувається. Завдяки цьому дані будуть повністю збережені на жорсткому диску, на карті пам’яті відрізок часу без інтернету також залишиться.

Якщо роутер вийшов з ладу – його потрібно тільки замінити і забезпечити підключення всіх пристроїв системи безпеки. Жоден піксель, зафіксований камерами, нікуди не пропаде.

Налаштування функції ANR

Для початку слід встановити в камеру карту пам’яті, якщо вона не нова – варто відформатувати носій для повного очищення. Далі через веб-інтерфейс відкриваються настройки і перевіряється видимість SD-карти технікою, це можна зробити на вкладці зберігання, де перевіряється управління зберіганням. В меню картка повинна бути готова до читання і запису, якщо пристрій її не бачить, варто заново відформатувати її. Також налаштовується розклад відповідно до потреб користувача.

Камера відеоспостереження готова до роботи, але також налаштування вимагає відеореєстратор, необхідно перейти в його веб-інтерфейс або використовувати графічне меню. Варто відкрити вкладку налаштувань і розділ зберігання, де перевіряється форматування жорсткого диска і наявність на ньому вільного місця. Розклад роботи повинен бути таким же, як і камери, а в додаткових налаштуваннях відеообладнання активується ANR шляхом установки галочки.

Настройки залишаються дійсними і якість роботи режиму варто перевірити, зімітувавши обрив зв’язку. Камера відеоспостереження IP буде працювати і фіксувати дані, а після включення реєстратора він автоматично завантажить відомості з камери. Не варто очікувати швидкого перекачування інформації, але за 10-15 хвилин всі дані будуть забрані.

В архіві записів резервні записи будуть виділені зеленим кольором (в звичайному режимі вони позначаються синім) і таким чином буде легко зрозуміти, коли система відеоспостереження не функціонувала належним чином.

Веб інтерфейс відеореєстратора Hikvision

Функція ANR в пристроях Hikvision дозволяє не переживати про те, як буде забезпечуватися безпека в надзвичайній ситуації. Резервна копія завжди збережеться, навіть якщо роутер зламається, зловмисник переріже інтернет-кабель або ж станеться будь-яка інша позаштатна ситуація. Це рішення дозволяє добитися високого рівня безпеки та незалежності від сторонніх чинників, адже наявність резервних копій залежить тільки від обраного обладнання.

Бажаючи забезпечити максимальну безпеку будинку, офісу чи іншого приміщення, варто організувати високоякісну і ефективну систему спостереження. Це можливо з Pipl.ua, фахівці якого проведуть консультацію по параметрам обладнання, допоможуть сформувати комплект техніки і навіть встановлять “під ключ” з гарантією якісного результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані