Режим роботи Pipl.ua під час карантину та Безконтактна доставка

Шановні друзі, незважаючи на карантинні заходи в місті Київ, наша команда працює віддалено в повному складі і в звичному графіку! Як і раніше, ми консультуємо вас в телефонному режимі, здійснюємо прийом замовлень, а також надаємо технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання!

Однак, у зв’язку з введенням карантину в Києві, тимчасово ми не можемо прийняти вас у себе в офісі, але ви можете скористатися послугою Безконтактної доставки!

З 6 квітня і до кінця карантину ми запускаємо послугу БЕЗКОНТАКТНОЇ ДОСТАВКИ ЗАМОВЛЕНЬ ПО КИЄВУ з можливістю дистанційного налаштування обладнання по телефону або інтернету. Як це працює?

Ви:
1. Обираєте на сайті камеру, сигналізацію, домофон або будь-яке інше обладнання.
2. Сплачуєте замовлення зручним способом: картою на сайті або по передоплаті.

Ми:
1. Доставляємо замовлення власною кур’єрською службою прямо до вашої двері.
2. Повідомляємо вам, що замовлення доставлено і чекаємо підтвердження від вас, що замовлення отримано.

Після підтвердження отримання замовлення, ви зможете скористатися послугами нашого технічного фахівця з консультування та віддаленого налаштування обладнання.

При цьому, відправки замовлень кур’єрською службою «Нова Пошта» здійснюються в повному обсязі, без затримок* як по Києву, так і по всій території України. Нагадуємо, що всі замовлення вартістю вище 2000 грн доставляються безкоштовно**!

Детальну інформацію про способи доставки і режимі нашої роботи уточнюйте у менеджерів за телефоном на сайті (в тому числі 044 299 47 00) або електронною поштою order@old.pipl.ua

Бажаємо здоров’я і безпеки вам і вашим близьким!

* Графік та режим роботи обраного відділення уточнюйте за телефоном контакт-центру компанії «Нова Пошта» 0-800-500-609. У зв’язку з карантином, деякі відділення кур’єрської служби можуть бути закриті або перенесені!

** За умови придбання товарів за роздрібними цінами, вказаними на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *