Режим роботи Pipl.ua під час карантину
Режим роботи Pipl.ua під час карантину - Pipl.ua: Безпека для людей

Режим роботи Pipl.ua під час карантину Залишити коментар

Шановні друзі, незважаючи на карантинні заходи в місті Київ, наша команда працює віддалено в повному складі і в звичному графіку! Як і раніше, ми консультуємо вас в телефонному режимі, здійснюємо прийом замовлень, а також надаємо технічну підтримку та сервісне обслуговування обладнання!

Однак, у зв’язку з введенням карантину в Києві, тимчасово ми не можемо прийняти вас у себе в офісі або здійснити адресну доставку по місту власною кур’єрською службою. При цьому, відправки замовлень кур’єрською службою «Нова Пошта» здійснюються в повному обсязі, без затримок*. Нагадуємо, що всі замовлення вартістю вище 2000 грн доставляються безкоштовно**!

Детальну інформацію про способи доставки і режимі нашої роботи уточнюйте у менеджерів за телефоном на сайті (в тому числі 044 299 47 00) або електронною поштою order@pipl.ua

Бажаємо здоров’я і безпеки вам і вашим близьким!

* Графік та режим роботи обраного відділення уточнюйте за телефоном контакт-центру компанії «Нова Пошта» 0-800-500-609. У зв’язку з карантином, деякі відділення кур’єрської служби можуть бути закриті або перенесені!

** За умови придбання товарів за роздрібними цінами, вказаними на сайті. Якщо на замовлення була надана персональна грошова знижка в будь-якому розмірі, послуга безкоштовної доставки не діє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *