3МП облачная Wi-Fi IP видеокамера Dahua Technology DH-IPC-C35P

(1 отзыв клиента)
 • Матрица 1/3 «3Megapixel progressive CMOS;
 • Кодирования двойного потока в H.264 и MJPEG;
 • Скорость записи 20 кад / сек при 3Мп (2048 × 1536)
 • DWDR, Day / Night (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC;
 • Горизонтальный угол обзора 120 °;
 • ИК-подсветка до 10 метров;
 • Поддержка облака IMOU;
 • Поддержка Wi-Fi;
 • Карта памяти в 128Гб;
 • DC5V1A;

1 950 

В сравнение

Описание

3МП облачная Wi-Fi IP видеокамера Dahua Technology DH-IPC-C35P

Внутренняя Wi-Fi ip видеокамера с поддержкой видеозаписи в высоком разрешении 3 Мп, магнитным кронштейном, ультрашироким углом обзора, двусторонней аудиосвязью, функцией обнаружения человека в кадре, а также поддержкой облачного сервиса IMOU с возможностью записи и хранения видеоархива.

Функціі та технології камери

Справжній Денний / Нічний Режим (True Day/Night)
Механічний Інфрачервоний Датчик (ІЧ), що працює в денному і нічному режимі, робить цю камеру ідеальною для локацій з мінливими умовами освітлення, забезпечуючи кольорове зображення протягом дня і автоматично перемикаючись в монохромний нічний режим при настанні темряви.

Смарт ІЧ (Smart IR)
Завдяки функції ІЧ-підсвічування, при слабкому освітленні або навіть в повній темряві, ви завжди будете отримувати детальні і чіткі зображення. Технологія Smart IR регулює інтенсивність інфрачервоних світлодіодів камери, щоб компенсувати відстань до об’єкта. Розумна ІЧ-технологія запобігає висвітленню зображення ІЧ-світлодіодами, коли об’єкти наближаються до камери. Вбудоване інфрачервоне підсвічування забезпечує високу продуктивність в екстремальних умовах при низькому освітленні на відстані до 10 метрів.

Поворот зображення (Flip)
Збір таких непотрібних даних, як стіни передпокою, може збільшити розмір запису без будь-якої додаткової цінності. Функція повороту зображення дозволяє перевертати картинку на 90° для кращої оптимізації відеоряду.

Рівень захисту
Підтримуючи похибку вхідної напруги в ± 10%, ця камера підходить навіть для найбільш нестабільних умов застосування. 6 кВ стандарт забезпечує захист камери і її деталей навіть від впливу блискавки.

Сумісність
Камера відповідає вимогам ONVIF (Open Network Video Interface Forum), забезпечуючи взаємодію між мережевими відео-продуктами незалежно від виробника.

Отзыв (1)

5.0
1
0
0
0
0

Добавить отзыв


 1. Артем

  Хорошее изображение 3Мп, удобство пользования, двусторонняя аудиосвязь, запись по движению, легкая настройка

  по телефону посоветовали эту модель, за что очень благодарен. Пользоваться одно удовольствие. Сделали скидку на карту памяти и доставку в тот же день.