7-дюймовий кольоровий внутрішній монітор Slinex SL-07M gold+white

Артикул: 000573
0 out of 5

0 відгуків
  • 7″ кольоровий TFT LCD 16: 9;
  • Управління: Сенсорні клавіші;
  • Роздільна здатність екрана 800×480;
  • Енергоспоживання: до 10 Вт;
  • Вбудований блок живлення;
  • Програмна детекція руху.

7-дюймовий кольоровий внутрішній монітор Slinex SL-07M gold+white

4 620 

Кількість

7-дюймовий кольоровий внутрішній монітор Slinex SL-07M gold+white

Домофон Slinex SL-07M – це новий 7-дюймовий кольоровий, дизайнерський домофон зі стильними алюмінієвими вставками і міцним склом на лицьовій частині пристрою. Корпус домофону тонше, ніж у попередньої версії даної моделі, і зараз його товщина становить всього 22 мм. При такому тонкому конкурсі, даний відеореєстратор з вбудованим живленням 220 В. У нього зрозуміле меню налаштувань, за допомогою якого зручно налаштовувати, включати або відключати функції домофона.

До SL-07M можливе підключення до 2 відеокамер, до 2 викличних панелей і до 4 додаткових моніторів.

Зверніть увагу, що оновлений модельний ряд SL має покращені, по відношенню до своїх попередніх версій, зовнішніми і технічними характеристиками. Завдяки новим властивостям SL-07M може працювати в інтеркомі майже з усією лінійкою домофонів Slinex: SL-10IP, SL-10M, SL-10, SL-07IP, SL-07M, SL-07, SQ-07M, SQ-07MT, SM -07M, SM-04M і MS-04.

Фахівці компанії Slinex надали користувачеві SL-07M широкий ряд налаштувань. У даного домофона є регулювання часу відкриття дверей для кожної панелі окремо. Також, тепер можна встановити окрему мелодію виклику для кожної панелі, вибирає одну з 12 представлених мелодій. Більш того, з трьома часовими режимами гучності на SL-07M, ви зможете налаштувати рівень гучності дзвінка, наприклад для різного часу доби. Вранці можна поставити середню гучність, ввечері – голосніше, щоб розчути дзвінок під час перегляду телевізора, і вночі – зовсім тихо, щоб не розбудити домочадців. Для кожної панелі виклику і камери окремо регулюється яскравість, контрастність і насиченість.

Ще варто відзначити поліпшення, по відношенню до SL-07M попередньої версії, кольору на дисплеї.

Відеодомофони Slinex SL-07M представлені в таких кольорах як: “Чорний + Срібло”, “Білий + срібло” та “Білий + золото”. Будь-яка з цих двох кольорів буде мати гарний вигляд з уже наявними ремонтом в приміщенні.

Чудові функції Slinex SL-07M забезпечать покупцеві комфорт і разом з його ексклюзивним дизайном задовольнять бажання навіть найвибагливіших замовників.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук на "7-дюймовий кольоровий внутрішній монітор Slinex SL-07M gold+white"

Відгуків покищо немає