Тепловізор Hikvision з дистанційним виміром температури тіла. Термоскринінг

Переглянути все Відеоспостереження

Застосування тепловізійного обладнання обумовлено його гострою затребуваністю у багатьох сферах життєдіяльності людини. Тепловізори широко застосовують в таких областях як будівництво, медицина, промисловість і т.д. Також почастішало застосування тепловізорів і в побуті, що без сумнівів вплинуло на зниження ціни на дані камери або прилади. Наприклад – якщо потрібно виявити місцезнаходження втрати тепла в квартирі або офісі, дізнатися де знаходиться неполадка в системі електропостачання, знатно пополювати в будь-який час доби – варто купити і скористатися тепловізором.

На даний момент тепловізори, в тому числі і тепловізійні камери від компанії Hikvision в умовах розгортання епідеміологічної загрози широко використовуються на великих територіях – вокзалах, аеропортах, торгових центрах. Дані тепловізійні IP-камери з вбудованим тепловізором дозволяють дистанційно вимірювати температуру і тим самим ефективно давати відсіч поширенню вірусу. Тому на перший погляд висока ціна цілком виправдана функціональністю даних камер відеоспостереження і купити таку систему просто необхідно.

У лікарнях, невеликих компаніях, офісах можна визначати температуру ручним термографом, по суті розрахованому одночасно вимірювати тільки одну людину. Ціна на такий тепловізор порівняно низька і купити його можливо, якщо бюджет людини буде обмежений. Але що слід робити, коли термоскринінг необхідно здійснити у великої кількості людей за мінімально дозволений проміжок часу. У такій ситуації, при великому потоці людей ручний термограф стане даремний.

Ефективне рішення з даної проблеми, що виправдовує свою ціну, надала компанія Hikvision за допомогою камер відеоспостереження. За допомогою тільки однієї IP тепловізійної камери можливо виміряти температуру у тридцяти людей за одну секунду і вивести на екран точну температуру. Для вимірювання температури на дистанції великої кількості людей компанією Hikvision передбачено 2 варіанти:

  • IP камера Hikvision DS-2TD2636B-15/P з вбудованими тепловізором і двома модулями;
  • IP камера Hikvision DS-2TD2636B-15/P разом з чорним тілом Hikvision DS-2TE127-F4A , яке задає еталон температури.

З чорним тілом похибка становить 0,3 градуса, без чорного тіла – 0,5 градусів, що теж допустимо.

Також система тепловізійного контролю передбачає виведення інформації термоскринінга на відеореєстратор і використання бази даних. Таким чином на екрані доступні статистичні дані, такі як: 

  • Наявність маски на обличчі людини;
  • Виміряна температура;
  • Особисті дані. 

У разі, коли камера відеоспостереження зафіксує у людини температуру вище заданого еталона, інформація буде автоматично вивантажено в центр, наприклад про те що у громадянина Н, який прийшов без маски виявлена ​​висока температура.

Перевірка термоскринінга без маски зі спробою обдурити систему

Завдання даної системи визначити температуру тіла і наявність маски на обличчі. Щоб перевірити виконання даного завдання, людина пройшла через систему термоскринінга на безпечному відстані без маски, з прикритим рукою обличчям. В ході перевірки виявили, що температура визначена точно і виявлено відсутність маски, навіть якщо прикрити обличчя стороннім предметом або рукою IP камера відеоспостереження це розпізнає. Система термоскринінга відмовила в проході людині. Таким чином, якщо дана система буде додатково обладнана турнікетом або іншою загорождуючою установкою і виявить, що умови проходу людиною не дотримані, пройти він не зможе, а інформація про порушення або про невідповідність умов проходу буде відправлена ​​оператору в центр обробки даних. 

У магазин: Переглянути все тепловизионное обладнання

Перевірка термоскринінга з одягненою маскою

Повторивши ту ж процедуру тільки вже з маскою на обличчі, бачимо що на екран була виведена також точна температура, зафіксована маска на обличчі і особиста інформація про людину. Отже прохід був дозволений за мінімальний проміжок часу.

Перевірка термоскринінга у кількох людей одночасно

В ході даної перевірки переконалися, що точна температура також швидко була виведена на екран всіх учасників, але системою був зафіксований нормальний стан тільки у одного з трьох людей з одягненою маскою і дозволила йому пройти далі.

На завершення можна сказати, що дана система повністю впоралася з поставленими завданнями і варта того, щоб її купити. Також вважаємо, що така система від компанії Hikvision c дистанційним скринінгом тіла необхідна на великих об’єктах, де проходить безперервний потік людей. Тому що налагодити нормальний стан життєдіяльності при епідемії і без неї, ми зможемо тільки переконавшись у повній безпеці будь то робочі на великому виробничому підприємстві або люди на вокзалах або аеропортах.

Купити дану тепловізійну систему та інше обладнання з ip відеоспостереженням і термоскринігом Ви зможете в нашому магазині, де діють приємні ціни, знижки та спеціальні пропозиції. Також з питань установки, налаштування і обслуговування наша команда професіоналів дасть Вам вичерпні відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані