Тепловізор з металодетектором 2-в-1. Ефективний захист від поширення вірусів

Переглянути все Відеоспостереження

В даний час, з огляду на поширення пандемії, виникла закономірна потреба в масовому вимірюванні температури в місцях з високою прохідністю потоків людей. Рішення даної проблеми було знайдено в удосконаленні стандартного арочного металодетектора, шляхом впровадження в його систему передового тепловізійного обладнання. Звичайно, можна купити і встановити ці два пристрої автономно, але по-перше це б ускладнило процедуру проходу і спричинило втрату дорогоцінного часу, а по-друге придбання та встановлення двох незв’язаних пристроїв передбачає більш високу ціну на їх реалізацію.

Не гаючись і усвідомлюючи, що кожен тиждень на рахунку, а ціна стоїть на кону – це тисячі людських життів, провідний розробник і виробник в сфері безпеки компанія Hikvision представила світу свій новий багатофункціональний винахід – тепловізор з металодетектором 2-в-1 – Hikvision ISD- SMG318LT-F.

Але для того щоб зрозуміти чи доцільно купити і при цьому не випустити з уваги різноманітність необхідних функцій, спочатку розберемо, що з себе представляють базові рамки металодетекторів. Арочні металодетектори вже довгий час є невід’ємною складовою ефективної перевірки на заборонені і неприпустимі металеві предмети при проході великого трафіку людей в аеропортах, різних вокзалах, великих промислових підприємствах і т.д. В основі роботи рамки металодетектора стоять датчики, які посилають радіохвилі від однієї стінки до іншої. І якщо на шляху радіохвилі зустрічається металевий предмет, відбувається відображення від нього і повернення до датчика, внаслідок чого і відбувається звукове та світлове спрацювання сигналу арочного металодетектора.

У магазин: Переглянути все тепловізійне обладнання

Перебуваючи в громадських місцях нам потрібно бути впевненими у своїй безпеці і що поруч не знаходиться людина, наприклад з холодною або вогнепальною зброєю, а в умовах епідемії, та й після епідемії з підвищеною температурою. Підвищена температура людини свідчить про те, що він є переносником вірусу або у нього існують які-небудь захворювання в організмі, що в першому і другому випадку може піддати нас небезпеки зараження. 

При наявності металевих предметів у людини

Рамка металодетектора з вбудованим тепловізором компанії Hikvision фіксує температуру на відстані до трьох метрів, а світловий індикатор стійок показує в якій області знаходиться металевий предмет. В даному випадку були виявлені годинник і ніж в “засвіченій” правій нижній частині стійки металодетектора. 

При проході без металевих предметів

Що покаже наш металодетектор, коли на людині не буде металевих предметів. Ми бачимо, що температура відображена на екрані, вона припустима, ніяких металевих предметів на тілі людини немає і ми можемо пропустити людину далі.

Якщо ж будуть зафіксовані наручний годинник, ми попросимо їх показати, але в цьому пристрої, який поєднує в собі розумну ціну з практично необмеженими можливостями, є велика кількість функцій по чутливості, які можна точно налаштувати, щоб не реагувати на металеві предмети, такі як кільця, годинник або мобільний телефон.

Якщо у людини буде зафіксована висока температура, то сама камера, тепловізор подасть звуковий і світловий сигнал про те, що у людини температура вище норми. Це станеться ще до того моменту, коли людина підійде до арочного металодетектора. А на самій рамці Ви побачите температуру, яка присутня у нашого відвідувача.

Як же виглядає дане рішення від компанії Hikvision, яке ми пропонуємо купити нашим клієнтам з установкою і подальшим технічним обслуговуванням. Це рамка металодетектора, яка налаштовується через сенсорний екран. Де ми можемо налаштувати:

 • Чутливість можна виставити по зонам, може бути 6, 12 або 18 зон чутливості;
 • Спеціально задані сцени-шаблони, можемо виставити певний шаблон: аеропорт, музей, магазин і т.д., і тоді чутливість буде змінюватися в залежності від шаблону;
 • Різні робочі хвилі датчиків металодетектора, якщо 2-3 або більше рамки будуть знаходитися поруч, то вони не зможуть давати перешкоди одна на іншу;
 • Звуковий сигнал, можемо поміняти звук – вибір серед 16 видів тривожних сигналів;
 • Роботу інфрачервоних датчиків;
 • Права адміністратора;
 • Чи можемо очистити лічильник історії проходження;
 • Додаткові системні настройки.

Тепловізор в складі арочного металодетектора

Вимірником температури є камера, яка передає сигнал на наш дисплей і відображає температуру. Таким чином температура людини, яка прямує до металодетектору, буде визначена ще на відстані 3-х метрів нашим сенсором. Отже, якщо у людини буде підвищена температура ми обмежимо нашого охоронця від безпосереднього контакту із зараженим відвідувачем. Якщо ж температура задовольняє, охоронець може обшукати людину ручним металодетектором або перевірити за допомогою арки компанії Hikvision. І якщо у людини немає заборонених металевих предметів пропустити його далі, припустимо, в торговий зал, зал аеропорту або ж виставку.

Налаштовується тепловізор за допомогою web-інтерфейсу, ми можемо поставити:

 • Температурні режими;
 • Звукову сигналізацію;
 • Світлову сигналізацію;

Також дане рішення передбачає підключення до додаткового відеореєстратора, який може вести базу даних і таким чином, наприклад, на підприємстві ми надаємо комплексне рішення, яке збере максимально повну інформацію – від того хто ця людина, його ідентифікація, його температурні показники або ж його порушення при проході через арочний металодетектор або порушення температурного режиму.

На завершення можна зазначити, що при розборі функцій і можливостей пристрою, даний металодетектор в комплексі з тепловізором Hikvision ISD-SMG318LT-F повністю відповідає заявленим вимогам, виправдовує свою ціну і необхідний для установки на територіях з великим трафіком людей. Саме для аеропортів, вокзалів, великих торгових майданчиків, різних масштабних виставок і варто купити такий вимірювально-перевірочний пристрій.

Купити арочний металодетектор від компанії Hikvision Ви зможете у нас в магазині Pipl.ua, також ми надаємо комплексне рішення починаючи від відеоспостереження і закінчуючи домофонією, охоронною сигналізацією та технікою розумного будинку. Звертайтеся в наш магазин, ми надамо Вам якісне обладнання за адекватною ціною, з установкою, виходячи з ваших вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані