ТОП-5 популярних компонентів сигналізації AJAX 2019 року

Не так давно ми публікували рейтинг 5-ти найпопулярніших камер відеоспостереження 2019 року, а сьогодні ми хочемо представити п’ятірку найпопулярніших компонентів сигналізації Ajax, яким наші клієнти віддавали перевагу. Рейтинг ґрунтується виключно на кількості продажів і відображає об’єктивну статистику нашого інтернет-магазину pipl.ua. Просимо взяти до уваги, що в рейтингу ми не враховували комплекти, як заводські, так самозбірні, але враховували колір пристрою.

Отже, представляємо вашій увазі ТОП-5 найпопулярніших компонентів Ajax інтернет-магазину pipl.ua:

5 місце - вуличний датчик руху Ajax MotionProtect Outdoor

[techmarket_products_tabs _id="227186" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoiQWpheCBNb3Rpb25Qcm90ZWN0IE91dGRvb3IiLCJzaG9ydGNvZGVfdGFnIjoicHJvZHVjdHMiLCJwZXJfcGFnZSI6IjEiLCJjb2x1bW5zIjoiMSIsIm9yZGVyYnkiOiJkYXRlIiwib3JkZXIiOiJkZXNjIiwidGVtcGxhdGUiOiIiLCJwcm9kdWN0X2lkIjoiNDcxOSIsImNhdGVnb3J5IjoiIn19"][/techmarket_products_tabs]

Ajax MotionProtect Outdoor не дарма потрапив в даний топ, так як є першим і поки єдиним датчиком Ajax, призначеним для вуличної системи безпеки. Крім добре захищеного корпусу цей компонент має унікальні технічні характеристики:

 • двох лінзовий чутливий PIR-датчик з налаштуванням чутливості;
 • імунітет від тварин, зростанням до 80 см;
 • система захисту від маскування за стандартом Grade 3;
 • автономна бездротова робота строком до 5 років;

Всі ці характеристики, а ще майже повна відсутність конкурентів дозволили датчику MotionProtect Outdoor зайняти високе п’яте місце в нашому рейтингу. Загалом, якщо захищати потрібно не тільки будинок, але ще і двір або вулицю, цей датчик стане надійним і якісним рішенням.

4 місце - датчик відкриття дверей або вікна c акселерометром Ajax DoorProtect Plus Білий

[techmarket_products_tabs _id="868405" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoiIEFqYXggRG9vclByb3RlY3QgUGx1cyIsInNob3J0Y29kZV90YWciOiJwcm9kdWN0cyIsInBlcl9wYWdlIjoiMiIsImNvbHVtbnMiOiIyIiwib3JkZXJieSI6ImRhdGUiLCJvcmRlciI6ImRlc2MiLCJ0ZW1wbGF0ZSI6IiIsInByb2R1Y3RfaWQiOiI0NzAyLDQ3MDQiLCJjYXRlZ29yeSI6IiJ9fQ=="][/techmarket_products_tabs]

Ще один дуже популярний компонент охоронної сигналізації – це датчики відкриття дверей або вікна. Ajax DoorProtect Plus по праву заслужив четверте місце в нашому рейтингу, так як володіє розширеним функціоналом, а саме – акселерометром. Завдяки цьому, датчик може працювати без геркона, і легко встановлюється на двері сейфів або розсувних шаф. Крім акселерометра, DoorProtect Plus може похвалитися такими характеристиками:

 • тривала автономна робота до 5 років від батарейок;
 • фіксація не тільки зміни кута нахилу, але ударів, а також вібрації;
 • два типа магнітів для кріплення на двері або вікно;

Ну ще достатнім набором функцій, для того щоб зайняти високе 4 місце в рейтингу датчиків Ajax. Якщо вам потрібен датчик відкриття нестандартних дверей або ящиків, з фіксацією додаткових параметрів – DoorProtect Plus стане ідеальним рішенням для їх захисту.

3 місце - комбінований датчик руху Ajax CombiProtect Білий

[techmarket_products_tabs _id="374516" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoiQWpheCBDb21iaVByb3RlY3QiLCJzaG9ydGNvZGVfdGFnIjoicHJvZHVjdHMiLCJwZXJfcGFnZSI6IjIiLCJjb2x1bW5zIjoiMiIsIm9yZGVyYnkiOiJkYXRlIiwib3JkZXIiOiJkZXNjIiwidGVtcGxhdGUiOiIiLCJwcm9kdWN0X2lkIjoiNDY4MCw0NjgzIiwiY2F0ZWdvcnkiOiIifX0="][/techmarket_products_tabs]

Ще один універсальний солдат в нашому рейтингу, цього разу на почесному третьому місці – Ajax CombiProtect. Цей датчик зумів поєднати в собі не тільки функцію детекції руху, а й технологію, що дозволяє фіксувати розбиття скла, замінивши тим самим роботу відразу двох пристроїв: датчика руху і датчика розбиття. Але і це далеко не все, ось ще кілька корисних функцій даного пристрою:

 • імунітет від домашніх тварин зростанням до 50 см і вагою до 20 кг;
 • до 5 років автономної роботи від батарей;
 • фіксує рух на відстані до 12 метрів, а розбиття скла на відстані до 9 метрів;

Загалом, якщо вам необхідно єдине рішення декількох завдань одночасно – CombiProtect стане відмінних виходом із ситуації. Датчик користується заслуженою популярністю не тільки в будинках і квартирах, але і на комерційних об’єктах: там, де присутні великі вікна або вітрини, датчик розбиття скла – необхідний елемент.

2 місце - датчик відкриття дверей або вікна Ajax DoorProtect Білий

[techmarket_products_tabs _id="516564" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoiQWpheCBEb29yUHJvdGVjdCIsInNob3J0Y29kZV90YWciOiJwcm9kdWN0cyIsInBlcl9wYWdlIjoiMiIsImNvbHVtbnMiOiIyIiwib3JkZXJieSI6ImRhdGUiLCJvcmRlciI6ImRlc2MiLCJ0ZW1wbGF0ZSI6IiIsInByb2R1Y3RfaWQiOiI0Njk2LDQ3MDAiLCJjYXRlZ29yeSI6IiJ9fQ=="][/techmarket_products_tabs]

Почесне друге місце в нашому рейтингу зайняв класичний датчик відкриття дверей або вікон Ajax DoorProtect. Незважаючи на відсутність додаткових технологій, на зразок акселерометра, цей пристрій легко справляється зі своїм завданням і підійде для тих, кому важлива безкомпромісна безпеку вхідної групи.
Серед основних характеристик моделі потрібно відзначити:

 • наявність двох магнітів – великого для дверей і маленького – для вікна;
 • автономну роботу від комплектної батарейки до 7 років;
 • наявність вихідний клеми для підключення датчиків сторонніх виробників;

Загалом, недорогий, але якісний датчик, що забезпечує високий рівень безпеки при несанкціонованому проникненні через двері або вікно – це Ajax DoorProtect.

1 місце - датчик руху Ajax MotionProtect Білий

[techmarket_products_tabs _id="252784" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoiQWpheCBNb3Rpb25Qcm90ZWN0Iiwic2hvcnRjb2RlX3RhZyI6InByb2R1Y3RzIiwicGVyX3BhZ2UiOiIyIiwiY29sdW1ucyI6IjIiLCJvcmRlcmJ5IjoiZGF0ZSIsIm9yZGVyIjoiZGVzYyIsInRlbXBsYXRlIjoiIiwicHJvZHVjdF9pZCI6IjQ2NjEsNDY2NyIsImNhdGVnb3J5IjoiIn19"][/techmarket_products_tabs]

Ну і лідируюче 1 місце серед усіх компонентів Ajax займає датчик руху Ajax MotionProtect. Будучи одним з головних елементів будь-якої системи охоронної сигналізації, цей датчик забезпечує максимальний захист від несанкціонованого проникнення на об’єкт. При ідеальному співвідношенні ціна / якість і збалансованих характеристиках, цей датчик надає наступний набір функцій:

 • три рівня чутливості спрацьовування;
 • імунітет від домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом 50 см;
 • якісний PIR-елемент;
 • тривалий термін роботи від комплектних батарейок – до 7 років;

Загалом ідеальний і недорогий датчик, здатний засікти рух в приміщенні на відстані до 12 метрів і кутом огляду лінзи на 88.5° – що ще потрібно для надійного захисту будинку або офісу!

Як показує наша статистика, найбільшою популярністю користуються стандартні датчики відкриття дверей або вікна, а також датчики руху, причому всі пристрої білого кольору. Але і комбіновані датчики, з розширеною функціональністю також входять в ТОП популярних компонентів Ajax. У будь-якому випадку орієнтуватися на вибір компонентів охоронної сигналізації потрібно не за рейтингами або популярності, а виключно виходячи із завдань!

Ми визначилися з найпопулярнішими відеокамерами і компонентами охоронної сигналізації Ajax, а незабаром очікуйте рейтинг найбільш популярних відеодомофонних систем нашого інтернет-магазину pipl.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *