Відкрита лекція в Державному Університеті Телекомунікацій

3 грудня 2018 на кафедрі Інформаційних систем та технологій відбулася лекція-презентація на тему: "Розумний будинок і технології IoT" від випускника нашого університету Олега Бордіяна та технічного представника Ігоря Добрянського, які є засновниками ІТ компанії Pipl.ua).

 


 

Студенти мали можливість ознайомитися з пристроями для реалізації "розумного будинку" і системами безпеки, які на даний час користуються достатнім попитом в Україні а саме:

  • Orvibo: розумна розетка, датчики закриття/відкриття дверей, датчик руху, IP-камера, «розумний» датчик чадного газу, хаб, «розумний» карниз для штор; 
  • Ajax: стартовий комплект системи безпеки; 
  • Комплект для розумного дому Fibaro Starter Kit;
  • Dahua, Hikvision: Wi-Fi камери.

Студенти ознайомилися з принципами їх роботи та встановлення. Лекція-презентація відбувалася в режимі діалогу, студенти отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.

Зі свого боку Олег Бордіян та Ігор Добрянський поділилися своїм враженням:

Приїхали в рідний університет з демонстрацією систем безпеки та розумного будинку. Показали на прикладі брендів: Orvibo, Ajax Systems, Fibaro, Dahua, Hikvision. Побачили зацікавленість в очах студентів. Надіємось, деякі з цих хлопців прийдуть до нас на практику в компанію Pipl.ua.

Комментарии:

Внимание: HTML символы запрещены!
Я прочитал Условия соглашения и согласен с условиями