Показано 1–16 із 278

Відеореєстратори

из 18 left-arrow

Відеореєстратори – це один найголовніших компонентів професійної системи відеоспостереження, який виконує завдання з приймання, обробки, запису та зберігання відеозображення, а також інші функції, пов’язані з охоронним обладнанням і технологіями.

Як і камери відеоспостереження, відеореєстратори мають ряд відмінних рис, що дозволяють використовувати їх в системах безпеки різних стандартів.

Відеореєстратори: основні характеристики

Серед ключових характеристик, якими володіє будь-який реєстратор відеоспостереження, можна відзначити наступні:

  • Кількість каналів – характеристика, що показує яку кількість відеокамер можна підключити до відеореєстратора. 98% ринку відеореєстраторів в світі займають 4,8,16,32 і 64-канальні моделі, в яких така кількість камер прийнято за стандарт. Відеореєстратори з нестандартною кількістю відеокамер зустрічаються вкрай рідко. Крім того, необхідно враховувати, що канальність визначається за максимальною кількістю відеокамер, тобто Ви без проблем можете підключити до 16-канальному відеореєстратора 2 або 3 камери, а не обов’язково 16.
  • Стандарт відеоспостереження – ще одна важлива характеристика, яку має кожен відеореєстратор для відеоспостереження. На даний момент існує 4 основні стандарти: ip відеореєстратор, HDCVI, TurboHD і AHD. Найбільш якісні характеристики запису відеосигналу, включаючи дозвіл і розширену функціональність забезпечує мережевий (ip) відеореєстратор, однак і вартість його вище, ніж у цифро-аналогових моделей.
  • Дозвіл і частота запису – максимальна роздільна здатність зйомки ваших камер відеоспостереження не повинно перевищувати дозвіл записи відеореєстратора. Однак, сучасні моделі можуть підтримувати без проблем навіть ультрависокі характеристики: 5, 8, 12 Мп. Частота запису визначається в кадрах за секунду (кад / сек) і показує наскільки плавним буде відеозображення, за кінематографічний стандарт прийнята частота 24-25 кад / сек. Чим більше цей показник – тим краще. Однак, необхідно враховувати, що камери надвисокої роздільної здатності – від 5 Мп і вище не забезпечують високу частоту, яка може перебувати в діапазоні від 4 до 20 кад / сек, але це жодним чином не позначається на якості відеоспостереження і компенсується високою деталізацією.
  • Підтримка сучасних стандартів кодування відео Н.264 + і Н.265 – дані кодеки забезпечують високу ступінь стиснення відео ультрависокого дозволу при збереженні вихідної якості відео. Це дозволяє зберігати великий обсяг відеоархіву на жорстких дисках невисокою ємності. Сучасний реєстратор відеоспостереження підтримує накопичувачі об’ємом від 4 до 10Тб і вище.
  • Інтерфейси – дозволяють підключати до відеореєстратора не тільки відеокамери і монітори, але і додаткові охоронні пристрої: датчики, сирени, реле за допомогою сухих контактів (опціонально), а також периферійні пристрої – миші, клавіатури, флешки і мережу, за допомогою порту Ethernet. Також, відеореєстратор може підтримувати порт RS-485 для віддаленого управління роботизованими PTZ-відеокамерами.

Важливим чинників вибору може стати також корпус: різноманітність форм-факторів і кольорів дозволяє вибрати моделі з додатковою кнопкової панеллю керування або навпаки – в мінімалістичному дизайні. Якщо ви плануєте встановлювати відеореєстратор в рекову стійку – необхідно враховувати розміри моделі в юнитах.

Купити реєстратор відеоспостереження для будинку, офісу, дачі або квартири Ви можете в нашому інтернет-магазині, який має в своєму розпорядженні великим асортимент моделей. А якщо вам необхідна грамотна консультація фахівця з систем безпеки – просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами, і ми підберемо ідеальне рішення ваших завдань.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані