Відеоспостереження для захисту бізнесу

Переглянути все Відеоспостереження

Багато власників бізнесу не знають, як забезпечити безпеку своїх торгових приміщень. У цьому випадку відповідь очевидна: потрібно використовувати сучасну систему відеоспостереження. Різноманітність варіантів дозволяє визначитися з відповідною моделлю самостійно або за допомогою фахівців Pipl.ua.

Відеоспостереження для магазина має відповідати основним вимогам. Характеристики вибраних пристроїв істотно відрізняються, тому перед покупкою варто зіставити свої побажання з властивостями обладнання. Виключити ймовірність помилки допоможе консультація професіоналів.

Вимоги до системи відеоспостереження

Пошук недорогого, але функціонального пристрою здається важким завданням. Однак досить скласти список вимог до обладнання для того, щоб визначитися з відповідними варіантами. Власники малого бізнесу наполягають на низькій ціні, але цей параметр не є вирішальним.

Вибрати відповідну камеру для магазину, МАФу або кіоску досить складно, особливо коли подібна необхідність виникла вперше. Прийняти правильне рішення і зупинитися на ідеальній моделі допоможуть поради фахівців магазину Pipl.ua:

 1. Роздільна здатність зйомки. Цей фактор відіграє головну роль, в іншому випадку не має сенсу встановлювати відеокамеру. Вимоги до вирішення залежать від побажань власника. Якщо необхідно детально розглянути назву документів, номінал купюр або інші важливі деталі, варто приділити особливу увагу цьому моменту.
 2. Нічна зйомка. Безпека для торгівлі необхідна навіть вночі, оскільки найчастіше зловмисники вирішуються на злочини саме в темний час доби. Можливість «побачити» лице злочинця дорогого коштує, тому не слід відмовлятися від цієї функції. Наявність інфрачервоного підсвічування дозволить розглянути зловмисника, і правоохоронці будуть шукати певну людину.
 3. Мікрофон. Кожен власник магазину або кіоску рано чи пізно замислюється над рівнем професіоналізму своїх співробітників. Спостерігати за роботою продавця, звичайно, добре, але все ж варто подбати про наявність звуку. Камери спостереження з мікрофоном дозволяють отримати необхідну інформацію без клопоту.
 4. Двосторонній зв’язок. Можливість поговорити з колегою, підлеглим чи тим, хто в даний момент стоїть перед камерою, виявиться вельми актуальною. Вбудований динамік дозволить легко злякати зловмисника або обговорити термінове питання з співробітниками. Перед покупкою камери варто задуматися, чи потрібна вам ця функція.
 5. Передача даних на смартфон. Тримати руку на пульсі і контролювати всі пересування дозволяє постійний доступ до зображення. Передача даних на мобільні пристрої – гарантія того, що необхідні заходи безпеки будуть прийняті своєчасно. Оскільки є кілька каналів, потрібно вибрати кращий з переліку.

Відеоспостереження для кіоску чи магазину вибирають виходячи зі списку вимог до системи. Вивчення своїх потреб дозволить зробити вибір на користь відповідного обладнання і досягти бажаного результату. У більшості випадків потрібна допомога професіонала, який розповість про технічні характеристики різних пристроїв.

Інші параметри вибору

Відеокамери, які знімають торговий простір, підключають до сторонніх хмарним сховищ. Це необхідно для того, щоб у власників завжди була можливість подивитися зняте або надати необхідні дані правоохоронним органам.

Сучасні пристрої не завжди потребують наявності подібного з’єднання, оскільки використовують карти пам’яті для зберігання відеозаписів. Обсяг ресурсу залежить від якості зображення і часу безперервної зйомки, тому вибір відповідного залежить від вимог власника.

Активація процесу запису може здійснюватися різними способами. Камери, які безперервно записують відео, доповнюються картами пам’яті великої місткості. Можливість активувати запис тільки після виявлення руху дозволяє віддати перевагу іншим варіантам зберігання інформації.

Форма записуючого пристрою повинна відповідати інтер’єру. Цей момент дозволить зробити камеру максимально непомітною. Наявність декількох варіантів у продажу дозволить прийняти правильне рішення. В наявності є таке форми на вибір:

 • циліндрична;
 • купольна;
 • квадратна.

Мінімалістичне оформлення пристроїв дозволяє приховати камеру від сторонніх очей і запобігти її пошкодження зловмисником. Завдяки широкому асортименту техніки легко знайти відеоспостереження для МАФу, яке повністю відповідає вимогам.

Переваги встановлення локальної системи відеоспостереження

Камери спостереження найчастіше використовуються для запобігання будь-яких дій з боку злочинців. Однак власники невеликих магазинів отримують набагато більше, ніж здається на перший погляд. Постійний контроль стану торгового простору дозволяє переконатися в захисті майна.

Відеоспостереження також необхідно для відточування професійних навичок співробітників. Можливість слухати розмови між персоналом і відвідувачами дозволяє вчасно виявити слабкого менеджера або хамського продавця. Крім того, інформація про спостереження з боку завідувача або власника змушує уважно ставитися до виконання службових обов’язків.

Камери також допоможуть уникнути неприємних ситуацій. Бажають вкрасти мобільний телефон, залишений без нагляду, або зазирнути в чужу сумку будуть вчасно виявлені охороною. Повсюдне контролювання безпеки і якості обслуговування дозволить уникнути додаткових витрат.

Hikvision: гідний функціонал за невеликі гроші

Покупці, які хочуть отримати максимум від системи, повинні ознайомитися з функціоналом модельної лінійки Hikvision DS-2CD2443G0-I (W). Відеоспостереження в торговій точці здійснюється на вигідних для власника умовах. Камера виконує поставлені завдання на відмінно, оскільки бренд відповідально поставився до створення продукту.

У числі головних достоїнств обладнання:

 1. Якісна зйомка. Роздільна здатність камери 4 Мп дозволяє розглянути дрібні написи на документах, банкнотах і інших паперах. Можливість збільшити зображення в додатку вельми до речі, оскільки таким чином можна контролювати всі дії співробітників.
 2. Динамік і мікрофон. Забезпечення двостороннього зв’язку гарантує якісну передачу звуку в невеликих приміщеннях (до 100 кв. м.). Для того щоб поговорити зі співробітником, який знаходиться перед технікою, досить налаштувати гучність.
 3. Компактні розміри. Невелика камера справно виконує покладені функції і залишається непомітною в приміщенні. Малогабаритний пристрій легко впишеться в інтер’єр торгових залів і інших відділів магазину без залучення зайвої уваги.

Додатково варто відзначити привабливу форму устрою. Власники магазинів, яких не приваблюють купольні або циліндричні камери, будуть задоволені дизайном сучасної техніки. Відеоспостереження для офісу з використанням пристрою не викликає проблем.

Ознайомитися з іншими стоять моделями допоможе співробітник магазина Pipl.ua. Фахівці знають про камерах все, тому вибір підходящої техніки при обмеженому бюджеті перестане бути проблемою. Скористайтеся послугами професіоналів і забудьте про складнощі покупки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані