Відеоспостереження за дитиною. Рейтинг камер

Переглянути все Відеоспостереження

Використання систем відеоспостереження дуже популярно в останні роки. Люди хочуть бути впевненими в захисті своєї власності. Пристрої дозволяють відслідковувати всі рухи і об’єкти, що знаходяться навколо. А сам факт наявності відеокамер відлякує зловмисників.

Відеокамери також стали популярні в догляді за дітьми і тепер активно використовуються всередині квартир і будинків. Безпека і впевненість – основні показники, що хвилюють будь-яких батьків. Тому відеоспостереження за дитиною стало порятунком для багатьох мам і тат. Прилади дозволяють стежити за поведінкою дітей, вчасно фіксувати порушення, наприклад, небезпечні ігри або перегляд заборонених веб-сайтів, фільмів. Актуальними вони стали і при наявності будинку няні, особливо якщо хтось користується її послугами вперше.

Непомітне відеоспостереження – просто необхідна річ для нагляду за малюком і нянею. Воно виконує кілька функцій:

 • контролює дії і якість виконання обов’язків найманим персоналом;
 • може надати відеодокази в разі суперечок або аргументації претензій;
 • спілкування при наявності двостороннього звуку;
 • спостереження за дитиною, де б ви не знаходилися;
 • підвищення рівня безпеки: якщо ви помітили вогонь або дитині різко стало погано, ви можете швидко викликати службу порятунку.

Відеоспостереження за дітьми і будинком забезпечує цілодобовий захист і контроль. Система оповіщає вас миттєво при виявленні найменших змін.

Поради щодо вибору камери

Купівля камери може стати справжнім випробуванням. Всі прилади виконують однакову функцію, але розрізняються за своїми характеристиками. Тому ми підготували список параметрів, на які варто звернути увагу при покупці:

 • спосіб установки;
 • якість звуку і відео;
 • кут огляду;
 • тип матриці;
 • надійність конструкції.

Перед покупкою необхідно визначитися, що повинна охоплювати камера і де ви плануєте її встановити. Якщо вам важливо бачити всю кімнату, виберіть модель з панорамним оглядом, яка не залишить сліпих зон.

Види систем

Системи відеоспостереження використовуються для контролю і охорони території. Залежно від технологічних можливостей їх поділяють на чотири види:

 • аналогові – вважаються застарілими, але іноді використовуються для невеликих ділянок;
 • цифрові – призначені для забезпечення зйомки великих об’єктів і мають високу якість зображення;
 • змішаний тип – об’єднує в собі аналогові і цифрові пристрої, використовуючи гібридний відеореєстратор;
 • системи з підключенням до інтернету – ведуть трансляцію в режимі реального часу.

Сучасні пристрої дозволяють не тільки вести запис, а й проводити її аналіз. Таким чином вони забезпечують надійний захист і можливість швидкого реагування.

Рейтинг камер

2МП поворотна Wi-Fi IP-відеокамера EZVIZ CS-CV246-A0-1C2WFR (C6CN). Має частоту 15 кад./сек і 10-метрове підсвічування. Є доступ до Wi-Fi і карта пам’яті на 256 Гб. Камеру можна встановити в будь-якому місці: розмістити на полиці або повісити на стелю. Для монтажу додається спеціальний комплект, тому є можливість зробити це самостійно.

Інтелектуальна система авто стеження за об’єктом при виявленні руху моментально робить фото і відразу відправляє його або відеофіксацію. Режим приватності дозволяє відключати камери при необхідності через додаток EZVIZ.

2МП хмарна Wi-Fi IP-відеокамера EZVIZ CS-C1C (D0-1D2WFR). Має частоту 20 кад./сек, 12-метрове підсвічування і кут огляду 106 градусів. Простий і швидкий процес установки не займе багато часу.

Камера відрізняється мініатюрністю і високою якістю зображень в FullHD-форматі. За допомогою функції нічного бачення ви можете спостерігати за дитиною навіть при слабкому освітленні або в темряві. А модернізована світлодіодне підсвічування дозволить розглянути предмети на відстані 12 метрів.

При виявленні незвичайних рухів ви отримуєте повідомлення на телефон. Завдяки наявності двостороннього зв’язку ви завжди можете поговорити з близькими через додаток EZVIZ. З накопичувачем на 256 ГБ ви не будете витрачати час на регулярне видалення відео.

2 МП поворотна IP-відеокамера IMOU Ranger 2 (IPC-A22EP). Модель відрізняється високою функціональністю: вбудованим мікрофоном, гучномовцем, сиреною та смарт-трекингом. Пристрій гарантує безпеку на вищому рівні.

Нова технологія сканера зображень дозволяє визначати людину і швидко відправляти оповіщення на ваш телефон. Якість Full HD і інфрачервоне підсвічування дозволяють записати високоякісні відео і фото навіть вночі. H.265 підвищує швидкість завантаження відео і використовує в два рази менше місця в сховищі.

Wi-Fi-камера обертається на 355 градусів і має широкий кут повороту, що забезпечує відсутність сліпих зон і можливість побачити приміщення з усіх ракурсів. Смарт-трекінг дозволяє автоматично записувати рухи об’єкта. А функція сирени спрацьовує при проникненні невідомих осіб. Камера Ranger 2 підтримує режим безперервного запису.

2МП хмарна IP-відеокамера IMOU Cue 2 (IPC-C22EP). Має високий бітрейт і частоту запису 25 кад./сек, можливість записувати відео безперервно. Вона дозволяє розпізнавати рухи і їх джерела, а також чітко передавати звуки.

За допомогою функції двосторонньої розмови можна спілкуватися в режимі реального часу. Управління пристроєм відбувається завдяки додатку Imou. У ньому є доступ до поточної відеотрансляції і раніше записаним відео.

Стрімкий розвиток технологій та удосконалення відеокамер новими функціями робить їх необхідним пристроєм для кожної сім’ї. Вони гарантують безпеку ваших близьких і майна. Ви можете не розлучатися зі своїми дітьми і завжди спостерігати за ними навіть на відстані. Тому, камера для спостереження за дитиною і будинком стане вашою кращою покупкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані