Встановлення домофона: актуальні ціни 2020

Переглянути все Домофонія

В рамках забезпечення безпеки будинку або офісу важливо подбати про наявність домофона. Це може бути відео- або класичний аудиодомофон, але більшість користувачів все ж вибирає версію з екраном і камерою. Інтернет-магазин Pipl.ua дає можливість не тільки придбати обладнання для організації системи спостереження, а й замовити послугу «під ключ». Які роботи проводяться для цього і за яким прайсу – розглянемо далі.

Підбір обладнання

Перш за все варто вирішити, який пристрій буде встановлюватися, адже в асортименті є аудіо- та відеоприлади, які розрізняються і за показником ціни. Аудіодомофони набагато дешевше, але при цьому вони можуть передавати тільки звук і не дуже безпечні, їх варто використовувати тільки при вже налагодженій і функціонуючій системі відеоспостереження.

Тому відеодомофон – ідеальний варіант як для приватного будинку, так і багатоквартирних будинків, офісних центрів. Кожен відеодомофон складається з декількох складових:

 1. Виклична панель. Вона розташовується за межами приміщення і використовується в якості дверного дзвінка. У ній вбудована відеокамера, мікрофон і динамік для відповідей. Практично кожна камера має інфрачервоне підсвічування для зйомки в умовах недостатньої освітленості, а для пропуску співробітників або мешканців панель може доповнюватися рідером карток або спеціальних брелоків.

 2. Внутрішній монітор. Він встановлюється всередині приміщення і дозволяє працювати з системою, її інтерфейсом і, звичайно, зображенням, що надходять із зовнішньої панелі. Відеопанель обладнана мікрофоном і динаміком для двостороннього зв’язку, а саме керування здійснюється на сенсорному екрані або механічними клавішами.

 3. З’єднання і кріплення. Вони дозволять закріпити всі необхідні елементи і подати живлення на технічні пристрої. Таким чином можна забезпечити роботу всіх систем і панелей, передачу аудіо- і відеосигналів. Деталі можуть поставлятися в комплекті, але завжди краще придбати додаткові – більш захищені і швидкодіючі комунікаційні з’єднання.

 4. Джерела живлення. Домофони працюють від постійного струму 12 В або змінного 24 В, це прописано в характеристиках обладнання. Тому їх можна підключати до загальної електромережі приміщення, але бажано передбачити окремий блок автономного живлення і забезпечити безперебійну подачу енергії на випадок її відключення.

Вартість придбаного обладнання залежить від якості, а найкращий ефект дадуть вже готові комплекти від виробника. У них окремі елементи сумісні один з одним за характеристиками і забезпечують стабільність роботи.

Монтаж домофону

Монтаж відеодомофону

Аудиодомофон кріпиться стандартно: одна частина – на вході в приміщення, зазвичай у двері, а інша переноситься в будинок, де також встановлюється біля входу. Домофон має камеру, а це означає, що зовнішню панель необхідно встановити в місці, де видошукач захопить не тільки відвідувача, але і простір навколо нього.

Завдання полегшується тим, що в інструкціях вказується висота монтажу панелі, а також кут, під яким її потрібно розташовувати. Але рекомендація від Pipl.ua – розташовувати викличні блоки з розворотом в сторону відкриття дверей і на висоті близько 1,5 метра від поверхні. Це дозволить чітко побачити відвідувача, його обличчя, а також супроводжуючих його людей, що збільшує безпеку.

Також необхідно обладнати місця для монтажу, щоб не тільки забезпечити якісне встановлення техніки, а й захистити електроніку від зовнішнього впливу. Тому слід монтувати відеодомофон ще на етапі ремонту, щоб не пошкодити обробку. До того ж сучасні моделі є повноцінними елементами інтер’єру, тому не будуть виглядати не до місця.

В процесі встановлення також необхідно правильно прокласти дроти, адже вони повинні бути захищені в тому числі від перешкод і попадання вологи. Внутрішній монітор зобов’язаний перекривати підведені дроти, а в ідеалі – перебувати в спеціальній ніші, щоб мінімізувати незручності.

Додаткові роботи і налаштування відеодомофона

Крім самого відеодомофона, також проводиться встановлення додаткових пристроїв безпеки. Монтується в тому числі електромеханічний замок, який може відкриватися з внутрішнього блоку керування або при використанні карт доступу (брелоків із спеціальними мітками). При організації повноцінної системи безпеки з додатковими датчиками і сенсорами для неї виділяється окрема електросистема зі своїм розподільним щитком.

У неї варто інтегрувати і відеодомофон, особливо якщо передбачене джерело безперебійного живлення, яке дозволить працювати всій системі навіть при відключенні електрики. Після монтажу проводиться налаштування, це важливий крок, особливо при використанні IP-домофона, в якому зовнішня панель і внутрішній монітор сполучаються бездротовим методом.

Грамотне налаштування гарантує, що сигнал з панелі виклику буде приходити на внутрішній монітор без затримок і збоїв. До того ж при бажанні можна записувати всі дзвінки та відвідування, що додатково налаштовують фахівці з безпеки. Кожен відеодомофон має унікальний користувальницький інтерфейс, в якому нескладно розібратися в процесі експлуатації. Звертаючись в Pipl.ua, ви отримуєте не тільки професійний монтаж, але і точну настройку техніки.

Вартість робіт по установці домофона

Самостійні роботи по встановленню домофона вибираються багатьма через економію, і навіть ризик, який виникає через таке рішення, не зупиняє рішучої людини. Тим часом, грамотний і гарантовано якісний монтаж відеодомофона від фахівців Pipl.ua не зажадає серйозних вкладень, оскільки ціни дуже демократичні:

 • встановлення відеодомофона – 450 грн;
 • окремий монтаж панелі – 400 грн;
 • інсталяція електромеханічного замка – від 350 грн .;
 • прокладка кабелів – 10 грн. / м;
 • прокладка гофротруби – 5 грн. / м;
 • монтаж розподільчого щитка – 300 грн .;
 • встановлення автоматів (вимикачів) – 50 грн. / шт .;
 • інсталяція зчитувача і кнопки виходу – 150 грн. за кожен елемент;
 • облаштування ДБЖ і АКБ (обладнання автономної системи живлення) – від 400 грн.

Залежно від фактичного обсягу робіт ціни можуть незначно змінюватися, але за свої гроші клієнт отримує кваліфіковану роботу і найкращий результат. При самостійному монтажі відеодомофон може бути змонтований невірно з наявністю сліпих зон і засвічувань. Але помилки бувають і більш серйозні, в тому числі в прокладанні електричних магістралей і їх ізоляції, через що техніка може дуже швидко вийти з ладу.

Щоб уникнути повторного монтажу та виправлення недоліків, краще відразу скористатися послугами фахівців Pipl.ua. Кваліфіковані й досвідчені майстри виберуть оптимальну конфігурацію обладнання, складуть план його монтажу і проведуть роботи відповідно до технології. Завдяки застосуванню спеціалізованої техніки терміни виконання завдань скорочуються, а якість залишається високою.

Тому звертайтеся в Pipl.ua вже зараз, щоб підвищити особисту безпеку і комфорт, підібравши надійну техніку. Ми допоможемо вам на всіх стадіях – від покупки обладнання до його монтажу і налаштування, щоб ви насолоджувалися результатом і могли пишатися просунутою системою безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані