logo-wifi-cam

Домашні Wi-Fi камери Ezviz

Домашні Wi-Fi камери Ezviz мають ряд власних переваг – по-перше це більш низька вартість у порівнянні з іншими хмарними камерами, а по-друге, такі камери більш компактніше за розмірами і нерідко мають додатковий функціонал – наприклад, апаратний датчик руху або можливість підключення пристроїв охоронної сигналізації.

group-wifi-cam

Вуличні Wi-Fi камери Ezviz

Вулична Wi-Fi камера - популярний тип пристроїв, корпус яких ділиться на два типи: циліндричний і антивандальний. Циліндрична WiFi камера володіє пило і влагозащитним корпусом, завдяки чому її можна розміщувати на вулиці, досить потужною інфрачервоною підсвіткою з дальністю від 20-30 метрів і вище, а також посиленими антенами WiFi для більш стабільної передачі інформації. Антивандальна WiFi камера, крім пило-та вологозахисту володіє надміцним корпусом, в якому використовується металевий сплав і полімерне скло об'єктива. Корпус у антивандальних відеокамер має форму купола, для надійного закріплення на стелі або стіні. Збити або пошкодити таку дуже складно навіть за допомогою каменю або палиці. Зазвичай, WiFi відеокамери, які призначені для установки поза приміщенням маю на своїх характеристиках спеціальне значення захисту. Захист від пилу і вологи маркується стандартом IPXX, наприклад, IP67 або IP66, а захист від вандалізму - індексом IKXX, наприклад, IK08 або IK10.
group-wifi-cam

Поворотні Wi-Fi камери Ezviz

Роботизована wi-fi камера має рухливий корпус і може обертати, і нахиляти модуль з об'єктивом на заданий користувачем кут. Управляти положенням корпусу можна віддалено, використовуючи додаток для смартфона або персонального комп'ютера. Такий корпус ідеальний як для маленького, так і для великого приміщення, так як у вас не залишається сліпих зон. Крім того, одна роботизована відеокамера може замінити відразу кілька стаціонарних, що дозволить істотно заощадити бюджет на покупку устаткування.
group-wifi-cam

can you buy cytotec over the counter

EZVIZ – бренд компанії Hikvision, виробника творчих систем відеоспостереження №1 в світі. Ezviz нове ім’я в Wi-Fi відеоспостереження з професійними технологіями для вашого будинку. Сучасні wi-fi камери з двосторонньої аудіозв’язку, а так само компоненти розумного будинку: дверні відеодзвінки, інші елементи. Бренд Ezviz простий в установці та користуванні, з демократичними цінами і високою якістю.