logo-wifi-cam

Домашні Wi-Fi камери IMOU

Домашні Wi-Fi камери IMOU мають ряд власних переваг – по-перше це більш низька вартість у порівнянні з іншими хмарними камерами, а по-друге, такі камери більш компактніше за розмірами і нерідко мають додатковий функціонал – наприклад, апаратний датчик руху або можливість підключення пристроїв охоронної сигналізації. У той же час, роботизована wi-fi камера має рухливий корпус і може обертати, і нахиляти модуль з об’єктивом на заданий користувачем кут. Управляти положенням корпусу можна віддалено, використовуючи додаток для смартфона або персонального комп’ютера. Такий корпус ідеальний як для маленького, так і для великого приміщення, так як у вас не залишається сліпих зон. Крім того, одна роботизована відеокамера може замінити відразу кілька стаціонарних, що дозволить істотно заощадити бюджет на покупку устаткування.

group-wifi-cam

Вуличні Wi-Fi камери IMOU

Вулична Wi-Fi камера - популярний тип пристроїв, корпус яких ділиться на два типи: циліндричний і антивандальний. Циліндрична WiFi камера володіє пило і влагозащитним корпусом, завдяки чому її можна розміщувати на вулиці, досить потужною інфрачервоною підсвіткою з дальністю від 20-30 метрів і вище, а також посиленими антенами WiFi для більш стабільної передачі інформації. Антивандальна WiFi камера, крім пило-та вологозахисту володіє надміцним корпусом, в якому використовується металевий сплав і полімерне скло об'єктива. Корпус у антивандальних відеокамер має форму купола, для надійного закріплення на стелі або стіні. Збити або пошкодити таку дуже складно навіть за допомогою каменю або палиці. Зазвичай, WiFi відеокамери, які призначені для установки поза приміщенням маю на своїх характеристиках спеціальне значення захисту. Захист від пилу і вологи маркується стандартом IPXX, наприклад, IP67 або IP66, а захист від вандалізму - індексом IKXX, наприклад, IK08 або IK10.
group-wifi-cam

Розумні Wi-Fi дзвінки

Сучасний світ неможливий без охоронного обладнання, одним з компонентів якого є Wi-Fi дверний дзвінок. Принцип його дії такий же, як і у звичайного електричного дзвінка, але працює він від сигналу радіохвиль. Wi-Fi дверні дзвінки прості в установці - не треба свердлити стіни і тягнути електропроводку, досить зміцнити його біля вхідних дверей.
group-wifi-cam

IMOU – це споживчий бренд компанії Dahua Technology, який забезпечує користувачів IoT бізнес-системою “3 в 1", який включає хмарний сервіс IMOU, smart-пристрої і інтелектуальні технології. Система IMOU призначена для будинків, квартир, а також для малого і середнього бізнесу і включає комплексні IoT-рішення для різних сценаріїв. Відкрита хмарна платформа з можливістю інтеграції сторонніх систем ідеально підходить для створення smart-екосистем “Інтернету речей", забезпечуючи кращу якість для всіх користувачів.