Як дізнатися пароль за замовчуванням до Wi-Fi камер на прикладі IMOU

Переглянути все Відеоспостереження

Класичні дротові відеокамери, що використовувалися для спостереження, поступилися місцем IP-технологіям, в тому числі хмарним камерам. Вони працюють без комутаторів, відеореєстраторів, жорстких дисків, але, тим не менше, їх потрібно підключити до IP-відеореєстратора. Це допоможе інтегрувати камеру в єдину систему і використовувати її можливості максимально. На прикладі IMOU розберемося, чи можна дізнатися стандартний пароль камери і як це зробити без складнощів.

Навіщо дізнаватися пароль вай-фай камери

Код безпеки необхідний вай-фай камері, щоб захищатися від несанкціонованого підключення сторонніх, які мають таким чином можливість перехопити інформацію. При цьому багато виробників захищають IP-камери кодом за замовчуванням, дозволяючи його в подальшому поміняти. У такій ситуації дані для доступу вказуються на коробці товару або самій камері.

Пароль необхідний, щоб:

  • камера відеоспостереження мала можливість інтегруватися в єдину систему спостереження, якщо підключити її до IP-відеореєстратора;

  • вибрати статичну IP-адресу для модуля відеоспостереження;
  • налаштувати прилад під індивідуальні потреби.

Таким чином, код безпеки необхідний людям, що безпосередньо працюють з відеокамерами. Також пароль за замовчуванням може бути змінений для підвищення безпеки користувача, оскільки більш складний допоможе уникнути доступу сторонніх.

Дізнаємося стандартний пароль

Деякі виробники прямо говорять клієнтові про необхідність установки іншого пароля, застосовуючи базові комбінації. Наприклад, в камерах Pixord поєднання логіна і пароля виглядає як admin / admin, Hikvision – admin / 12345, в пристроях Sony – admin / admin. Використовуючи ці пари, можна отримати доступ до будь-якого відеореєстратора, якщо в ньому не змінений пароль.

Але є техніка і хитріше, наприклад, Wi-Fi камери IMOU, які мають складний пароль, доступний після зчитування. На пристрої є QR-код, який можна вважати спеціальним додатком-сканером на смартфоні. Такі програми безкоштовні і показують зашифровану в зображенні інформацію на екрані телефону.

Серед доступних даних буде і скорочення SC – код безпеки, який може застосовуватися для доступу до камери, а також її подальшої настройки. Також там є і інші дані, в тому числі серія і номер пристрою, які можуть стати в нагоді в різних ситуаціях.

Використовувати вбудований сканер QR-кодів не рекомендується, оскільки він відразу переведе користувача по посиланню в браузері. Замість потрібних даних власник відеокамери побачить тільки товарної позиції, так і не розібравшись з кодами доступу до обладнання.

QR-картинка може розташовуватися в точці кріплення камери або на її корпусі, але пароль необхідно обов’язково поміняти на власний. В іншому випадку, якщо QR-код залишиться видимим, зловмисники зможуть його вважати і далі відключити або стерти дані.

Якщо раніше камера вже була додана в додаток IMOU шляхом сканування QR-коду, пароль можна дізнатися у програмі. Для цього відкривається сторінка камери, запускаються її налаштування і проглядаються дані. Серед них буде і пароль, який використовується в пристрої в даний час, а значить його можна вводити для подальших дій. Дізнатися стандартний пароль, застосовуваний для IP-відеокамер, може хто завгодно. Кожен виробник передбачає свої правила: в якихось пристроях встановити новий пароль буде потрібно при першому запуску, в інших працюють стандартні комбінації. IMOU бездротова камера дозволяє дізнатися код безпеки з QR-коду на корпусі, але його потрібно змінити, щоб підвищити рівень захищеності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані