Як підключити сирену до відеореєстратора?

Переглянути все Відеоспостереження

Система безпеки, побудована тільки на відеокамерах, як правило, не настільки ефективна, як доповнена сиреною. Охоронна сигналізація зі звуковим впливом також відлякує зловмисників, спрацьовує за певними триггерам – при фіксації руху, вібрації скла, команді власника системи. Щоб забезпечити надійність, слід розібратися, як відбувається підключення сирени до відеореєстратора і які особливості є у даної процедури.

Необхідність підключення сирени

Наявність джерела звуку необхідно на випадок, якщо камера зафіксує рух, коли охоронна система знаходиться в активному стані. У цьому випадку крім повідомлення від програми і реакції відеореєстратора активується потужна сирена, встановлена раніше.

Зловмисник, швидше за все, відмовиться від злочинних планів, почувши гучний виття охоронного механізму або принаймні дезорієнтується. Це залишить більше часу для реакції власника і охоронної фірми, знижуючи ризик крадіжки і будь-якого іншого вторгнення сторонніх. Щоб сирену можна було підключити, варто подбати про покупку відеореєстратора з тривожними входами і виходами, які часто мають вигляд клемної колодки.

Поєднання пристроїв

Придбавши відеореєстратор з необхідними роз’ємами тривоги, слід також його правильно підключити, щоб пристрій замикав електричний ланцюг при фіксації камерою руху. Процедура не відрізняється складністю: потрібно взяти сирену, на її проводі розірвати “мінус” і підключити його до контактів відеореєстратора, які зазвичай знаходяться на панелі з усіма роз’ємами.

Також сирена підключається до 12В напруги, яка забезпечує працездатність модуля і гарантує, що при замиканні ланцюга пристрій спрацює. На цьому з’єднання припинено, і приходить час для налагодження устаткування.

Налаштування сирени

Завдання корисних властивостей і активація сирени відбувається в веб-інтерфейсі, який дозволяє керувати всіма складовими системи спостереження. Налаштувати включення звукового сигналу при спрацьовуванні детектора руху відеокамери можна за схожим для всіх брендів алгоритму, розглянемо на прикладі Hikvision:

  1. Так як мінус сирени підключений до мінуса реєстратора і тривожного виходу, настройка буде здійснюватися з урахуванням підключення.
  2. Відкривається вкладка подій, на якій варто вибрати підрозділ руху.
  3. Активується детекция руху на потрібній камері, попередньо варто перевірити метод зв’язку – він повинен бути A-1.
  4. На вкладці тривожних виходів налаштовується час для роботи сирени. Це необхідно, щоб звук не подавався в робочий час або коли в поле зору камери може бути дозволений рух. Також вибирається затримка спрацьовування і тривожний вихід, до якого підключена сирена.
  5. Для більш точного спрацьовування слід вказати зону відстеження, це допоможе уникнути хибних подій і сконцентрувати увагу на найважливіших ділянках.

Результати зберігаються, після чого ніяких налагоджень проводити не треба – все вже зроблено. Але варто перевірити якість роботи, щоб переконатися в безпеці і правильності дій.

Тестування системи

Далі слід перевірити працездатність схеми, дочекавшись, поки в певній раніше зоні не з’явиться рух. Щоб не чекати занадто довго, можна самостійно його зімітувати, помахавши перед камерою рукою або кинувши предмет в зону, що відслідковується.

Якщо активація не спрацювала, варто заново провести настройку і перевірити контакти на тривожному виході. Можливо, провід відійшов від роз’єму або ж настройки не були збережені через технічний збій, що буває вкрай рідко. Бажано також оцінити якість звучання після установки – дайте йому працювати голосно і чітко.

Іноді краще додати другий звуковий пристрій, щоб створити ефект об’ємності і максимально дезорієнтувати зловмисника. Особливо корисною виявиться затримка включення, адже повіривши в удачу, злочинець почне шукати цінності і сирена точно застане його зненацька, змусивши панікувати.

З порад – розмістіть модуль приховано, а не на виду, тоді буде більше шансів налякати сторонню людину. До того ж знижуються ризики виведення з ладу, адже знайти джерело звуку буде дуже непросто. Але не варто забувати, що звук при цьому не повинен глушиться – простір за вентиляційною сіткою буде оптимальним місцем для розміщення.

Висновок

Сирена є потужним і ефективним способом протидії зловмисникам, які хочуть забратися в будинок, офіс або інше приміщення. Варто подбати тільки про те, щоб відеореєстратор мав тривожний вихід і був правильно підключений до сирени.

Компанія Pipl.ua допоможе в підборі, встановленні і налаштуванні сирени, а також створить відеоспостереження “під ключ”, виключаючи помилки і збої. Ми гарантуємо безпомилкове спрацьовування і вибір кращої конфігурації для ваших завдань, оскільки є експертами в області безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані