Як розрахувати обсяг пам’яті для системи відеоспостереження

Переглянути все Відеоспостереження

Установка систем спостереження часто викликає багато запитань. Жорсткий диск для відеоспостереження при цьому відіграє важливу роль, тому багатьох цікавить визначення його розміру. Найчастіше при безперервній роботі пам’яті вистачає максимум на півтора тижні.

Практично у всіх моделях за замовчуванням встановлений циклічний запис, при якму нові записи ведуться поверх існуючих. Багато клієнтів не знають про цю функцію і звертаються з проблемою зникнення відео. Додатково карта пам’яті для камери відеоспостереження може не знадобитися, якщо вибрати правильний розмір HDD.

Основними параметрами для розрахунку обсягу пам’яті, які необхідно врахувати при виборі пристрою, стануть:

  1. Технологія передачі відеосигналу. Вона буває трьох видів. Аналогова передбачає передачу низькочастотного сигналу з допомогою коаксіального кабелю. При цьому сигнал передається без затримки і є можливість підключитися до монітора або телевізора. IP-сигнал здійснюється через інтернет або локальні мережі, а його передача може відбуватися на будь-якій відстані. AHD-технологія надає відеозображення в HD / Full HD-форматі.
  2. Сучасні установки пропонують різну якість запису. Наприклад, D1-формат дозволяє отримати якісне зображення в аналогових камерах високої роздільної здатності. CIF-формат використовується для спостереження за територією з невеликим кутом огляду до 5 метрів.
  3. Кількість камер.
  4. Швидкість запису визначає кількість кадрів в секунду. При найнижчій швидкості запису вийде 6 кад./сек, відео буде в уповільненій дії, але дозволить зібрати необхідну інформацію. Швидкість 12 кад./сек веде запис більш високої якості. У сучасних системах відеоспостереження використовується швидкість 25 кад./сек, що дозволяє зняти відео найкращої якості і розгледіти деталі.
  5. Час зберігання архіву.
  6. Інтенсивність руху.

Слід врахувати, що висока роздільність запису не тільки дає якісне зображення, але і займає більше місця в архіві. Тому в першу чергу необхідно розуміти, для якої мети ви купуєте систему.

Для економії місця виробники пропонують кілька режимів запису. Постійний розрахований на безперервну зйомку. Такі системи є актуальними для охорони магазинів, ТРЦ, складів і т.д. Запис при виявленні руху один з найбільш економних. Система включається, як тільки виявляє рух об’єкта в полі зору. Для спостереження за територією в певний час можна налаштувати роботу камер за розкладом. Таким чином, вони будуть включатися і вимикатися автоматично у встановлений час.

Способи розрахунку обсягу пам’яті

Способи розрахунку обсягу пам'яті

Розрахувати ємність жорсткого диска для відеоспостереження вийде за допомогою онлайн-калькулятора. Він містить всі необхідні характеристики камери, які ви можете подивитися в описі продукту на офіційному сайті. Вам необхідно лише внести дані, і програма зробить все за вас.

Розрахунок можна провести вручну. Для цього необхідно перемножити кількість каналів, необхідний час і зайняте простір на годину. Таким чином ви отримаєте необхідний обсяг жорсткого диска.

Якщо ви вже придбали жорсткий диск, то з цієї ж формули можна розрахувати, на який час вам його вистачить. Для цього розділіть обсяг жорсткого диска на відтворення зайнятого простору на годину і кількість каналів.

Якщо у вас є жорсткий диск для відеореєстратора з аналоговим сигналом, то дізнатися розмір пам’яті вдасться за допомогою готових таблиць, які є в інтернеті. Знаючи число каналів і кількість кадрів в секунду з розрахунку на один канал, можна знайти приблизне значення використаної пам’яті в різний період часу, наприклад, за добу, тиждень, місяць.

Яку карту пам’яті вибрати

Яку карту пам'яті вибрати

Для зберігання архіву відеореєстратора можна використовувати карту пам’яті. Виділяють дві основні характеристики при її виборі: клас швидкості і UHS-параметр.

Звичайна карта пам’яті з індексом U1 десятого класу і швидкістю запису до 22 Мб/сек підійде для двоканальних пристроїв, одноканальних із середньою швидкістю запису і приладів з роздільністю QHD. Така карта забезпечує мінімальну швидкість запису, тому може не підійти для сучасних відеореєстраторів.

Для приладів з високим бітрейтом і роздільністю 4К або QHD на 2 камери підійде карта 10 класу з індексом U3. Вона надає запис на швидкості мінімум 30 Мб/сек.

Серед популярних карт пам’яті можна виділити пристрої від Kingston – ці карти відрізняються великою різноманітністю вибору обсягу – від 32 до 256 Гб за відносно доступні гроші і відмінно підходять для камер відеоспостереження.

Жорсткі диски краще вибирати також призначені для систем безпеки, наприклад від Western Digital. Линейка накопителей серии Purple рассчитаны на бесперебойную работу в режиме 24/7, а среди ассортимент насчитывает несколько вариантов емкости от 1 до 8 Тб и более.

Вибір карти пам’яті безпосередньо залежить від характеристик відеореєстратора. Краще вибрати той обсяг пристрою, який максимально дозволяє останній. При покупці накопичувача віддайте перевагу відомим брендам, які гарантують надійність і якість товару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані