Як вибрати камеру відеоспостереження для дому

Невід’ємним і обов’язковим елементом будь-якої системи відеоспостереження є камера, призначена для здійснення візуального контролю за об’єктом, що охороняється, або територією. При виборі камери слід пам’ятати про те, що вона є досить складним пристроєм. Існує багато різних варіантів виконання відеокамер для систем відеоспостереження, які відрізняються, не тільки конструктивно, але і призначенням.

Найбільш простим варіантом для домашнього відеоспостереження вважається веб – камера, яка приєднується до ПК для перегляду обстановки в одній кімнаті. Їх використовують в сім’ях, де є маленькі діти. Але до кращих рішень, безумовно, належать сучасні IP-відеокамери, які приєднуються до маршрутизатора, відеореєстратора або хмарного сервісу, з можливістю віддаленого доступу через ноутбук або стільниковий телефон. Їх відмінні риси:

  • невеликий розмір;
  • підтримка бездротової передачі даних;
  • можливість здійснювати запис на карту пам’яті.
[techmarket_products_tabs _id="43891" header_nav_align="justify-content-center" tabs="eyIxIjp7InRpdGxlIjoi0KXQvNCw0YDQvdGWINC60LDQvNC10YDQuCDQstGW0LTQtdC+0YHQv9C+0YHRgtC10YDQtdC20LXQvdC90Y8g0LTQu9GPINC00L7QvNGDIiwic2hvcnRjb2RlX3RhZyI6InByb2R1Y3RfY2F0ZWdvcnkiLCJwZXJfcGFnZSI6IjgiLCJjb2x1bW5zIjoiNCIsIm9yZGVyYnkiOiJyYXRpbmciLCJvcmRlciI6ImRlc2MiLCJ0ZW1wbGF0ZSI6IiIsInByb2R1Y3RfaWQiOiIiLCJjYXRlZ29yeSI6IndpLWZpLXZpZGVva2FtZXJpIn19" action_text="0JTQuNCy0LjRgtC40YHRjyDRg9GB0ZY=" action_link="https://pipl.ua/wi-fi-videokameri/"][/techmarket_products_tabs]

Крім цього, можна створити систему, що включає відеореєстратор і набір камер аналогового типу (HDCVI або TurboHD, дані камери є найкращим варіантом по співвідношенню ціна – якість).

Види камер для домашнього відеоспостереження

Для створення ефективної системи відеоспостереження, знадобиться кілька відеокамер, кожна з яких буде здійснювати візуальний контроль за певним об’єктом (гаражем, входом в будинок, вікнами, балконом). Одночасно можна використовувати пристрої різного типу, що дозволяють здійснювати зовнішнє та внутрішнє спостереження. Найбільш популярними видами камер, вважаються:

  1. Bullet – камери (циліндричні), корпус яких має фору циліндра. Їх відмінна риса – практичність, доступна вартість, за рахунок чого вони зазвичай використовуються для домашнього відеоспостереження (закріплюються під стелею).
  2. Купольного типу. Встановлюються найчастіше на стелі, дозволяють здійснювати контроль за великим простором. Їх корпус у вигляді купола виготовлений з напівпрозорого матеріалу, оснащений оптикою, електронікою. Відрізняються технічними параметрами.
  3. Онлайн камери мініатюрні. Забезпечують постійну трансляцію відеоконтенту за допомогою інтернету, не володіють іншими додатковими функціями (набір налаштувань також обмежений).
  4. Камери відеоспостереження прихованого типу. Мають дуже маленький розмір, працюють від вбудованого джерела живлення. За рахунок малих габаритів, такі камери можуть встановлюватися в будь-яких місцях, не привертаючи увагу сторонніх. Але заборонені для продажу і використання на теріторії України.

Вибір камер для домашнього відеоспостереження залежить від індивідуальних переваг клієнтів, а також необхідного функціоналу, заявленого споживачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *