Як вибрати IP відеодомофон Dahua Technology?

Переглянути все Домофонія

Щоб уникнути небажаних гостей і постійно контролювати вхідну зону, слід придбати IP відеодомофон. На ринку представлена велика кількість пристроїв різних брендів, але безперечним лідером є продукція компанії Dahua Technology. У блозі Pipl.ua ми розповімо, що слід враховувати при підборі цифрового домофона, на які характеристики варто дивитися і чого варто уникати, щоб техніка функціонувала належним чином.

Про домофони Dahua

Мониторы видеодомофонов Dahua Technology
Відеодомофони Dahua Technology

Китайська компанія Dahua Technology давно працює на ринку відеоспостереження і має один з кращих асортиментів. У ньому зустрічаються як панелі на одного абонента, так і рішення для багатоквартирних будинків з інтеркомом і консьєржем.

Але все ж, одноабонентські рішення лідирують за популярністю завдяки гарній ціні і функціоналу, що не поступається самим дорогим моделям. Далі розглянемо, на що варто звертати увагу, купуючи викличні панелі Dahua.

Різноманіття рішень

Вызывные панели Dahua Technology
Викличні панелі Dahua Technology

Щоб відеодомофон Dahua працював належним чином, необов’язково купувати монітор для встановлення в приміщенні. Це самостійний пристрій, яке може складатися з однієї панелі і працювати з використанням смартфона.

Ви будете отримувати виклики прямо через фірмовий додаток, туди ж будуть приходити повідомлення при спрацьовуванні тривоги і картинка з вбудованої камери. Але навіть якщо купити монітор, можливості з’єднання через смартфон як і раніше будуть доступні, і ви отримаєте відразу кілька можливих варіантів управління.

Масштабованість домофонної системи

Навіть пристрій на одного абонента може бути зміненим за рахунок потенціалу, закладеного в ньому виробником. Наприклад, ви легко додасте ще 9 панелей і 10 моніторів, об’єднавши їх в одну локальну мережу. Це підійде, наприклад, для під’їзду з постом охорони або великого будинку з декількома входами і виходами.

Таким чином, ви не повинні купувати спеціальні варіанти техніки і орієнтуватися на професійний сегмент з підвищеними цінами. Досить закупити інші домофони і монітори, після чого об’єднати їх в одну мережу, підключивши до одного відеореєстратора через захищений Wi-Fi.

Можливості для монтажу

Визначитися з місцем і способом розміщення необхідно ще до того, як будуть придбані самі панелі виклику. За особливостями корпусу вони діляться на накладні і врізні, причому плюс останніх полягає в більшій захищеності, але при цьому процедура їх інсталяції складніша.

Як правило, можливість врізного монтажу надається в меншій кількості пристроїв. При цьому вони поставляються відразу з двома коробками: під врізне і накладне розміщення. Обов’язково враховуйте особливості матеріалу і локації. Наприклад, в приватному будинку панель виклику біля хвіртки краще зробити врізний, а відеодомофон на вхідних дверях може бути накладним.

Контроль і керування доступом

Варіанти викличних панелей з можливістю зчитування та розпізнавання Mifare-карт – це відмінна можливість надання гостьового доступу і більш простого проходу в захищене приміщення без використання ключів. Домофони можуть мати зчитувач з заводу, а можуть дозволяти інтеграцію зовнішнього девайса, але спочатку працювати тільки з додатком.

Домофони зі зчитувачем Dahua часто розраховані на 10 000 карт, що досить багато, особливо для домашнього використання. Але якщо сталося так, що ви придбали техніку без зчитувача, і він раптом знадобився, можна докупити ліцензійний вузол окремо і розширити функціонал панелі.

Наявність PoE

Даний стандарт передачі живлення по інтернет-кабелю присутній практично у всіх сучасних пристроях. Це дозволяє використовувати один провід, за яким буде здійснюватися як з’єднання з мережею, так і передача електроенергії, якою живиться панель виклику.

Якщо ви вводите в систему монітори або формуєте її з декількох викличних панелей, застосовуйте PoE-комутатор або PoE-інжектор. Це потрібно, щоб уникнути великої кількості переплутаних проводів.

Керування замками

Кожна панель розрахована на відкриття і закриття максимум двох дверних електромеханічних замків. Ними можна керувати через кнопку, панель в приміщенні або додаток для смартфона. І якщо для підключення першого замку не потрібно пристроїв і розширень, то другий буде працювати тільки з блоком управління.

Якщо у вас великий будинок або офіс з безліччю дверей, їх можна пов’язати саме через такі блоки. Додатковий вузол теж потребує живлення. Це слід передбачити, забезпечивши дроти.

Рекомендуємо влаштувати додаткову розводку і забезпечити потужність “на всякий випадок”, навіть якщо ви не плануєте підключати інші двері. Це убезпечить вас від пошкодження, ремонту і тривалих клопотань з продовженням комунікацій.

Набір функцій

Наш магазин домофонів пропонує пристрої бренду Dahua, які містять продуманий функціонал. Крім автономності та можливості об’єднання декількох пристроїв в єдину систему, панелі отримали локалізацію англійською, українською та російською мовами. Цим Dahua відрізняється від багатьох інших виробників, які в кращому випадку пропонують тільки англійська.

Крім того, деякі панелі виклику вміють індивідуально реагувати на загрози, записуючи відео не на сервер, а на карту пам’яті. Зазвичай таку можливість впроваджують в антивандальні панелі, які відправляють пуш-повідомлення при підозрілому русі в поле зору камери.

Якщо об’єкт переміщується протягом певного часу (зазвичай більше 10 секунд), система починає запис відео на SD-карту. З одного боку, це дозволяє зберегти інформацію, якщо зловмисники зашкодять дроти Інтернету. З іншого, ви зможете без проблем отримати доступ до архіву через смартфон в додатку DMSS.

Функціонал моніторів

Будь-який монітор у Dahua підходить до будь-якої панелі, причому такий ефект досягається за рахунок однакових прошивок як у Linux-моніторів, так і у гаджетів на Android. Також всі монітори поставляються з сенсорним управлінням, але можуть бути з діагоналлю 7 і 10 дюймів.

Колір зазвичай стриманий і лаконічний. Найчастіше це відтінки чорного або білого. Також є і додаткові можливості:

  • інтерком, тобто спілкування між девайсами однієї групи;
  • запис відео після спрацьовування панелі;
  • переадресація дзвінків на інші квартири, що знаходяться в мережі;
  • перегляд камер, які встановлені по периметру (до 32 пристроїв).

Особливо цікавою є можливість швидкого старту, яка реалізована в якості опції панелі прямо з монітора. Ви можете не використовувати комп’ютер в принципі, оскільки всі налаштування можна зробити через з’єднаний монітор.

Таким чином, відеодомофони Dahua – відмінне рішення за прийнятною ціною, яке можна застосовувати без монітора і об’єднувати в цілі мережі. Більшість з них підтримує зчитувачі безконтактних ключів доступу, здатні отримувати живлення через PoE-технологію, а також містять повний набір функцій безпеки.

Купуйте оригінальну продукцію Dahua Technology в магазині Pipl.ua, формуйте особисту безпеку за допомогою передової продукції і насолоджуйтеся спокійним життям разом з сучасним IP-відеодомофоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані