Затримка включення тривоги на вхід і вихід в сигналізації Ajax

Переглянути все Сигналізація Ajax

Охоронні системи від бренду Ajax – це професійний рівень безпеки, доступний кожному. При цьому можливості настройки багаторазово перевищують вартість техніки. Власники обладнання «Аякс» можуть самостійно налаштовувати різні параметри для більшого комфорту, до доступних відноситься також функція «затримка на вхід і вихід».

Cутність режимів

Серед десятків параметрів в сигналізації Ajax є затримка включення тривоги, яка дозволить використовувати систему при відсутності брелока. Режим полягає в тому, що при порушенні охоронної системи вона не спрацьовує відразу, а починає відлік наперед встановленого часу, занесеного в систему.

Фактично послідовність є такою:

  1. Користувач заходить в приміщення, що охороняється, не проводячи додаткових маніпуляцій.
  2. Датчик розпізнає рух і запускає таймер системи, якого вистачить, щоб деактивувати охорону.
  3. Якщо таймер не буде вимкнено вручну – ввімкнеться тривога, інформація передасться адміністратору або диспетчеру служби охорони.

Приблизно за таким же сценарієм працює і затримка на вихід, що використовується після постановки на охорону. Різниця полягає в тому, що, якщо при затримці на вхід за відведений час потрібно деактивувати систему, то при затримці на вихід необхідно встигнути вийти за час дії таймера. Якщо система, поставлена на охорону, виявить рух по закінченню зворотного відліку, вона активує тривогу і запустить сирену.

Обидва режими призначені для ситуації, коли сигналізація використовується за допомогою клавіатури KeyPad, що знаходиться безпосередньо в приміщенні. Це характерно для офісів, торгових площ, інших приміщень, в яких працює або перебуває багато людей. Для будинку режим також корисний, адже у деяких домочадців може не бути брелока, хоча його рекомендується замовити для всіх, хто проживає в будинку.

Необхідно пам’ятати, що затримка тривоги – це серйозна уразливість системи, адже зловмисникам дається більше часу на злочин. Зайві 2-3 хвилини здатні привести до великих втрат, тому функцію слід вибирати мінімальної довжини або взагалі відключати, якщо є можливість видати всім брелоки від «Аякс».

Налаштування затримки тривоги

Активувати і використовувати затримку спрацьовування сигналізації можна тільки на датчиках руху, відкриття, а також при використанні модуля інтеграції Transmitter. З метою безпеки не можна застосовувати режим на сканерах пожежної безпеки, протікання і розбиття скла.

Щоб включити затримку, необхідно працювати через додаток:

  1. Відкрити вкладку всіх пристроїв і вибрати настроюваний датчик.
  2. Перейти в налаштування конкретного пристрою.
  3. Вказати кількість секунд, протягом яких датчик не буде спрацьовувати. Важливим є те, що для затримки на вхід і вихід час налаштовується по-різному, тому не варто забувати про друге поле.
  4. Якщо таймер необхідний і вночі – пересувається відповідний перемикач в тому ж меню, а настройки зберігаються поверненням назад.

Витративши менше хвилини, можна налаштувати затримки на вхід і вихід, що дозволяють комфортно користуватися Ajax без шкоди для безпеки. Для кожного датчика можлива індивідуальна настройка. Наприклад, можна активувати затримку в передпокої, але не спальні. Тоді тривога спрацює відразу, якщо з коридору перейти в спальну кімнату.

Механізм Ajax дає власнику можливість змінювати налаштування функцій, включаючи не тільки затримки на вхід і вихід. Тому техніку цього бренду варто вибирати тим, хто цінує свою безпеку, але хоче відчувати зручність в повсякденному житті. Pipl.ua пропонує широкий асортимент обладнання Ajax і кращі ціни на пристрої.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані