Показано 1–16 із 54

Хаби / Центри керування

из 4 left-arrow

Хаби / Центри керування – це найголовніші компоненти охоронної сигналізації, які є «мозком» і координаційним центром системи безпеки.

Під керівництвом централі охоронної сигналізації працюють всі датчики, що входять в екосистему безпеки: датчики руху, відкриття / закриття, розбиття, затоплення, диму і інші. На даний момент однією з найпопулярніших централей є AJAX Hub – як за зовнішнім виглядом, так і по функціональності він обходить практично всі існуючі моделі на ринку.

Отже, давайте розглянемо, якими основними функціями повинна володіти сучасна централь охоронної сигналізації або хаб.

Хаби / Центри керування сигналізацією: функціональність

Одна з головних характеристик будь-централі – кількість обслуговуваних зон або іншими словами кімнат, кабінетів та інших приміщень. Практично всі сучасні централі підтримують велику кількість зон – від 8 і вище.

Також, необхідно відзначити кількість пристроїв, що підключаються – датчиків, сирен та іншого обладнання, яке буде заведено на централь. Також необхідно перевірити, на якій відстані може знаходитися датчик від централі. Деякі виробники заявляють про 2-кілометровий радіус дії, проте залізобетонні перекриття та інші типи перешкод можуть значно зменшити дальність, наприклад, до 20, 50 або 100 метрів. Щоб сигнал напевно був відправлений і отриманий необхідно використовувати трансмітери, що збільшують радіус дії централі.

Наявність бездротових інтерфейсів зв’язку – це може бути Wi-Fi, GSM, Ethernet і навіть фірмові протоколи, які працюють з обладнанням одного виробника, наприклад, як протокол Jeweller від AJAX Systems.

Керування та програмування централі здійснюється за допомогою спеціально підключаємої клавіатури, кнопкової панелі на самій централі, або ж використовуючи смартфони і програмне забезпечення при підключенні до мережі.

Особливий комфорт в керуванні також забезпечує пульт-брелок, на який заведено кнопки основних команд централі. Він має невеликі розміри і схожий з пультом сигналізації для автомобіля. З його допомогою можна активувати / деактивувати роботу охоронної сигналізації і, відповідно, централі, ставити на охорону певні зони і управляти іншим функціоналом.

Хаби / Центри керування також можуть мати резервні джерела живлення і зв’язку, для цього, практично всі вони підтримують установку SIM-карт і в разі зникнення сигналу мережі Ethernet або іншої мережі – надішлють повідомлення користувачу на мобільний телефон або навіть подзвонять.

При відключенні електроенергії, централі охоронні можуть мати резервне джерело живлення (вбудований акумулятор), розрахований на кілька годин автономної роботи. Також, бажано підключити живлення охоронної сигналізації до безперебійного джерела живлення з потужною акумуляторною батареєю.

Централь охоронної сигналізації також може мати можливість впровадження в охоронну систему камер відеоспостереження (мережевих). Для цього в інтерфейс управління необхідно додати RTSP-посилання на відеопотік камери, однак здійснювати управління функціями камери за допомогою охоронної сигналізації не вийде.

Ще однією важливою характеристикою, якою повинна володіти централь охоронної сигналізації – мати високий рівень захисту від перехоплення сигналу. Зазвичай для цього використовують спеціальне шифрування, яке не дозволяє зловмисникам отримати доступ до роботи системи.

Для перегляду подій, а також команд користувачів, в Централі передбачений журнал подій, який детально відображає інформацію про час і місце спрацювання сигналу і т.п.

Купити хаб охоронної сигналізації ви можете в інтернет-магазині pipl.ua, крім того, у нас ви можете проконсультуватися з технічним фахівцем, який підбере ідеальне рішення для вашого типу завдань.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані