Хімічна пастка зі сльозогінною речовиною “ПРО”

Артикул: 000920
0 out of 5

0 відгуків
 • Пастка для злодія зі сльозогінним газом “Алгоген” | спрацьовує при подачі струму 5-24 В, 3 А;
 • Піропатрон ПРО (пристрій розпилювальний охоронний) застосовується як додатковий вплив в системах охоронних сигналізацій, або автономно з охоронним датчиком.

Хімічна пастка зі сльозогінною речовиною “ПРО”

399 

Кількість

Хімічна пастка зі сльозогінною речовиною “ПРО”

 

Пастка для злодія зі сльозогінним газом “Алгоген”, що спрацьовує при подачі струму 5-24 В, 3 А. Піропатрон ПРО (пристрій розпилювальний охоронний) застосовується як додатковий вплив в системах охоронних сигналізацій, або автономно з охоронним датчиком.

Сфера застосування пиропатрона ПРО:

 • Пастка для злодія, підключена до керованого виходу сигналізації. Спрацювання пиропатрона керуєте Ви з телефону.
 • Автономний охоронний пристрій, підключений до охоронного датчика, здатний знешкодити зловмисника і змінити його плани на найближчі 30 хвилин.
 • Відлякувач злодіїв, спрацювання і розпорошення газу відлякає зловмисника.

За допомогою хімічної пастки Ви можете убезпечити своє майно, а також відвадити зловмисників зазіхаючих на Вашу приватну власність. Відповідно до законів України, громадянин не має повноважень встановлювати самосуд над зловмисником, розставляти на дачних ділянках капкани і встановлювати паркан під напругою. Тому застосування засобів, здатних завдати шкоди здоров’ю та життю зловмисника в нашій країні незаконно. Піропатрон ПРО, купити який Ви можете в нашому магазині, абсолютно легальний і не завдає шкоди здоров’ю людини. Алгоген діє дратівливо на слизову оболонку очей, викликає утруднення дихання, нудоту і на тривалий час паралізує можливість бачити і орієнтуватися в просторі. Час дії хімічної пастки від 15 хвилин, після чого ефект поступово слабшає, через 30-40 хвилин людина може відкривати очі і орієнтуватися в просторі. Алгоген не залишає непоправних наслідків і не робить шкоди здоров’ю і життю людини. Установка піропатрона можлива на різних закритих об’єктах:

 1. Гаражі, складські приміщення.
 2. Дачі, заміські будинки.
 3. Офіси, виробничі приміщення.
 4. Трансформаторні будки.
 5. Приміщення, в яких немає можливості використовувати легкозаймисті та осколкові засоби впливу.
 6. Житлові приміщення за умови подальшого провітрювання і прибирання в разі спрацювання.

Якщо у Вас вже є GSM сигналізація і вона оснащена керованим (релейним) виходом, у Вас є можливість встановити Піропатрон Про і керувати ним за допомогою телефону. Наприклад, при тривозі Ви розумієте, що спрацювання правдиві, викликаєте поліцію і активуєте хім. пастку. У більшості випадків зловмисника вдається затримати у зв’язку з наявністю яскравих прикмет (дезорієнтація в просторі, кашель, нудота, неможливість відкрити очі).

Якщо у Вас є віддалений від міста дачна ділянка, на яку зазіхають злодії, Ви можете підключити піропатрон до охоронного датчика і при спрацюванні хімічна пастка знешкодить зловмисника на найближчі 30 хвилин, за які в силу інстинкту самозбереження він постарається залишити приміщення і вийти подалі.

Принцип дії хімічної пастки Піропатрон ПРО:

Піропатрон зі сльозогінним газом вдає із себе мініатюрну шайбу в пластиковому корпусі, що витримує екстремальні температури. Живиться хім. пастка від постійного струму. Для перевірки працездатності – не більше 0,05 А. Спрацювання відбувається при подачі напруги 5-24 В, 3 А. Всередині шайби знаходиться колба зі сльозоточивим газом, яка вибухає при подачі живлення і розпорошує Алгоген на 30 куб.метрів. Рекомендована висота установки піропатрона – 2.4 м. Для усунення наслідка вибуху хім. пастки необхідно провітрити приміщення і виконати вологе прибирання поверхні.

Піропатрон зі сльозогінним газом, купити який в Україні Ви можете на нашому сайті, має сильне сльозоточиву дію. Алгоген подразнює слизову оболонку очей, носа, рота і повністю паралізує можливість бачити і навіть відкрити очі на найближчі 15 хвилин. Зловмисник відчуває печіння в ділянці обличчя, очей, рота і носа. Газ викликає рясне сльозовиділення, кашель, нудоту, утруднює дихання. Стан безпорадності і втрата орієнтації в приміщенні викликає паніку у порушника і напевно змінить його плани і очікування. Так само дратівливий газ викликає біль на шкірі, особливо в області обличчя. Приблизно через 15 хвилин вплив хімічного газу слабшає. Злочинець вже зможе відкрити очі, але рясне виділення сльози не дозволить розібрати навколишні об’єкти. В такому стані порушник здатний тільки на дотик покинути об’єкт, що охороняється.
Слід зауважити, що при наявних сильних карколомних показниках Алгоген не залишає непоправних наслідків. Не діє згубно на зір і легкі. Пристрій абсолютно нешкідливо для здоров’я людини і дозволено до застосування. До того ж, в момент розриву піропатрона з кристалічною речовиною не виникає осколкового ушкодження і полум’я. Тому ПРО не зашкодить ваше майно і не викличе непоправних наслідків.

Установка охоронної пастки з алгогеном:

Рекомендована висота установки Піропатрона – 2,4 м. Один пристрій покриває приміщення об’ємом до 30 куб. метрів, якщо охоронне приміщення більше – необхідна установка декількох пасток, підключених послідовно або паралельно. Не рекомендується установка піропатрона ПРО поруч з витяжками і вентиляції. Мініатюрний корпус нейтрального кольору дозволяє встановити піропатрон в будь-якому зручному для Вас місці.

Якщо Ви встановлюєте Піропатрон спільно з охоронною сигналізацією – розміщення піропатрона в приміщенні можливо в будь-якому зручному місці. Якщо Піропатрон автоматично спрацьовує від охоронного датчика – рекомендується встановити його ближче до передбачуваного місцезнаходженням зловмисника. Під час вибуху Піропатрон не запалюється і не має осколків, тому не здатний завдати шкоди Вашому майну. Пристрій може використовуватися і як самостійний елемент, підключений, наприклад, до датчика двері і прихованої кнопки для відключення. Але більш зручним буде застосування ПРО спільно з комплексними системами охорони, зокрема GSM сигналізаціями. В цьому випадку система буде мати і резервне живлення від акумулятора, і визначення вторгнення буде більш точним. При використанні GSM сигналізацій можлива активація піротехнічної пастки вручну, активуючи вихід сигналізації за допомогою введення коду на мобільному телефоні. Багато сигналізацій дозволяють не тільки отримувати сигнал тривоги на телефон, але і здійснювати аудіо контроль об’єкта. Переконавшись в присутності сторонніх на об’єкті, Ви свідомо активуєте розпорошення сльозогінної речовини на об’єкті. Такий варіант застосування виключає помилкове спрацювання пристрою.

Підключення піропатрона здійснюється двома проводами до лінії живлення контрольного пристрою. Для активації розпилення потрібна подача струму 5-24 В.

Відгуків (0)

0.0
0
0
0
0
0

Будьте першим, хто залишить відгук на "Хімічна пастка зі сльозогінною речовиною “ПРО”"

Відгуків покищо немає