Показано 1–16 із 133

TurboHD відеокамери

из 9 left-arrow

TurboHD відеокамери (HD TVI) – це відносно недавній тип камер відеоспостереження цифро-аналогового стандарту, які відрізняються доступною ціною, а їх дозвіл зйомки може досягати, на сьогоднішній день, 5 мегапікселів.

Turbo HD є закритим стандартом і власною розробкою компанії Hikvision, тому дані камери відеоспостереження можна зустріти тільки у цього виробника, або його OEM брендів.

Особливість TurboHD відеокамери

Головною особливістю стандарту є досить велика дистанція передачі сигналу по коаксіальному кабелю – до 500 метрів без значної втрати якості. Інші характеристики і параметри HD TVI відеокамер мають схожу природу з HDCVI і мережевими камерами відеоспостереження.

Основні параметри TurboHD відеокамери, на які потрібно спиратися при виборі:

  • Розподільна здатність відеозйомки – цей параметр вказується в мегапикселях і показує, наскільки деталізованим буде отримується відео. У більшості випадків, для загального огляду території досить 2-3 мегапіксельних відеокамер. 4 і 5 мегапікселів необхідні там, де потрібно дуже деталізоване відео дрібних предметів – наприклад, купюр, осіб, автомобільних номерів. Також, слід врахувати, що чим вище дозвіл зйомки, тим нижче частота кадрів (що впливає на плавність відео) і більше місця займають відеоархів на жорсткому диску. Тому, якщо вам не потрібно надвисокої роздільної здатності, розумніше і дешевше буде зупинитися на відеокамерах FullHD дозволу.
  • Об’єктив – цей параметр Turbo HD камери купити яку ви можете в нашому інтернет магазині, відповідає за кут огляду. Якщо вам необхідно спостерігати за досить великою територією – наприклад, двором, автостоянкою чи площею магазину, то необхідно вибирати камеру з широким кутом огляду – це значення 2,8 або 3,6 мм. Якщо вам необхідно сфокусуватися на одному невеликому предметі, то вибирайте вузьке фокусна відстань, наприклад, 12 мм, 16 мм і т.д.
  • Інфрачервоне підсвічування – необхідний елемент будь-якої камери відеоспостереження. З її допомогою можна вести запис відео навіть в умовах поганого освітлення або зовсім, – без нього. Потужною інфрачервоною підсвіткою оснащуються Turbo HD Hikvision відеокамери для зовнішнього застосування. Дальність їх дії становить від 20 до 100 метрів. Для внутрішньої системи відеоспостереження цілком підійдуть відеокамери з ІЧ-підсвічуванням до 10-15 метрів.
  • Корпус Hikvision Turbo HD відеокамери – залежить, знову ж таки, від місця застосування камери – для вуличних і зовнішніх систем відеоспостереження необхідний міцний, металевий корпус із захистом від високих і низьких температур, а також вологи, пилу і різних опадів. Для внутрішньої системи відеоспостереження важливі невеликі розміри і простота установки, тому цілком підійдуть мініатюрні купольні відеокамери з нейтральним дизайном.

HDTVI: компоненти системи відеоспостереження

Купити TurboHD відеокамеру просто – необхідно лише чітко визначитися з необхідними завданнями. Однак, цифро-аналогова система відеоспостереження не може обмежитися лише відеокамерами. Для повноцінної роботи необхідні також такі компоненти:

  • TurboHD відеореєстратор з встановленим жорстким диском для запису і зберігання відеоархіву;
  • Джерело живлення для відеокамер. В ідеалі – безперебійний, для подачі живлення всієї системи відеоспостереження, навіть при відсутності електроенергії;
  • Кабелі, коннектори і інші витратні матеріали – для надійної передачі відеосигналу і електроенергії необхідна наявність якісної кабельно-провідникової продукції, яка гарантує відсутність критичного загасання сигналу навіть на великих дистанціях;

Такий набір компонентів гарантує вам, що система відеоспостереження прослужить довго і надійно захистить вас і ваше майно від можливих надзвичайних ситуацій.

Купити Turbo HD відеокамери, а також докладніше дізнатися про особливості стандарту і його роботу, ви можете в інтернет-магазині pipl.ua. Просто зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами, і наші фахівці допоможуть підібрати рішення, яке напевно вирішить всі ваші завдання по забезпеченню безпеки.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані