Показано 1–16 із 61

TurboHD відеореєстратори

из 4 left-arrow

TurboHD відеореєстратори – це незамінний компонент, якщо ви плануєте встановити якісну, але не дорогу систему цифро-аналогового відеоспостереження. Розробником і розвитком даного стандарту відеоспостереження займається компанія Hikvision, тому turbo hd обладнання можна знайти тільки у цього виробника і його дочірніх брендів.

На даний момент, стандарт TurboHD дозволяє проводити обробку і запис відеосигналу в ультрависокому дозволі, аж до 8Мп, залишаючись при цьому значно доступнішими, ніж ip камери відеоспостереження.

Єдиний момент, про який необхідно пам’ятати, – в системі цифроаналогового відеоспостереження, відеореєстратор є невід’ємним компонентом, адже з його допомогою здійснюється обробка, запис і зберігання інформації.

Hikvision Turbo HD відеореєстратори: основні характеристики

Серед основних технічних характеристик, на які потрібно звертати увагу при виборі turbo hd відеореєстратора можна відзначити:

  • Кількість каналів запису – найбільшою популярністю користуються моделі, розраховані на 4, 8 і 16 камер відеоспостереження. Моделі з великою або нестандартною кількістю каналів використовуються на великих об’єктах і практично не застосовуються в домашніх системах безпеки;
  • Розподільна здатність відеозапису – важливий параметр, який показує, камери з яким дозволом запису підтримує реєстратор. На даний момент, більше половини hikvision turbo hd реєстраторів забезпечують максимальний запис 2 і 3Мп, але кількість моделей з 5 і 8Мп також стає більше;
  • Частота запису – впливає на якість відтворення зображення і показує наскільки плавно буде відображатися відео; Оптимальним «кінематографічним» значенням є частота 25 кадрів в секунду, проте на даний момент її підтримують лише камери з роздільною здатністю 2Мп (зрідка 3Мп) і нижче. А ось моделі камер з роздільною здатністю 5Мп і вище забезпечують частоту до 18 кад/сек, що, в іншому, абсолютно не впливає на якість безпеки, зате дозволяє отримувати вкрай деталізоване зображення навіть дрібних предметів;
  • Підтримка жорстких дисків – запис відео, що отримується з камер, в цифро-аналоговому відеоспостереження здійснюється на жорсткий диск, який встановлюється всередину hikvision turbo hd відеореєстратора. Сучасні моделі підтримують накопичувачі, об’ємом до 6, 8 і 10Тб, а якщо вам необхідно зберігати дуже тривалий архів відео, вибирайте моделі з підтримкою 2 HDD і більше;
  • Інтерфейси – за замовчуванням, кожен hdtvi відеореєстратор оснащений інтерфейсами для підключення камер спостереження, відеовиходами HDMI і VGA, а також аудіо роз’ємами для мікрофона і акустичної системи. З стандарту можна відзначити також Ethernet-порт і USB, а ось тривожні входи і виходи для підключення додаткових охоронних пристроїв, а також RS-інтерфейси зустрічаються тільки в більш дорогих моделях відеореєстраторів.

Hikvision Turbo HD відеореєстратори: додаткова функціональність

Сучасні цифро-аналогові відеореєстратори оснащуються додатковою функціональністю у вигляді підтримки камер відеоспостереження інших стандартів. Це можуть бути HDCVI, AHD, CVBS і інші популярні моделі, що значно розширює спектр використовуваного в системі обладнання, в тому числі сторонніх виробників.

Ще однією особливістю, яка впливає на підвищення якості обладнання є підтримка кодеків H.264+ і H.265. Їх цінність полягає в більш високого ступеня стиснення відео при збереженні оптимального HD-якості зображення. Це дозволяє істотно економити місце на жорсткому диску, що не економлячи на роздільну здатність відео.

Купити Hikvision Turbo HD відеореєстратор і дізнатися більше технічних характеристик про нього, ви можете в нашому інтернет-магазині pipl.ua. Ну, а якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору і вам потрібна консультація технічного фахівця – просто зателефонуйте за номерами телефону, вказаним на сайті, і ми підберемо оптимальне рішення для ваших завдань.

Допоможемо обрати товар
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкта, ми зможемо запропонувати вам кілька рішень з різними технічними характеристиками та бюджетами.

Крок 2. Виберіть тип відеоспостереження
Підказка.

Будь ласка, оберіть, де буде розташовані камери відеоспостереження – всередині приміщення, ззовні або і там, і там. Від цього залежать параметри корпусу і функціональність.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту (загальну або орієнтовну)
Підказка.

Площа об’єкту впливає на кількість та тип камер відеоспостереження, а також відеореєстратора та кількості витратних матеріалів.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

В залежності від типу об’єкту, ми підберемо класс обладнання та його функціональність.

Крок 2. Виберіть тип охорони
Підказка.

Тип охорони впливає на різновид і кількість датчиків – від крадіжок, нещасних випадків або комбінований захист.

Крок 3. Вкажіть бажану площу захисту
Підказка.

Площа об’єкта впливає на кількість та тип охоронних пристроїв – датчиків, ретрансляторів, тощо.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть кількість абонентів (квартир)
Підказка.

В залежності від кількості абонентів може знадобитися відповідна кількість панелей виклику або більш просунутий відеодомофон.

Крок 2. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від типу об’єкту залежить функціональність та клас захисту компонентів відеодомофону.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Від вибраних опцій та їх кількості залежить ціна на рекомендований домофон. Однак більшість сучасних моделей вже оснащено усіма необхідними функціями.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Вибраний тип об’єкта впливає на масштаб тепловізійної системи, а значить і на бюджет, функціональність та інтеграцію.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

Вимірювання температури може здійснюватися як за допомогою відеокамери, так і за допомогою сканерів обличчя. Поєднання систем зменшує похибки практично до нуля та збільшує функціональність системи безпеки.

Крок. 3. Виберіть опції
Підказка.

Кількість та тип опцій впливає на функціональність тепловізійної системи та її бюджет.

Ваші контактні дані
1Вибір кроку №1 2Вибір кроку №2 3Вибір кроку №3
Крок 1. Виберіть тип об'єкта
Підказка.

Від вибраного типу об’єкта залежить масштабність та функціональність мережевих пристроїв.

Крок 2. Виберіть систему
Підказка.

В залежності від типу системи, мережеве обладнання може мати різний функціонал та бюджет.

Крок 3. Виберіть опції
Підказка.

Опції та їх кількість можуть впливати на ціну мережевого обладнання та їх функціональність.

Ваші контактні дані