+ 39 ₴ бонусів
+ 39 ₴ бонусів

Безкоштовна доставка від 2 000 ₴. З понеділка по п'ятницю відправка протягом 24 годин.


Післяплата, оплата карткою, безготівковий розрахунок, розстрочка та оплата частинами ПриватБанк і Monobank.
Кваліфікована технічна підтримка. Сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.
Реєструйся і замовляй товари через кошик. Накопичуй бали на Бонусному рахунку та сплачуй ними до 20% від вартості замовлення.
4,2–10 В
2,2 А при 4,2 В; 0,8 А при 10 В
Плата блоку живлення для підключення централі Hub 2 / Hub 2 Plus до низьковольтного джерела живлення.
Безпека об'єктів без електрики
З альтернативним блоком живлення 6V PSU хаб може працювати від зовнішньої батареї роками — без підключення до електромережі об'єкту — і готовий забезпечити захист аварійних, тих, що будуються, або порожніх приміщень від грабіжників, вандалів і самовільного заселення.
Сумісність
Плата блоку живлення сумісна тільки з централями Hub 2 і Hub 2 Plus. Вона має стандартний штекер power jack для підключення кабелю живлення і комплектується клемним адаптером.
Встановлення
Плата блоку живлення 6V PSU встановлюється в корпус хаба, замінюючи попередньо встановлений блок живлення 110/230 В.